ВИНПРОМ ПЕЩЕРА АД /img/frontend/nomap.png"

ВИНПРОМ ПЕЩЕРА АД

Мениджмънта е на ниво квартална баничарница.Заплатата е супер за хора без потенциал за развитие,неуспели професионално или със залязващи кариери. 90 % от служителите са абсолютно некомпетентни макар, че по вътрешно фирмена структура ги водят "директори","ръководители","експерти" и "специалисти".Организационно е пълен хаус създаден от всички тези бездарно титуловани управленци.Хората с потенциал напуснаха. Фирмата се управлява с имели ,таблици,фейсбук,вайбър,дистанционно от вкъщи ,от плажа от детската градина, от чужбина,от Олимп но не и с жив контакт с хората.Винпром Пещера все още функционира благодарение на потенциала и инерцията дадени от Иван Папазов.ВП Брандс Интернешънъл е една провинциална фирма с ЕДНОЛИЧНО УПРАВЛЕНИЕ.

Тръгнах си от компанията септември, за да се събера със семейството ми в Испания.
Ако оставах в България това щеше да е единственото место за мен. Допреди година исках да се махна, заради това недоразумение Папазов. Още не мога да повярвам, че този смешник го разкараха. Евала.
А от началото на 2015 има нов изпълнителен директор и почти всички директори ги смениха. Фирмата си е номер едно в БГ като пазарен дял, но собствениците искат да се развиват явно. Супер ход да привлекат такива доказани хора за мениджъри и директори. Промени се всичко към по-добро преди да си тръгна. Чувам, че заплатите са увеличили сериозно според как се справя служителят.
Ако се връщам някога в България пак ще кандидатсвам за търговец там !

Добра компания , нормално за позициите заплащане . Единствен минус е (за някои не е минус) ,че част от заплата е в пликче. Добра стратегия на студен пазар с новия отдел ХОРЕКА , добре изграден бранд отдел , млади и мотивирани хора в екипите , лесна комуникация . Скоро ще се берат плодовете от направените инвестиции. Конкуренцията е в паника , Савойци постоянно губят обекти и позиции. Догодина вината ще са номер 1.

Менпауър бяха пуснали слуха че се готви преструктуриране,уж се търсеше Оперативен Директор,но се оказа че е кьор-фишек.Събирали са автобиографии,а истинската позиция за която се търси човек е някой за завода в Катуница.

ИЗМАМА - това мога да кажа за цялата история.Никога повече МанпоУър.

От мненията които чувам ,от работещи в тази фирма, със сигурност не си струва да се започва там

Преструктуриране - голяма дума, зад която стои едно голямо....нищо.
Когато изтървеш първите уроци по математека,каква е вероятността да станеш ракетен инженер.Е, има шанс поне да се реализираш като бакалин в кварталния хоремаг.Толкова за великите планове.А те всъщност са да "надуем балона" ,за да се продадем по-скъпо на следващия инвеститор.
А на служителите "честито".

Интересна компания, има какво да се научи, но при много извратени условия. Управлява се едновременно ефективно и аматьорски, привидно ефективно е само, ако властта го позволява и очевидно аматьорски е при равни други условия. Бизнес логиката не работи, има само "друга" логика. В настоящия момент бих препоръчала фирмата за хора в Пещера или Пловдив без планове да си търсят щастието на друго място, където имат много повече избор от истински работодатели, които търсят някаква бизнес логика. В момента се опитват да вървят към промяна в посока "бизнес логика", която е невъзможна преди настоящите им собственици да постигнат крайната цел - продажба на компанията. Въпреки всичко постигнатото от тях до момента заслужава адмирации, защото целите оправдават средствата. Наздраве!

Здравейте
Понеже незнам към кого да се обърна реших да пиша тук.
Резполагам с голямо количество винено грозде "РУБИН"около 3.500тона.
Ако проявите интерес моля пишете ми на емайл адрес или тел.0899266038.
Благодаря за вниманието
Поздрави

Хора, я кажете какво става със счетоводният отдел на тази фирма? Дали всички масово са станали и са си тръгнали или шефовете са уволнили счетитата? Гледам, че в джобса се търсят оперативни счетоводители и главен...какви са условията на работа там, плаща ли се редовно, какви са заплатите, какви са колегите, какво отношението...

Бих искала да получа информация за длъжността търговски представител. Предварително благодаря!