Блубърд https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Александър Стамболийски&markers=София,Александър Стамболийски

Никой не споделя за реалните условия в Blubird.
Офисите са мръсни половината са 40+ градуса другата половина 40-.
Тоалетните са 2 - едната е за Славяна (не дай боже да види друг човек да я ползва) и една за останалите. В нея (тоалетната) ще откриете лайна, кръв и липса на тоалетна хартия - негласно мнение, е че короната тръгна точно от този офис.
Хладилника е половината мухъл, в шкафовете има банани по-стари от пирамидите, вода има рядко, по балкона е повръщано - сигурно от Fred.
Мизерията тук е превърната в култ!.
Дори и да намерите нещо за приятно и хубаво - Славяна ще проследи мислите ви и ще намери как да го отнеме.
За да не може някой от служителите да не се 'наслади' на мизерята - честичко сменят разпределението в стаята.
Странното е че въпреки че на практика всеки може да си има отделен офис, седим натъпкани в една стая без никакъв въздух докато HR екипа се шири на 60 квадрата.
Условията в свинеферма сигурно са по-добри.

Blubird е фирмичка на една година а вече се тресе от интриги и простотии породени от Jasper и Славяна.
От 10те човека в нея 6 са шефове, другите са оборотници на изпитателен срок чакащи смъртта

Бях на интервю в blubird, жалка пародия на фирма, пълни палячовци - стоите далеч

Those are lies below!

Our motto is, and always had been We Hire To Fire!

Stick to that is not an easy business, so we are doing our great job to keep on going.

I Jasper de Craecker am man of my word, and will do everything in my power given me by the great state of Bulgaria, to explore and crush the BG labor spirit.
No one is reading that shit anyway, but if you have problem with that, my email is: [email protected]

God Bless and fuck y'all

Винаги съм би скептичен по отношение на мненията в БгРаботодател, но в BluBird се оказа че абсолютно всичко е самата истина.
Тъжен факт, но факт.

BluBird е една изключително смотана фирмичка, в която нещата всеки ден стават по-зле от предишния.
Мениджърите са най-тъпите идиоти които можеш да срещнеш. Никаква идея за работни процеси и какво се случва във фирмата.
Единственото което можеш да чуеш от тях е - щото така сме казали, така ще го направиш - дори и да си обяснил колко е безмислено.
Заплатите се бавят много.
Никаква фирмена сигурност - увонява се поголовно от днес за днес.
Каквото и да ти обяснят - фирмата се управлява от Jasper de Craecker и Славяна, другите са безгласни букви, които само лижат задници.
Текучеството е огромно, да минеш изпитателния срок се равнява на печалба от лотарията и то при положение че в цялата фирма е от 10тина човека (никой от нас не знае точната цифра щото трябва да изчакаш до обяд за да знаеш кого са уволнили).
Обикновено те махат около края на изпитателния срок.
Привилегии никакви.
Офиса е доста гнусно място ма тука им е ефтино.
Най-веселото преживяване е да дойде някой нов и да реши да си сподели мнението в общия чат който е по-цензуриран и от китайски вестник - тук за такива неща уволняват моментално. Общия чат е само за да кажеш колко са красиви шефовете...
Направо идвайте - и на вас ще се посмеем.

Кандидатствам за работа там - кажете нещо за условията

Еврейски лайна, точат европейски пари през белгийски проекти, работи се бързо с ниско качество след това ненужните се прочистват като умре проекта и се почва ново наемане, проблема е че проекти вече няма.

В BluBird да лапаш пишки е бизнес ...

ХА-ХА-ХА бахти доброто - изключително точно описание на състоянието на фирмата.
Във фирма дето повече уволняват от колкото начначават работа нямате!