ТАНЯ-БМХ ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,МолПарадайс&markers=София,МолПарадайс

ТАНЯ-БМХ ЕООД

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Факта,че един и същ човек пише представяйки се за бивш служител и за кандидат за работа е леко казано обезпокоителен. / поне смени малко стила на писане и големия шрифт/
Хора пиите си хапчетата и си живейте живота.
Факт е също,че сте тъжни хора, които само се чудят кой и какво да хейтят и да си изливат разочарованието породено най-вече от живота и от самите себе си.
Направете си вие собствен бизнес и го управлявайте,както искате, но едва ли имате капацитета, търпението и мотивацията да го направите. По-лесно е да седнем и да пишем.
Фирмата е страхотна, Мария е страхотен човек. Няма абсолютно никой, който да не е оценен спрямо постиженията си.
Екипите в магазините са страхотни - приятни, млади,умни хора и също толкова приятна работна атмосфера !!!

НЯМА ДИМ БЕЗ ОГЪН,МИСЛЯ ЧЕ ФАКТА,ЧЕ ИМА ТУК ТЕЗИ ОТЗИВИ Е ДОКАЗАТЕЛСТВО ЧЕ НЕЩАТА НЕ СА ОК В ТАЯ ФИРМА!АЗ СЕ ОТКАЗАХ СЛЕД ИНТЕРВЮ ЗАЩОТО ЗА МЕН ДА ОСИГУРЯВАШ НА МИНИМАЛНА ЗАПЛАТА Е УКРИВАНЕ НА ДАНЪЦИ И НЕ МИ ХАРЕСВА ТОЗИ ФАКТ АМА КАТО ГЛЕДАМ ОБЯВАТА ВСЕ СЕДИ ЗА БСБ В САЙТОВЕТЕ.ЯВНО ИМА ТЕКУЧЕСТВО!

Момичета, пишете си имената, от какво се притеснявайте?
Всички сме получавали пари по време на локдауните, всички сме били доволни.

ХАРЧИ СИ ПАРИТЕ ГОЛЯМАТА БИЗНЕСМЕНКА А ОСИГУРОВКИ НА МИНИМАЛНА ЗАПЛАТА И ПО ВРЕМЕ НА КОВИД В НЕПЛАТЕН!АЙ СИКТИР ЩЕ СИ ОСТАНЕШ САМА МАРО!!!!!

ИЗБЯГАХ ЗАЩОТО НЕ МИ СЕ ПЛАЩАШЕ КОРЕКТНО И НЕ МЕ ОСИГУРЯВАХА, ФИРМАТА Е С ОБЯВА В ДЖОБС 365 ДЕНА В ГОДИНАТА.СИГУРНО ЗАЩОТО Е МНОГО ГОТИНО ТАМ!!!КОЛКОТО И ДА СЕ ОПИТВАТЕ ДА ИЗЛЪЖЕТЕ ХОРАТА,НИКОЙ НЕ БЯГА ОТ ХУБАВОТО!!!

Уважаема Госпожо, гледайки коментара отдолу, не знам дали ли има смисъл да ви отговарям, тъй като виждам, че още не сте научили как се пише правилно и що е то пунктуация и правопис и дали ще успеете да ме разберете.
Първо, ние не сме "анонимни" страхливци,които се крият и заставаме с имената си.
Второ, във фирмата 80% от персонала е с висше образование и с много опит от различни браншове. Момичетата работят с удоволствие,защото средата, колегите и фирмата са невероятни, а не защото няма къде да работят. Има момичета, на които това е втора, допълнителна работа и идват, защото се чувстват добре и за тях е удоволствие да работят за тази фирма.
Трето,осигуровки се плащат от фирмата, както и ПЛАТЕН ОТПУСК. За периода, в който работя във фирмата няма забавена заплата. Още преди човек да започне му се казва ТОЧНО И ЯСНО, какво е заплащането. И най-хубавото е , че хората, които се стараят и работят са оценени и допълнително стимулирани.
Нека всички, които са амбициозни и уверени и са решили да започнат работа във фирмата, да не се колебаят - няма да са разочаровани!

Прекарах най-хубавите си години в тази фирма. Бях студентка и винаги са се съобразявали с това кога ми е удобно на мен да работя, без да се възпрепятства посещението ми на лекции, изпити и т.н. В Сердика винаги се е сформирал страхотен екип, който чувствах като свое второ семейство. Мария успява да предразположи всеки с топлата си усмивка и коректно отношение. Работата и интересна и динамична - запознаваш се нови и най-различни хора, от които да научиш по нещо. Щастлива съм, че имах възможността да съм част от цялото това нещо и благодаря за възможността, която ми се даде.

Когато сам си пишеш мнения за да си лъскаш имиджa,хората бягат от там обявата виси нон стоп в джобса.За неверни твърдения се отива в съда,ама някои стари моми си мислят че могат да се усмихнат и да се размине.Господ гледа когато удържаш пари постоянно на персонала си за осигуровки,когато ги държиш в неплатени отпуски всеки си има глава който почне там ще бяга после с 300.Типична фирма по български,парите под масата и ще извиваме ръце защото хората които са там нямат много избор къде да работят!!!!!!!А стоката боклуци на които се пришиват етикети че са уж маркови,цялата стока е тотален боклук!!

Фирмата е страхотна, отговорна и стабилна, има голям потенциал за бъдещото си развитие. Всеки решил да започне работа в магазините BSB И BADOO трябва да знае, че ако е отговорен,добросъвестен и лоялен в изпълнението на задачите и колегите си ще бъде оценен от всички и ще има възможност за израстване и реализация. Но ако е решил да идва на работа с идеята да "избута" няколко часа в разговори с колеги и зяпане пред телефона няма как да очаква добро отношение и висока заплата.Огромно предимство е гъвкавия график, както и това че винаги се проявява разбиране, когато излезе нещо непредвидено. Собственичката, Мария Стамчева е чудесен човек, винаги е готова да помогне и да съдейства на персонала, без значение дали е свързано с работата или е нещо лично. До сега не съм срещала шеф, който да се интересува и грижи за персонала си, като за приятели. Дамата писала отдолу е крадла, за която явно няма нищо лошо да си вземе пари от касата без разрешение.