Кредибул АД / Пейнетикс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Джеймс Баучер 76А&markers=София,ул. Джеймс Баучер 76А

Кредибул АД / Пейнетикс

Велина,
не знам на каква позиция и в кой град работиш, но не виждам каква реализация може да имаш, освен ако не се подмазваш и т.н. Само тогава можеш да е издигнеш. Пък да не говорим за смешните им заплати /поне на служителите на трудов договор/. който са с пъти по-малки от на конкурентните нам фирми. Виж за КК е малко по - добре, или за онеза КК, на който им се работи, а не както ти каза.
Радвам се, че си доволна, дано не е само още малко. Аз работя във фирмата по-дълго от теб и мога да ти каза, че последните месеци отивам на работа с такова нежелание, и то заради хора, който нищо не правят /освен интриги/, но след това си преписват заслугите от добре свършената работа. След това шефе, ето виждаш ли, офис ............. само седят по цял ден, РМ една стотинка не може да събере и аз като отидох с нея и хоппппппп - парите сами долетяха по кредитите. Само, че въпросната дама няма от къде да знае, колко дълбоки пътеки има към тези хора, за да им се съберат парите, защото идваше веднъж на 6 месеца, през останалото време само връзка по телефона.
А както всички настоящи служители знаят : РАБОТА ПО ТЕЛЕФОНА НЕ СЕ ВЪРШИ :)
Хайде приятен ден, някой др път ще разкажа за въпросната госпожа и какво е замислила да прави в момента с офиса, вие ще ми кажете дали е правилно и това ли приемате за модел на управление.

До Петя
Работя във фирмата от 2 години и мисля ,че за това време мога да преценя нещата.А пък тези ,които си въобразяват, че като КК ще стоят цял ден на бюрата и ще си чоплят носовете, просто нямат място там.Хем искате пари , а пък не си мърдате пръста за да си ги спечелите.Никой работодател не плаща за Несвършена работа

До Велина
:))) Много ми е интересно, от колко време работиш във фирмата???
Такова положително мнение не само ме учуди, направо ме РАЗБИ :)))))

Тези негативни мнения и отношение към Кредибул, могат да бъдат написани само от хора ,които не искат да работят и да се развиват.Компанията е едно чудесно място за развитие и реализация.Никога не е била пред фалит и никога няма да стигне до там.Служителите на Кредибул са доста добре заплатени и отношението към тях винаги е било пример за останалите небанкови институции.Имаме много умни, възпитани и кадърни ръководители за разлика от останалите институции.Така, че тези писания за лошо отношение към служителите и ниските заплати са абсолютно неверни, и най-вероятно хората ,които са ги писали са толкова некъдърни , че са изкарали само по-няколко месеца в Кредибул. Аз лично съм благодарна на ръководството на Кредибул за доброто отношение към служителите, за разбирането им и естествено за Много доброто заплащане.Не бих сменила тази институция с никоя друга.

Не мога да разбера само какво са се събрали тука разни безродници и плюят ли плюят! Плюят по една международна компания, която в години на криза е допринесла най-много от всички компании в този бранш за развитието на българската икономика и нарастване на брутния вътрешен продукт. Този финансов гигант вече 4 години бълва ли,бълва невъзвръщаеми кредити на стойност милиони левове, които отиват директно в джоба на хиляди български граждани. Много българи се сдобиха кой с плазмичка, кой с печка,кой с хладилник, кой са парички кеш. За 4 години фирмата е загубила милиони левове, които се озоваха познайте къде? Ами много просто - в българската икономика! И за всичко това, в добавка тези добри хора от Франция плащат и стотици хиляди левове разходи на месец за заплати на върхушката национално-отговорни мениджъри! И според мен лично,тези хора заслужават един голям поклон и орден "Стара планина" Първа степен, за особени заслуги в развитието на Родината!
Така,че ще помоля всички поплювковци, които бълват помия по адрес на Кредибул,да спрат да го правят и да се извинят незабавно!

Ужасни условия на работа висиш по 9 часа на крак за жълти стотинки никакво обучение политиката на фирмата е под всякаква критика затова и се губят толкова много клиенти уважават се само ''наши хора" който мълчат неразпитват за нищо и доносничат редовно. На никой не препоръчвам да почва там

Ниски продажби - висок риск!
Висок риск - ниска събираемост!
Ниски заплати - високо текучество!
Високо текучество - ниска заинтересованост!
Ниска заинтерсованост - високи очаквания!
Някой още да не е прозрял истината?

Що е то Бизнес Администратор? Може ли някой да даде малко информация?

Що е то Бизнес Администратор? Може ли някой да даде малко информация?

Аз като работещ кредитен се обедих че фирма не прави нищо друго освен да лъжат клиентите си ,да се подиграват със служителите си...Хора не се лъжете да теглите пари от CRADIBUL ,ще останете не само разочаровани но и излъгани.