Кредибул АД / Пейнетикс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Джеймс Баучер 76А&markers=София,ул. Джеймс Баучер 76А

Кредибул АД / Пейнетикс

Здравейте,искам да изкажа моето мнение по темата.Аз съм настоящ служител в Крадибул АД и работя като кредитен консултант в София.Първо искам да кажа че Георги Талев е много точен човек и изключително разбран.Изключително съм изненадана от репликата за психологическия тормоз.Аз работя от 1 година и такова нещо не съм виждала и чувала.Той си гледа работата и има проблем само ако и КК не си я гледат но аз лично не съм имала този проблем до момента.И според мен заплатата е доста прилична за работата която извършваме и също така мога да кажа че Георги Талев е много добър шеф и направи много за подобряване на работа.Аз съм изключително доволна от него и мисля че ако някой е имал проблем с него то е защото не му се е работило и нищо повече.Нормално е той да изисква от нас да робтим и тези които го правим категорично не го познаваме в тази светлин а за психологическия тормоз.

Младши специалист обработка на клиентски данни-какво е заплащането за тази позиция?

Благодаря!

За коя позиция?

в крайна сметка някой може ли да ми каже какво е заплащането

Абе,приятели,не се хабете да плюете по хората,които управляват тази фирма. На всички е ясно, че проектът "Кредибул" на френската финансова група "Сосиете женерал" претърпя пълен крах. Тежестта се оказа прекалено голяма за тези момчета,защото когато стартира проектът,те бяха по на 28-30 години. Млади,неопитни,ненаживяли се. Без никакъв реален опит, без задълбочени познания, без квалификация. Какво друго да направят освен да се провалят? Откъде идват те? Задавали ли сте си този въпрос? От фирма с албански собственик и съответно с албански манталитет? Какво да научат там? Какво да усвоят? Какво, освен да работят с вдигнати на бюрото крака,  да се мазнят и угодничат на началника си, да доносничат пред него и да копнеят за мига , в който те самите ще станат началници и ще изискват същото от тези,които са под тях. Какво друго,освен да роптаят тихо срещу мизерното заплащане и несправедливото отношение на ръководството към редовите служители, но не за друго,а защото самите те са редови служители и са прецаканите от това статукво. Да псуват наум и да чакат търпеливо момента, в който самите те ще станат началници и ще започнат да възпроизвеждат това,което са гледали години наред и срещу което са роптаели. И какво друго очаквате от тях ???  Ами естествено,че ше правят същото: Ще държат служителите на ниски заплати,ще нехаят за тях,ще толерират подмазвачите и натегачите, ще изграждат структура от доносници,които да слухтят кой какво и къде говори. Ще се опитват да разделят служителите.Ще толерират интригите между тях.Ще внимават отделните офиси да не поддържат много тясна комуникация помежду си,за да не може да се разпространява мълвата за поредното прецакване.  А не дай си Боже,някой да си позволи да комуникира с напуснал служител !!! Дните му са преброени. Затова съветът ми към всички колеги е: Не се ядосвайте,не реагирайте, а си отваряйте очите на 4. Наблюдавайте тези хора,водете си записки и се учете как НЕ ТРЯБВА да се управлява една компания. Трупайте безценен опит,който един ден може да ви е много полезен ако станете ръководители. Кредибул може да ви е много,много полезен в това отношение!

Абе,хубава си е фирмата. Кво се оплаквате? Колко пари искате да получавате? 1000 лева ли? Нито някой ви товари с работа кой знае колко,нито нищо.Не се слагат непосилни таргети,не ти искат задължително да си на първо място не е като в Джета. Въобще отиваш си с кеф на работа. Щото знаеш,че и да не хванеш таргета,няма страшно,Никой няма да те застреля.

Велина моля те , не ставай смешна. Я ми кажи колко от КК, които работят  са от създаването на фирмата??? И какво му е невероятното на твоя РМ ?! Фирмата може и да не е била пред фалит , но с такъв РМ като твоя може и да стигне до там !

Ха ха. Тази Велина не знам в кой град работи,но  искам да кажа,че в София текучеството е над 80%. За страната не знам,но тука още не си е запознал с някой и той си е отлетял.

Само едно ще кажа, от там от където съм РМ взимаше запалта малко над 400 лв/ за преди 3 години найстина това беше хубава заплата, ноооо..... да не ти я променят толкова време/, лично съм и видяла фиша. относно коледните бонуси, аз лично видях такъм в годината на моето назначаване, след което ............

1-во не съм близка на никой в тази фирма, както аз така и моите колежки са започнали работа във фирмата, защото са оправдали очакванията на работодателите.Имам невероятен РМ, който винаги стои зад нас.Заплатите на кредитните консултанти в Кредибул са най-високи от заплатите на всички останали компании.Това мога смело да го твърдя, защото знам колко получават и в Уникредит, и в Джет и в Ти би ай.И пак казвам- на който му се работи и си върши работата съвестно , получава и добро заплащане.Защото не мисля , че една заплата от 550.00лв. е лоша за жена.Има мъже , които и толкова не взимат, така че от заплата не мога да се оплача.А да не говорим,че по коледа и нова година взимаме доста повече от това.А вдругите компании взимат по 350-400лв. и работят все едно са в затвор на строг режим.И основното което е , че при нас текучество на персонал няма , все едни и същи сме си.А да не говорим ,че някой от нас са още от началото на създаването на компанията.Няма как тези хора да стоят, ако заплащането и отношението не са както трябва.А пък вие ,които плюете компанията най-вероятно сте изгонени от там или мързеливи........