Блубърд https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Александър Стамболийски&markers=София,Александър Стамболийски

Хоум офис няма, единственият начин да ви пуснат е ако имате нещо належащо (примерно мозъчна операция) и дори тогава може максимално няколко дена.

Има един покемон - Славяна, на която ѝ е първа работа в сферата и понеже май се шиба с Ицо стана QA manager (на 1-2 човека), а сега е най-некомпетентния проджект мениджър, който съм виждал. Някой път си пуска музика на блутут колонката и пречи на всички, но като се мандръсаш с шефа няма проблем. На всичкото отгоре без грим е малко гадна.

Другите писачи на сторита във фирмата също са некадърни, но тя избива рибата.
Единия от мениджърите-тийм лидери, освен че от време на време идва с анцуг на работа(приличат на дънки, ама все пак) говори английски като средностатистически петокласник и ако му го кажеш се мръщи.

Офиса е като средностатистически панелен апартамент в люлин - отвратителен. Няма студена вода за пиене, прозорците са мръсни, половината хора имат малки бюра, на които няма как да се сложат 2 монитора.

Като цяло не е най-лошото място, на което може да попаднете, но освен ако нямате друг вариант по-добре не идвайте

Сега като повечето ИТ фирми предлагат работа от разстояние, тази фирма предлага ли такова? Какви са сегашните условия за работа?

Стойте далеч от тая жалка пародия - не знам как може закона да позволява подобна помия да се случва безнаказано!!!

Нещо за заплатите в тоя Blubird знае ли се?
Като изтоват пари може и да са навити да ги раздават...

Абе все съм виждала простотия, ама като тая няма.
То няма лошо да си селянин ама като манталитета ти е селски вече става лошо...

Не съм съгласен, че Ивайло Костов е малоумник - благодарение на него повече от половин година си клатих краката, щото беше изпонасрал един код. Е верно, че после и клиента загубихме ма c'est la vie както би казал Jasper de Craecker - добре си го източихме :).

Лесно е да си отговориш на въпроса - уволнените сигурно са 3 пъти повече от работещите в Blubird - така че очаквай и още от сериала за Jasper de Creacker и мама Славяна!

Наблюдавам постовете от известно време и не мога да скиря, че много се кефя на участниците в нея ама ... в тоя Blubird като сте само 10 човека от къде толкова много хейт?!?

Добре дошли в Blubird.
Фирмата за която няма да прочетете едно положително мнение.