Кредибул АД / Пейнетикс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Джеймс Баучер 76А&markers=София,ул. Джеймс Баучер 76А

Кредибул АД / Пейнетикс

До Г.Т. Мисля че тук има някава грешка относно хората които искаш да цитираш/обидиш... другия път се замисли преди да плюеш...и не съм писал 3 години по форумите :) А тези "мними" командировки говорят колко нелоялен служител си ....

До Г.Т.
Първо-всеки средно интелигентен човек се интересува от правата си в КТ (кодекс на труда)-пояснявам го, защото имам съмнения, че си около това средно ниво. И второ-не знам Кой е Жорката, нито пък защо пренасяш някакви междуличностни конфликти тук, но това, което знам със сигурност е, че написаното по-долу мнение е само и единствено мое! Само твоя работа е защо те интересуват махленски теми като кой кога обядва или прави ремонт :), но ако не беше смешно, щеше да е жалко-колко патологично изкривено съзнание имаш, за да си мислиш, че някой пише от името на някой! (Ако ще ти подейства терапевтично добре мога да оставя мейл или телефон). Колкото до "победата", изразът е метафоричен, /bg.wikipedia.org/wiki/Троп. /, но за съжаление завършването на някакво образование в България, не е еквивалент за капацитет!
И накрая- изобщо не се чудете, защо т.нар. младо поколение е 80% продавачки и бензинджии-не може да искаш министерски пост с елементарна обща култура, правописни грешки и липса на самокритичност!

До Х.К.Жорка,3 години не спря да пишеш по форумите обаче.Старите навици не се забравят. През цялото време всички знаехме кога точно се включваше. И все се правиш на доволен служител,който е много щастлив от елементарния ти фатмашки подход с подчинените,методите на психотормоз, от бонусната схема,от заплатите по магазините,а сега върха е прекаленото познаване и на трудовото законодателство. Все едно му пука на някой по кой точно член са освободени хората. Важно е,че си взеха обезщетенията.Само не знам каква заслуга имаш ти към цялата работа!? А иначе добре си поживяхте няколко години. Мними командировки,достатъчно време за семейството, прибиране още по обяд у дома,следобеден сън,ремонти в работно време...въобще сладка работа! Че и накрая даже и роля в "Господин за един ден"! Но,сега всичко свърши! И не разбрахме за каква победа говориш ?!?!? Май победата е само в твоето собствено съзнание ...

хмм това да се казва че "новата власт" е виновна за бакиите през последните 5 години на фирмата е меко казано смешно... има фирми които въпреки кризата са на постоянна печалба...

Почти една година работих в Кредибул и моята коментар е :
1)Заплата ми нито един ден не е закъсняла! (като знаех с точност до стотинката всеки превод, който ме очаква, на база бонус системата ни)!
2)"Психологически тормоз".... Там където има изпълнение на ежемесечни цели, има и тяхното гонене... Цялата тази идея с йерархия и таргети е много успешна като структура. Всички успешни фирми работят на този принцип. Ако да си изпълняваш таргета тормози някого психически- да се преориентира. Да продаваш банички е по-малко ангажиращо, например!
3) Нито един служител не е напуснал по "взаимнно съгласие" чл. 331 от КТ- обещетение в размер на 4 работни заплати и право на обезщетение от бюрото по труда. Освен това се изплащат всички неизползвани платени отпуски + 23 дни такъв, които ни беше "подарен" през целия май месец, в който вече не работихме, а се водихме на работа, с което обещетението става 5 заплати!!!
Всички, които имате отрицателно мнение и сте компетентни кой и как трябва да управлява фирмата, защо не отказахте да подпишете тези документи за обещетение?
И накрая - трудно се работи във фирма без реклама, без банка зад гърба си, без 10-годишно име, но най-сладка е победата, когато е трудна!

Георги, много жалко, че работи толкова време в тази форма и си на такова мнение! Би трябвало да знаеш, че пробемът не идва от тези, които си отидоха, а от тези, които дойдоха на тяхно място!!!

Слабите изпълнители ги няма вече! А именно - тези които доведоха дружеството до загуби от 14 млн лева, тези които назначиха майки, братя, сестри, любовници, лели, сестри и всякакви семейни познати на работа! Едно е да си вееш краката с хубавата заплата, кола, телефон и всякакви екстри днес, коренно различно е да си на борсата утре и да хулиш колко некадърен бил еди кой си!
http://www.bgrabotodatel.com/faq.php#rules  точка 2!

Няма го и CREDI GO иначе всичко е перфектно и нямало да фалират - та те са свършиили .
Големи надежди и общания със слаби изпълнители се стига до ........
Мога само да поздравя тези видини ръководители .

Брех, значи как така не видях нито един коментар тук за фалиращата фирма Кредибул ЕАД.И как така няма нито един коментар за ръководството ,което се чуди как да махне служителите си без обезщетение , а с така нареченото "взаимно съгласие".Айде без а !

Интересно но истината беше покрита .
Защо ли ?
Кой ли го е страх от нея?