Атос Ай Ти Сълюшънс Енд Сървисис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,София 1766, район Бизнес Парк, сграда 1Б, етаж 5&markers=София,София 1766, район Бизнес Парк, сграда 1Б, етаж 5

Атос Ай Ти Сълюшънс Енд Сървисис ЕООД

Някой знае ли каква е заплатата за позицията Business analyst с испански?

Бях кандидатствал преди малко повече от година и поисках 2 хиляди лева нето, при което жената отсреща едва не припадна. Сега гледам, че пак търсят кандидати за същата позиция, но моите изисквания за заплата не са се променили. Точно затова се чудя дали изобщо има смисъл взаимно да си губим времето, ако това е непостижима стартова заплата в тази компания.

Здравейте, някой има ли представа в какъв интервал се движат в момента заплатите за junior SAP consultant?

Бивш служител съм на САП отдела на АТОС.
след тях видях и други подобни фирми и оценката ми е обективна и информирана:
добро място да започнете развитието си в света на САП-а. заплатите са по-ниски от обичайното за сектора, но имаше хубави бонуси по мое време (около 2 заплати се връзваше годишният бонус), всеки час овъртайм се плаща според КТ и има хоум офис, работното време е сравнително гъвкаво, да кажем, че няма да ви убият, ако ходите с половин час след другите, стига да си изработите часовете за деня.
В някои екипи лийдовете са особени хора и си имат любимци и нелюбимци. Преди имаше и голямо разделение между хората, които правят проекти и тези, които правят съпорт. Съпорт е мръсна дума за по-старите служители и някои за нищо на света не искат да си цапат ръцете с такова нещо. Това беше една от причините да си тръгна аз лично - не ми даваха сериозни проекти, основно нещата, с които по-старшите не искат да се занимават.
Като цяло е сигурно работно място и нещата са добре уредени, ако сте леко пердета в отношенията с кофти колеги, всичко е ток -мястото е добро. След 2-3 години другаде ще ви дадат двойна заплата заради сивито.

Искам да споделя подобно мнение като добавеното на 6 януари 2020. Аз съм кандидат, завърнал се от чужбина след много години опит. След като минах 2 интервюта (по мое мнение отлично), накрая получих генерален имейл, че кандидатурата ми е отхвърлена. Естествено, не е възможно да получа информация защо. А на следващия ден видях, че обявата е публикувана отново! Имах пълно съответствие с моя опит и техните изисквания!!! Не мога да коментирам за работната среда, но тя започна от адекватния и етичен процес на селекция, който го няма в случая!

Някой може ли да обясни каква е разликата между АТОС АЙ ТИ СОЛУШЪНС ЕНД СЪРВИСИС ЕООД и АТОС БЪЛГАРИЯ КОМПЕТЪНСИ ЦЕНТЪР ЕООД, тъй като адресите и обявите им са различни?

Само няколко дни след като получих и приех офертата им, започнах обучение за бизнес анализатор. Колегите са много отзивчиви и готини.
Локацията е страхотна, много малко фирми имат офис в центъра. Мениджмънтът подхожда с голямо разбиране към проблемите. Особено много ми харесва правото на хоум офис.

Здавейте,
Искам да попитам колко време след като получаваете e-mail за интервю, някой се свързва с вас?
Благодаря

Здравей. Не се изненадвай, че са контактнали колегата ти с по-малко опит. Ако отидеш на интервю там, ще видиш на живо мениджмънт и рекрутмънт на какво ниво са и всичко ще ти стане ясно, всичко вече е побългарено.

Здравейте, моля за информация относно работа в АТОС. Прави ми впечатление, че не проявяват интерес към кандидати с опит в чужбина, което не мога да разбера. Има ли връзкарщина и назначаване на приятелски принцип във фирмата? Дотук кандидатствах 3 пъти за позиция, по която имам солиден опит и никой не ми се обади в рамките на повече от 1 година, докато мой колега с 3 месеца опит беше повикан на интервю незабавно и получи job offer.
Какви са приблизително заплатите? Струва ли си изобщо да се пробвам пак в тази фирма или не? Какъв е манталитетът на мениджърите? Има ли някакви възможности за развитие или само с връзки? Благодаря за отговорите.

Какви са условията за позицията Аccountant Vendor Processing? Благодаря!