Каламарис Груп Тотал Фасилити Мениджмънт https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Георг Вашингтон 20&markers=София,ул. Георг Вашингтон 20

Каламарис Груп Тотал Фасилити Мениджмънт

1 точка от 22 мнения

В общи линии работата е страхотна. Взимам си 600 лв. чисто и си гледам живота. Е, вярно, че ме гърчат но нищо, няма проблеми.
Поздрави

Това е най-отвратителната фирма в цялата страна! Ако може изобщо да се нарече така. Изискванията са изключително високи, шефовете са невероятно надменни, заплатата ту я получаваш ту не. Голяма част от хората са с успешно завършен 2ри клас. Всичко е някакъв пълен таш*ак. Работих 25 смени, имаше по 12-13-15 часа. И едвам взех 890 лв. Сами си правете изводите.

Пълна загуба на време! Работих като охранител известен период от време към тази фирма. Впечатлянята ми са предимно отрицателни. Заплащането е много под минималната, нищо че до преди това ми бяха обещали 1000 лв. Осигуровките са на минималната. Постоянно има закриване и откриване на нови фирми, защото реално не се водиш към "Каламарис" а към някакво друго учреждение. Съвета ми е към всички бивши служители нека да постнат своето мнение в подобни сайтове като този, за да може в бъдеще да предпазим все повече хора от този тумор.

Заплащане: Минималната работна заплата (за 212 часа работа).

Натоварване: Високо.
Изисквания: Доста високи, съпътстващи с постоянни заплахи за уволнение.

Местоположение: Добро, обектите са в близост градски трансорт.

Служители: Под всякаква критика! Постоянно се въртят интриги, създава се изкуствено напрежение.

Привилегии: Никакви!

Съветвам всички, който смятат да кандидатстват в тази фирма просто да не се занимават с глупости, работата е пълна загуба на време.

Едвам издържах в това подобие на охранителна фирма. 70% от служителите са неадекватни пияници и наркомани. Заплащането е не повече от 540-600лв. Пълна гавра от страна на ръководителите. В частност на г-н К.Тонков, който милия не знае къде се намира.

П.С Не започвайте работа в "Каламарис Груп"!

Каквото и да се каже за тази "фирма" ще е малко.... Обявите гласят следното: 1200 лв. стартова заплата, високо заплащане, шанс за развитие и т.н

Реално нещата стоят по следния начин: Заплащането е 2.90 на час. През цялото време се лъже и залъгва, че ставката ще се увеличи. Изключително некоректни шефове, голямо текучество на персонал. Предизвестието за напускане е 3 месеца. Осигуряване на минималната заплата. Постоянно те принуждават да работиш допълнителни часове (в повечето случай не се заплащат). НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ работа в тази фирма, нищо хубаво нe ви очаква.

Положителни страни: Никакви.
Отрицателни: Ниско заплащане, много работни часове (между 12-16), забавяне на заплатите, колектива е изключително ниско образован и ограничен.
Тази фирма има голямо текучество на персонал. Когато отидох в офиса им за да си взема документите поради напускането ми, един вид все едно не съществувам във фирмата.

Изключително ниско заплащане на позицията охранител! Силно препоръчвам да НЕ кандидатствате.... 600 лв. се взимат с над 218 часа труд. Документално фирмата е напълно несъществуваща.

Еми какво да ви кажа, отивам да подавам документи в централният офис на фирмата на бул. Мария Луиза 47 и попадам на частни съдебни изпълнители, които заснемат и описват сградата на Каламарис.
Бях подготвен че договорите с тях се сключват на минимална заплата и с 3 месечно предизвестие за напускане, но не и за това.
Адиос, господин Каламарис

Здравейте
Към всички които се чудят дали да започнат в някоя от многото фирмина холдинга......
НЕДЕЙТЕ.... Освен ако не се мразите.
Изключително некомпетентно и неадекватно ръководство в лицето на Г.Петришка и приближеният до нея Т.Калинов.
Единственото което ще получите започвайки работа в някоя от многото измислени фирми е :нерви, лъжи, некоректност и още куп подобни негативи.
Текучеството е огромно във всяка една фирма...охрана, почистване,химическо чистене, техническа подръжка....
Постоянно се регистрират нови фирми с цел замитане на следите ....
Прочетете добре написаното, за да не се окажете разочаровани много след време!