Кредибул АД / Пейнетикс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Джеймс Баучер 76А&markers=София,ул. Джеймс Баучер 76А

Кредибул АД / Пейнетикс

На името на Кредибул и изваден лиценз за дружъство за електронни пари и оперира под бранда Пейнетикс.Уважаеми кандидати,никога и по никакъв повод дори не минавайте покрай тази фирма!Тук е олицетворението на антиразвитие,антиотношение,античовещина и антизаплащане.Сайтът е доста лъскав и компанията,като цяло се води първата българска финтех компания.Офисът се намира в луксозна сграда до хотел Маринела,но вътре е абсолютно бунище.Стайчетата са сгъчкани,студени и без грам дневна светлина гаражоподобни.Ако пътувате с метро локацията е удобна,ако сте с кола-забравете!Всичко е зелена зона.Като цяло имаше и някои нормални хора ,но най-много година стига,за да разбереш къде си попаднал и да напуснеш.Ще бъдете поканени на интервю,на което най-вероятно ще ви се опишат цветущо многo неща и в последствие може да получите гръмка оферта ,която обаче лееееко ще се размине с трудовия договор.Ще започнете работа на възнаграждението,на което сте се договорили и първия ден ще получите анекс за намаляване на възнаграждението със сумата на клас прослужено време.Когато премине календарна година става още по-интересно.По закон трябва да ви се добави 0,6 % от брутното възнаграждение към заплатата.Те обаче едностранно променят условия по трудов договор.Увеличават ви клас прослужено време ,за да са чисти "уж" пред държавата ,но ви намаляват основното възнаграждение и реално получавате същата заплата.Свидят им се и най-жълтите стотинки.Това са най-долните евреи ,които може да срещнете.Някой може и да каже ,че има как да се хване това.Има,но ведомост няма да получавате.Ще го осъзнаете,когато получите трудовата си книжка и видите 5 реда с възнаграждения.Ще работите всичко без значение за какво сте назначен.Трудова характеристика няма да получите.Заплащането,на което започнете няма сила на света,която да го промени-никога и по никакъв повод. Единствения бонус,който ще получите е..... кафе.В работна среда не се толерира говорене.Имало е случаи,в които питаш колега за нещо по работа,но не е уместно.Това ,че сте назначен за юрист не значи,че не може да получите задача да изготвите финансов отчет.Трябва да разбираш от всичко.Политиката на компанията е,че когато дадена задача е изпълнена добре никой няма да ви оцени защото,ако много ви хвалим ще поискате възнаграждение.Не така стоят нещата ,ако сбъркате нещо.СЕО-то г-жа Антонина Мартинова явно живее векове назад и явно приема служителите за крепостни селяни.Това е човек вечно сърдит,вечно намръщен и вечно недоволен.Не са малко случаите,когато сутрин при вежливо "Добро утро!" просто ще бъдете подминат.Няма никакъв свян да обещава и да излъже.Най-важното за нея е да служите на фирмата безропотно и да получавате възможно най-ниското възнаграждение.В момента,в който повдигнете въпрос за пари моментално ставате враг номер 1 и отношението към вас моментално ще се промени.Купува се най-евтиния софтуер.Понеже е финтех компания не се лъжете ,че няма да им се свидят 15 евро/месец за някой лицензиран продукт.Тази фирма си плаче за комисия по труда.Такова грубо потъпкване на трудови правоотношение едва ли има другаде.Ако искате кариерата ви да стигне до никъде,ако искате да се отнасят с вас като с вещ,ако искате да получавате заплащане 40% по-ниско от конкуретните фирми заповядайте!Тъй като се работи по дадени проекти свързани с дейността дивелъпърите,които са завършили дадена задача получават мейл с попълнена молба за напускане и събджект "Попълни това".Запомнете имената Иво Георгиев - собственик ,Валери Вълчев- собственик и Антонина Мартинова - изпълнителен директор и никога не встъпвайте в делови отношения с тях.

Аз съм нов служител във фирма Микро Кредит АД
Работя в Локален офис от 2 месеца
Още при първото ми интервю ми хареса обстановката в офиса и колегите
Обстановката в офиса е спокойна работим с желание
Кредитните консултанти са много готини и можем да разчитаме на тях
Имам добра комуникация с Централен офис и нямам проблеми с тях
Тъй като съм нов служител няма как да не правя грешки но ми е обяснено,че няма непоправими неща и аз се чуствам спокойна
Аз мисля,че ако човек си върши съвестно работата няма да има проблеми и ще работи спокойно поне аз се чуствам спокойна в офиса в които работя

креди  хоум да най-долните работодатели,нагли и недадърни не изплащат това което ти се полага НИКОГА,дори не могат да ти отговорят защо !заплашват без  причина хората,но скоро ще си получат заслуженото с проверката която им е подготвена ,мизерници ,

всеки сам си избира.в коя фирма да вземе кредит.но сега с тозиПрофи кредит доста ще се замислят хората дали да взимаат кредити за щяло и нещяло.Атези не съм ги чувал-някакви отзиви от хора ползвали услугите им.

Иска ми се да има повече мнения към настоящия момент за работата в тази фирма.Работя от два месеца в тази фирма.Работила съм преди в друга подобна.Наясно съм както с позитивите така и с негативите на работата,НО......мисля,че трябва да има по-добро отношение към кредитните консултанти които са "мулетата" в нея и изкарват заплатите на всички във фирмата,от първия началник до най-висшия....Мисля,че рекламата е слабо застъпена.мисля ,че клиента трябва да се "покани" по-учтиво и тогава може да се разчита на резултати.Както в търговията не трябва да се разчита на цена а на оборот,така и тук може да се помисли по въпроса)...(надявам се нужните хора да са ме разбрали)....Имам още много неща да споделя,но ще спра до тук)....Дано има кой да коментира и да се получи ).Лека и спокойна вечер)

Фирмата съществува, но под името Микро Кредит - за това име можеш да гледаш  в jobs-a, пускат обяви от време на време.

Само искам да попитам дали тази фирма все още съществува?И дали набират персонал в нея?

Абе Г.Т. Колко пъти да ти казвам че не съм Георги Талев - БИВШ ръководител на CrediGo , а Георги Т...в(не Талев) Митев и се пиша със истинските си имена а не се крия зад никакви псевдоними, инициали и прочие, нито парадирам да съм "господин за еидн ден", или още повече да имам диплома по българска фиология! И като си толкова отворен/а излез и ти с иницалите си а не с Г.Т... вече няма как да ти се кара Талев :D

Абе,Жоро! Абе,спри се вече,момчето ми! Приказката свърши! Филмът "Господин за един ден" приключи. Съвземи се и престани да пишеш в тоя форум. Ееей,не можеш да се откъснеш от него,бе ... Престани,че ще получиш разтрояване и разчетворяване на личността! То не беше Велина,не беше Таня,не беше "доволен служител",не беше Георги Митев! Абе,напиши си най-накрая името,похвали се колко добър си бил,какви блестящи резултати си имал,как си роден да управляваш хора! Напиши за големият проблем с мързелвиите служители,които провалят усилията на кадърните мениджъри! Излей си душата,бе човече,стига мишкува! Ако не искаш да излезеш  с името си,драсни си инициалите...ако се затрудняваш - препиши моите :))) Всички се знаем в тая фирма,бе! И знаеш ли? Много си прав - дипломата не значи,че приносителят и притежава и капацитет! Диплома по българска филология с връзки и 3.33 среден успех,не гарантира умения по правопис! Айде със здраве!

До Г.Т. Мисля че тук има някава грешка относно хората които искаш да цитираш/обидиш... другия път се замисли преди да плюеш...и не съм писал 3 години по форумите :) А тези "мними" командировки говорят колко нелоялен служител си ....