ВИНПРОМ ПЕЩЕРА АД /img/frontend/nomap.png"

ВИНПРОМ ПЕЩЕРА АД

имаше много вярно описание на фирмата от служители но явно имат дълги пипала и са успели да убедят някого да ги изтрие.А уж всичко е прозрачно и са големият мечтан работодател.Нито пари,стари коли,заплата в пликче(ако имат желание иначе само официалното),връзки и интриги никакъв шанс да си кадърен и да успееш.Трябва да си залупен,подмазвач и послушко.При нас всички кадърни избягаха и са на много по-добри места,заплати и позиции.Аз не работя вече и съм доволен от факта.Всеки сам да решава.Фирма от провинцията с провинциални методи заплати и манталитет и огромно самочувствие без покритие.
А

Средата в която се работи е добра!!! Да, има GPS-и, но ако си вършиш съвестно работата няма проблем!!!
Нормално е да се изисква плащане на лични километри, все пак колата е дадена за служебни цели, а не, за да се разхождаме по лични ангажименти!!!
Заплащането също е добро и мога да кажа само, че се радвам, че работя в тази фирма!

„Винпром Пещера” е компания, известна като един от най-добрите работодатели в България. Вярно е, че да бъдеш част от голяма и успешна компания е мотивиращо. Но приликите с добрите работодатели свършват дотук. Фирмата не осигурява служителите на пълния размер на възнаграждението, голяма част от което пристига в пликче. Повечето хора не си дават сметка колко сериозни икономии прави работодателят по този начин, но на техен гръб. Има и съществени разминавания по отношение на работното време – например администрацията в Пловдив започва в 8.30ч. и приключва в 18.00ч. Час и половина обедна почивка? – Не точно.
Явно много хора правят компромис със себе си и с правата си в името на това да бъдат част от екипа на този „добър работодател”.
Все пак е редно, преди една компания да започне да се нарича „водеща” и „успешна”, да се помисли за нейната ефективност и финансови резултати, ако спазваше всички правила на трудовото (и не само) законодателство.
В името на обективността, проблемът не засяга само коментираната компания и е сериозен за цялата българска икономика в поне две особено важни направления – конкурентоспособност и пенсионна система. Задължение на държавата е да прекрати възможността за порочните практики, но и на всички нас като служители да отстояваме правата си.

Не е добре работата в тази фирма,много ниски заплати,стрес,интриги в екипите от алчност.Има GPSи на колите,удържат се постоянно пари за километри извън работно време,амортизация на колата,въпреки че се ползват главно за служебни цели,удържат се телефони,абе ако може и душата ште ти вземат в тая фирма,ако може и някои лев да им дадеш......

Какъв е тогава смисъла да се кандидадства за работа щом трябва да имаш човек, да пишеш автобиография мотивационни писма и т.н. По - добре да намеря нужният човек и да се разберем с него. Нали се борим за конкуренция на трудовият пазар а я караме пак по старому. Затова кадърните и можещи хора избягаха зад граница, защото тука не намериха условия за добро заплащане. За съжаление това са реалностите в нашето посткуминистическо общество. Иначе може би наистина са малко коректните работодатели като Винпром Пещера

От СИГУРЕН източник знам, че не може случайно да започнеш работа в Пещера.
Задължително е някой да те УРЕДИ,когато се пуска обява, се казва на супервайзорите да търсят хора успоредно с човешки ресурси. Разликата е че ако някой служител на Пещера доведе човек и човека започне работа, служителя получава 300лв.
Следователно тази практика води до "Конфликт на интереси", няма смисъл да се мъчите да пишете мотивационни писма и т.н.т. Ако нямате човек- нямате шанс.
Иначе фирмата е добра но тази практика води до по-ниски резултати!

Някой ще ми каже ли повече инфо за фирмата като условя - работна заплата, работно време и др., знам, че Ви е трудно да го споделите, но ако може? Благодаря Ви предварително!!!

Винпром  пещера е добра компания, но много зависи каде по точно  ше попаднеш. В отдел охрана и сигорност по точно обектова охрана е пълен ад , началниците са без никакво уважение към работниците парите са малко,а изискванията им са уникални,дори се е случвало началниците да лъжат служителите аз съм един от тях дори и с пари,самочуствието ти се скапва само заради тези началници в отдела,именно заради тях са напуснали безброи много добри служители, а сега там  работат само краинно нуждаещти се и хора с основно образование и малоумници които нямат друга възможност,за съжаление имено тези хора дърпат компанията на зад и името им наи вече ,дано именно в името на тези момчета които студуват там някои ден по големите началници разберат за ситъацията в обектовата охрана  с една дума там е ..............мизерия........и беднотия и  лицимериеи много лъйи и ВРЪЗКИ нямаш ли такива по добре си тръгни както направих аз.....

АЗ БЯХ РАБОТНИЧКА ПРЕДИ 6 ГОДИНИ НА ВИНПРОМ ПЕЩЕРА.СЕГА САМ В ЧУЖБИНА ОТ КАКТО НАПУСНА НО ВИНАГИ САМ СЕ ГОРДЕЕЛА ,ЧЕ САМ РАБОТИЛА ВЬВ ВАШАТА ФИРМА И САМ БИЛА ДОВОЛНА И ОТ ЗАПЛАТАТА И ОТ ОТНОШЕНИЕ НА РАКОВОТСТВОТО.ЖЕЛАЯ МНОГО УСПЕХИ И НАПРЕТ НА ФИРМАТА.ЧЕСТИТИ НАСТОЯЩИ ПРАЗНИЦИ

Кажете нещо за длъжността Бизнес асистент на изпълнителен директор?