Блубърд https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Александър Стамболийски&markers=София,Александър Стамболийски

Сега като повечето ИТ фирми предлагат работа от разстояние, тази фирма предлага ли такова? Какви са сегашните условия за работа?

Стойте далеч от тая жалка пародия - не знам как може закона да позволява подобна помия да се случва безнаказано!!!

Нещо за заплатите в тоя Blubird знае ли се?
Като изтоват пари може и да са навити да ги раздават...

Абе все съм виждала простотия, ама като тая няма.
То няма лошо да си селянин ама като манталитета ти е селски вече става лошо...

Не съм съгласен, че Ивайло Костов е малоумник - благодарение на него повече от половин година си клатих краката, щото беше изпонасрал един код. Е верно, че после и клиента загубихме ма c'est la vie както би казал Jasper de Craecker - добре си го източихме :).

Лесно е да си отговориш на въпроса - уволнените сигурно са 3 пъти повече от работещите в Blubird - така че очаквай и още от сериала за Jasper de Creacker и мама Славяна!

Наблюдавам постовете от известно време и не мога да скиря, че много се кефя на участниците в нея ама ... в тоя Blubird като сте само 10 човека от къде толкова много хейт?!?

Добре дошли в Blubird.
Фирмата за която няма да прочетете едно положително мнение.

Никой не споделя за реалните условия в Blubird.
Офисите са мръсни половината са 40+ градуса другата половина 40-.
Тоалетните са 2 - едната е за Славяна (не дай боже да види друг човек да я ползва) и една за останалите. В нея (тоалетната) ще откриете лайна, кръв и липса на тоалетна хартия - негласно мнение, е че короната тръгна точно от този офис.
Хладилника е половината мухъл, в шкафовете има банани по-стари от пирамидите, вода има рядко, по балкона е повръщано - сигурно от Fred.
Мизерията тук е превърната в култ!.
Дори и да намерите нещо за приятно и хубаво - Славяна ще проследи мислите ви и ще намери как да го отнеме.
За да не може някой от служителите да не се 'наслади' на мизерята - честичко сменят разпределението в стаята.
Странното е че въпреки че на практика всеки може да си има отделен офис, седим натъпкани в една стая без никакъв въздух докато HR екипа се шири на 60 квадрата.
Условията в свинеферма сигурно са по-добри.