Каламарис Груп Тотал Фасилити Мениджмънт https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Георг Вашингтон 20&markers=София,ул. Георг Вашингтон 20

Каламарис Груп Тотал Фасилити Мениджмънт

1 точка от 22 мнения

Здравейте!
Всичко, което четете в коментарите по-долу е вярно. Фирмата вече е неактивна, но бягайте от обяви на Талант Зоун, Смарт Секюрити, Грийн Клийн Индъстри и Аксион Тотал Фасилити Мениджмънт. Всички са част от една група. Грубо отношение, крясъци, обиди, заплахи. Предизвестие три месеца, заплатите се плащат с един месец назад и се базират на външен вид, роднински връзки и кой колко информация снася на ушенце. Отпуски не се толерират, не се и плащат. Ако случайно успеете да си издействате няколко дни, трябва да им дадете пълен отчет къде ще ходите и какво ще правите. Наред с това ви счупват телефона, а имейлът се пълни със спешни задачи за седмици напред, така че да не си и помисляте да излизате отпуска отново.
Обикновено няколко минути преди края на работния ден ви изскачат със спешни задачи, така че да останете поне още час. Естествено без доплащане. Тръгнете ли обаче да напускате, ставате най-черни, най-лоши и започвате да подлежите само и единствено на критики.
Средно хората се задържат в интервал от един ден до един месец, малко по-издръжливите най-много до година.
Иначе основният персонал е от пенсионери, цигани и необразовани "специалисти".
Така че не се връзвайте на обявите и ги оставете без персонал. Заслужават го.

Здравейте, първоначално когато прочетох всички коментари си казах следното това са хеитъри и
и най вероятно нещата не са чак толкова лоши добре де но не прочетох и един позитивен коментар за тази меко казано ПСИХИАТРИЯ, реших въпреки всичко да започна работа и да се убедя сам дали всичко това е вярно, ако бях повярвал нямаше и 5 минути да загубя в тази фирма !!! За тях вие сте абсолютен парцал в началото всичко е ок и след седмица осъзнавате каква грешка сте направили. Абсолютна загуба на време, пари, нерви и здраве. Моля ви повярвайте на всички коментари за тази фирма. Заплахи за уволнение, арогантно отношение, викове, и какво ли не !!!

НЕДЕЙТЕ да се подлъгвате и да започвате в този ужас! Стрес, неуважение, интриги, злоба, страх, заплати не се плащат,това са малка част от нещата, които ще изпитате там.

Предполагам, че обстановката в тази трагикомична фирмица би се харесала на мазохисти, изследователи в областта на клиничната психиатрия и сценаристи на хорър филми.

Назначеният за собственик Каламарис страда от тежка мегаломания - ако човек иска да се посмее, да му погледне видеата в youtube с различни родни "знаменитости". Това би било безобидно, ако не се съчетаваше с агресивност и мошеничество.

Управителката Петришка е още по-ярък случай - женицата явно страда от параноидна шизофрения. Дните в кошмарния им централен офис минават в крясъци и обвинения, интриги и страх. Когато човек не издържи и подаде оставка, не му плащат последния месец.

Ако имахме функционираща съдебна система, тези отдавна щяха да са зад решетките.

Здравейте мили хора . Колкото и да сте закъсали , моля Ви не падайте до там да работите в това подобие на фирма , управлявано от една психически нестабилна и много неука в мениджмънта и управлението жена. Вечно сърдита , арогатна и невъзпитана . Дължаща пари на 95 от контрагентите си и с пълна невъзможност за работа. Това , което ще Ви се случи е и Вие да изгубите името и авторитета си пред всички свестни фирми , които ще докарате , като контрагенти и на които тя няма да плати ! Знаете добре , че името Каламарис няма никакъв авторитет в бизнес средите и сред служителите , затова сега са се преименували в 10 други фирми с които лъжат хората за малко . И така : СМАРТ ТЕХНИКАЛ , СМАРТ СЕКЮРИТИ , КОРЕКТ ФАСИЛИТИ , ТАЛАНТ ЗОУН , ПРОПЪРТИ ЕНД ФАСИЛИТИ , АКСИОН ГРУП - ВСИЧКО ТОВА Е СКРИТИЯ КАЛАМАРИС .....БЯГАЙТЕ.

Първите ми впечатления бяха следните: Добър персонал, мили и любезни хора. Ръководство на високо ниво и все положителни страни...

След 2 месеца работа ми се е*а майката... едва ли не буквално! Започнах да работя по 24 дежурства в месеца за 800 лв. Заплатата се дава с месец назад! Предизвестието е 3 месеца, постоянни обещание за увеличение на заплатата, 3лв. на час. С времето като опознаеш ръководството ти става ясно, че половината не стават за нищо. Работи се под някакъв невероятен стрес... Моето лично мнение е: Не си правете труда да започвате работа там, нищо хубаво не ви чака.

Рядко отвратителна фирма. Мнението ми е да бягате от нея като от природно бедствие.
Поработих малко там и, какво да ви кажа, може и да се намери нещо по-зле, ама ще трябва да се търси с години. Има там една Гергана Петришка дето се мисли за престолонаследница или нещо подобно. Е тая жена е такава истеричка с бърнаут синдром, че направо могат да я показват като експонат на изложение за психични заболявания. За Йоаким Каламарис к'во да ви кажа - някаква карикатура, дето се прави на мафиот и пуска слухове, че бил роднина на Таки за да не го закачат.
Най вероятно фирмата е просто перачница на пари, не виждам да има реална дейност.
Ако сте мазохист и обичате да ви унижават по 12 часа 20 дни в месеца там ще се почувствате на место. Ако не сте - НЕ СЕ ДОБЛИЖАВАЙТЕ! Послушайте ме и после ще ми благодарите.

Здравейте!
Ето начин как да си докарате малко странични доходи от интернет:
Вече две години си цъкам тези сайтове и си докарвам между 300 и 550$ на месец в зависимост от цената на Bitcoin. В началото доходите с много малки но ако успееш да си развиеш акаунта на МАХ може да си заработиш доста добри пари.

Работи се 3 на 1 в най-добрия случай. Не ти признават болничен(поради алкохолно отравяне). Бях уволнен ей така за нищо.гнусна фирма

Много работа, малко пари. Надявам се скоро да закрият фирмата.