Атос Ай Ти Сълюшънс Енд Сървисис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,София 1766, район Бизнес Парк, сграда 1Б, етаж 5&markers=София,София 1766, район Бизнес Парк, сграда 1Б, етаж 5

Атос Ай Ти Сълюшънс Енд Сървисис ЕООД

Изказвам личното си мнение за Атос-
Висшето ръководство на фирмата е от феодални старчета, нямащи си хал хабер защо с там какво правят там и т.н.
Повечето са поставени лица,сложени там преди много години изключително капризни недоволни, персонала около тях е също некадърен. Hr и персонала се сменят много често и има масово ученици и студенти, бачкащи за смешна заплата.
Пример - има много хора дошли от бивши телевизии изобщо не са за тая фирма но понеже се имат с шефове и мениджъри са ги бутнали там. Изключително много безмислени стъпки от интервютата и изключително ниско ниво, може би в повечето отдели да има 1-2 човека дето знаят нещо за областа останалите са просто приятели на шефове и мениджъри.
Ако търсите хубава фирма, с добро заплащане с нормално отношение към хората забравете за атос и си намерете някоя друга Фирма!

Иди на Работа да видиш как всеки ден те

Ядосват за 700 лева?

Вие осъзнавате ли в ква Дупка живеете?

Жалка ,Скапана,Държавица живеете?

На последно място в ЕС?

С Минимална заплата 480 лева?

Я бегайте на Терминал 2 айде

Накрая има Изпит Тест

Успех с търсенето Пийте си редовно Лекарствата за Психичните си разстроства
7 ми и 11 Километър Психиатрията нали знаеш къде е

Иди и се Лукувай

някой може ли да ми каже повече инфо за работата сап консултант, имат доста обяви последно време, какви са задълженията реално, самата работа какво представлява и заплащането?

Къв Идиот Ненормалник трябва да си

Да живееш в София като знаеш че няма работа?

Иди да видиш ква селяния е в Метрото?

И в София е най-голамата Клиника по Психиатрия

За 7 ми и 11 Километър Психиатрията

Нали си чувал?

Бягяй да се Лекуваш Психичните си разстроства

Или на Терминал 2!

Изказвам мнение за Атос- Shared service center в ЦУМ.

Привилегии са: ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, както и 9 лева от компанията за мултиспорт (който желае). Покрай пандемията се работи хоум офис, което спестява доста време от пътуване. За други предимства не се сещам.

След двугодишно замразяване на заплатите имаше малка корекция от около 50 лв на месец, някъде колкото Бойко отпусна на пенсионерите, за да замажат положението. А в същото време корпорацията придобива по-малки компании като на промоции от черен петък.

Хората от мениджмънта (бих добавил и някои ЧР) наистина са неадекватни. Некадърници има навсякъде, но тези тук са нагло неадекватни, най-малкото спрямо комуникациите към служителите. Сред тях има и един индиец, който се опитва да одухотвори компанията по индийския кастов модел - радвайте се, че сте роби, и че ще продължавате да бъдете роби на компанията. Точните думи бяха "радвайте се, че все още имате работа", но лично за мен това е недопустимо изказване от ниво мениджмънт, и доста грешна философия за европейска (френска) компания. До този момент не виждам този човек да е понесъл някаква отговорност за това и доста други подобни изказвания. Предполагам, шефовете му са доволни от него, доколкото представя добри финансови резултати, но нещата се натрупват и в даден момент е много вероятно да се срутят наведнъж.

Последно, но не и по важност, ще добавя и изключително увеличаващ се обем на работа, на фона на много напускащи служители, без да бъдат наемани заместващи, както и че получават промоция тези, които се мазнят и доносничат пред началството.

Това е картинката като цяло и не е учудващо, че доста от по-кадърните служители се оглеждат за нещо по-достойно като уважение и по-нормално като натоварване.