ВИНПРОМ ПЕЩЕРА АД /img/frontend/nomap.png"

ВИНПРОМ ПЕЩЕРА АД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Може ли някой да даде обективно мнение дали има разлика в заплащането в тази фирма за Пловдив и за София за една и съща позиция? Интересува ме дали мога да поискам парите, които в момента получавам тук в столицата при положение,ч е съм готова да се преместя в Пловдив? Чух, че за там предлагат по-ниско възнаграждение, заради по-ниския стандарт, макар отговорностите и ангажиментите да са едни и същи? За администрацията има ли някакви бонуси и на какъв принцип се сформират или да разчитам на каквото си договоря в началото?
Благодаря!

Кандидатствах за позицията счетоводител.
Някой може ли да сподели актуална информация - работна среда, условия на работа и ниво на заплащане?
Благодаря предварително!

Честито недоразумение!
Иванчо Папазов е пародия на директо, но затова пък е идеалната мажоретка на братовчед си - единия акционер. Единсвената причина да върнат този червендалест селЯндур за изпълнителен директор е, че като послушно плашило “управлява” мутренски под диктовката на вездесъщия специалист по всичко и “бизнес-пророк” Атанас Петров.
От успешна бг компания през 2015/2017 отново забиха в познатата фирма-менте на милиционери, бизнес-миски, неграмотни роднини, уволнени военни и силиконови бонус “пакети”.
Рецептата: “Виното на ракия и ракията на вино” отново ще залее селските кръчми.
С този едноклетъчен комплексар Папазов си заслужават съдбата на бандеролна еднодневка.

Фирмата беше една от най-добрите в България,а може би и в Източна Европа,но подчертавам беше!!!С назначаването на разни измислени мениджъри,които дори не можеха да комуникират нормално с хората,а какво да говорим да ги управляват и координират.За съжаление фирмата потъна и все още потъва,за което лично мен много ме боли,защото отделих в нея 8 от най-хубавите си години!!!

Не знам защо тази фирма, се счита за фирма с потенциал. Всеки втори не е за мястото си, а мисленето е под всякаква критика.Текучеството е огромно, а развитието нулево. Като възнаграждение ще получите само срив от нерви и трайно главоболие от просташката атмосфера.

до преди почти две години бачках за винпрома в търговския екип . ми доволно си пооткраднах от договови с обекти и бонус стока без даже да се усетят в манипулираните документи за отчетност на стоката и въздушните фирми и банкови сметки . едно голямо мерси . раотата за краткото време при вас без да смятам заплатката (джобни) е 50 бинки без малко , и това за по малко от година . данке . остана някой ден да почерпя.

Подпурудчик Иван унищожи фирмата преди време, ще го стори пак. Незъвършения фелдфебел бърка много управлението на фирма с кашишките упражнения по полето. Всъщност даже не може да даде точни указания и дори за това как да се оплюе един невероятен човек, признат от цяла България. Добре дошли на всички нови служители в поделение Винпром Пещера! Забравете за човешките си права. Тези изпратиха топ звездата си, човека , който направи всичко за тази фирма последните години, като парцал. Какво остава за Вас?

Предишното мнение е пълен ШИТ ! Не знаем за продажбите но директорчето байков ни разказа играта. Попътен вятър байков. Надяваме се да са силни ветровете. Ако и логистика АЙНЩАЙН опъне платната може нещата да потръгнат . Относно професионализма - за две години и полвина май 85 % от него си отиде, къде по собствено желание ,къде от нехаресване /не го кефят хората байков /. Новодошлите за периода на байков не се научиха здраво да работят а здраво да си стоят на столовете и да разтягат безполезни таблици. Повечето хора във фирмата не знаят какво правят.
В момента структурата на фирмата ги държи по работните им местата а не техните способности.

През последните две години и половина, екипите на ВП доказаха как успехът на една българска компания може да се гради от образовани, трудолюбиви, отговорни и щастливи професионалисти. Обединяваше ни изборът на един изключителен и отдаден на компанията и на нас хората, лидер. Изборът на Изпълнителния Директор, г-н Пламен Байков да сме част от неговия отбор вдъхновяваше, както работниците в заводите, така и търговци, технолози, маркетинг специалисти, стажанти, инженери, финансисти, HR-и, мениджъри, директори ...
От стажант преди 18 години той израстна с огромен принос за ВП и като технолог и като оперативен директор и като "колегата", към когото всеки зададен въпрос намираше ясен отговор.
Човекът, който със сърце, далновидност и умело управление определяше пулса и глобалната посока на компанията.
Рекордно високият ръст на продажбите и производството през август 2016 в комбинация с оценката на LinkedIn за най-търсен БГ работодател през 2016 доказа, че водената от него политика на технологични иновации в производството, на модерен маркетинг и търговска експанзия е пътят на успеха.
Всички, които имахме честа да работим и успяваме заедно с него му благодарим от сърце и сме сигурни, че следващите му начинания ще имат още по-големи успехи.

Иван