Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Любен Каравелов 73&markers=София,ул. Любен Каравелов 73

Дал Сиат АД

Весела Коледа и Щастлива нова година на всички!

Страхотен екип сте ДАЛСИАТ и продължавайте все така-успешни, усмихнати и лъчезарни!

А.Замфирова
Intertrance Pro Co

Best services for opening and doing business in Bulgaria ! I recommend this dinamic team!

Използват се модерни технологии.Офисът е уютен. Има много простор за учене, подкрепа на екипа във всяко отношение, съществуват допълнителни придобивки, които са в наща полза. Няма стрес във връзка с количеството на работа или услугите. Понякога се струпрва около ддс работа и доста фактури, но ако си ги изтеглиш по-рано е по-добре и не го усещаш.Бачка се с кеф

Много съм доволна от работата и заплащането ! Колегите са ми много положително настроени, запознавам се с много нови казуси и научавам почти всеки ден нови неща.Упражнявам даже и езиковите си умения ! Управителката е много коректен човек ! Винаги може и по-добре, някои неща дразнят но като тегля чертата плюсовете са повече от минусите. Фирмата е добра

В тази компания се цени личността, а усилията и постиженията не остават незабелязани и недооценени. Атмосферата в офиса е страхотна, заплащането конкурентно.
Компания, която препоръчвам лично с две ръце !

Здравейте, от няколко месеца съм служител в Dalsiat и съм изключително доволна. Работата е приятна, изпълнена с много позитивни емоции, обогатява те, дава ти възможност за развитие,правиш нещата по начин, различен от другите счетоводни къщи, в които съм работила. Ежедневието ми е разнообразно и весело, а атмосферата е приятна и спокойна. Фирмата е качествена и коректна, трудът ти се цени, а ако имаш затруднения винаги ще ти бъде помогнато, както от колегите, така и от екипния. Шефовете са професионалисти и винаги позитивно настроени! Условията във фирмата са на ниво - отношение, заплащане и отзивчивост- доста се грижат за хората, има доста екстри, пускат се анкети за обратна връзка.. добре е. Ако искате да бъдете счетоводители и да си създадете приятни спомени в добър и сплотен екип, това е вашето място.

Място, където можеш да откриеш истински приятели и да срещнеш толкова много дружелюбни хора. Атмосферата на работа е приятна и много положителна. В Дал Сиат има дисциплина и строги правила, които ... да, трябва да се спазват! И на тези, които това не им харесва, нормално е да си тръгват. Работата в офиса тук може да те научи на самодисциплина и възможността да правиш реална оценка на ситуацията. Когато си млад и се бориш срещу всичко, е важно да намериш работна среда, в която ще оценяват качествата ти и ще те поощряват за в бъдеще. Ползваш много привилегии и екипа много подкрепя. Учат те и всички са загрижени. Понякога се налага да се остава след работа, но това е нормално когато имаме срок и не сме си довършили нещо.
Заплащането го определят от часовете както и гледат работата, екипните също дават оценки за нас. Доста добро и спокойно място за развитие и работа, но си върви с отговорностите и ангажиментите. Заслужава си за всеки, който търси кариера.Замислете се! Успех!

Работя в Дал сиат от няколко месеца.Цялостните ми впечатления за фирмата са положителни. Има много социални придобивки, които стимулират работния процес като карти за всякакви спортове и масажи и тем подобни, както и допълнително здравно осигуряване, с което ходиш по всякакви лекари и не даваш нито една стотинка. Като цяло работата са дългосрочна и възможността за развитие е голяма. Минусът е, че процесът на подбор беше по- дълъг от колкото в други компании и малко дразни това- около 2,3 седмици общо

Нека да сме наясно с някои от нещата, които бившата ни колежка описва:

1. Допълнителните часове в ДАЛ СИАТ абсолютно ВИНАГИ са се заплащали, освен ако не висиш просто, за да отчиташ присъствие, защото това мила С се вижда (нищо, че си мислиш, че не)- всички сме били свидетели как оставаш и се скатаваш по офиса.

2. В офиса си имаме ЧИСТАЧКА, която чисти офиса и всички помещения, а това, че преди е трябвало да се почиства, както и да се грижиш за хигиената на работното си място се счита за нещо нормално, освен ако си свикнала да живееш на гърба на някой да ти чисти или и аз не знам- да не говорим колко е „трудно” да се почиства бюро с документи..:)))))

3. Вратата ти е посочвана не защото комуникираш по административни проблеми ами защото се занимаваш с интриги и сплетничество, нещо, което в ДАЛ СИАТ не се толерира и не харесваме.

4. Когато имаме някакви предложения или мнения по повод правилата в ДАЛ СИАТ винаги си казваме и нещата се обсъждат, събират ни и се взима някакво решение, което удовлетворява всички.

Работата си върви много добре, натоварване, разбира се, има – такава си ни е професията и смятам, че ДАЛ СИАТ е прекрасно място за професионално развитие и реализация. Не мисля за редно да пишеш по някакви форуми преувеличени неща с цел да навредиш, защото не ти отива.
Аз лично работя в компанията от доста време, а преди това съм работила по други счетоводни къщи и мога да ви кажа, че тук условията са доста по-различни, отношението е съвсем друго, отнасят се с теб с уважение, заплащането никога не се бави ( за разлика от предишното място), като цяло съм доста доволна. Може би не могат да я оценят точно такива, които не са имали опит и сблъсък с други фирми от тази сфера и съответно не могат да направят сравнение.

Бягайте далеч от тази фирма!
В никакъв случай не подписвайте тежко обвързващият срочен трудов договор.
Осигуряват ви на 4 часов работен ден.
Работи се по 12 часа на ден.
Не си заслужава психическият и физически тормоз.
И почти нищо няма да научите за счетоодството.
А шефът им Аднанчо е психически нестабилен.
Ако сте младо и симпатично момиче почти сигурно е, че Аднанчо ще ви посегне.

Всеки служител трябва да знае и спазва 10-те заповеди на д-р Аднан Лидиянов*

1. Помни казаното от шефа;
2. Забрави всичко лошо, с изключение на заповед първа;
3. Не пожелавай стола, колата и вилата на шефа, а самия него;
4. Да не ти хрумва да притежаваш чантата, дебитната и кредитната карта на шефа, достатъчно е да се разпореждаш с тях;
5. Изслушвай внимателно колегите, а направи казаното от шефа;
6. Когато те извика шефа започни с думите, че напоследък все търсиш повод да отидеш при него, защото много ти липсва;
7. Не се хвали с успеха си пред шефа, без да предшестваш думите си с това, че постигнатото е благодарение на него;
8. Не лъжи, лъжите ти по заповед шеста и седма са предостатъчни за един човешки живот;
9. За грешка не посочвай име на виновник, шефът го знае преди да е допусната грешката;
10. Прощавай на всички, с изключение на шефа, прошката е добро дело, а по отношение на шефа е обвинение.
------------------
*3-тата заповед е обръщение към жените, както 10-тата Моисеева – към мъжете; докато в Библията мъжът е човека,
а жената е помощника, в Дал Сиат жената е счетоводителя, а мъжът – за съпоставка /забележката е на редактора - Деси/.