КРОС 3 ООД /img/frontend/nomap.png"

КРОС 3 ООД

Господин Жеков,заповядайте в магазина в Бургас за да изясним недуразумението.Незнанието не ни прави лоши хора.Всички се учим до като сме живи.А това за работното време че не се спазва е друг проблем, не съм видял някой да ме похвали когато отварям магазина и доставям стока в извън работно време.За връзка с мен- телефонния номер е изписан на работното време.

Време е да обърнете внимание на Бургас. Бях ви клиент. Вече не съм. Магазина работи с неопределено работно време. С представителя ви се срещнах един път и останах с впечатление, че това момче не знае какво работи.

Здравейте бивш служител съм на офис Стара Загора , Поздрави на всички колеги , които ме познават ! За фирмата мога да кажа , че определено по мое време беше на много-добро ниво ,получих солидна основа по техническата част на продуктите и много познания в областта на търговската консултация !Изпитвам уважение към ръководството , което по мое време лично обучаваше служителите си .До ден днешен надграждам над наученото там и никъде не съм се срамувал от знанията си , а напровив в повечето случаи съм бил по добре подготвен от конкурентите ! Сърбал съм и на 2-3 пъти попарата на г-н Аврамов , който навремето стягаше здраво редиците , но това е било част от работата , а на тръгване се разделихме като добри приятели ! Фирмата е подходяща за начинаещи служители , като и за утвърдени търговски специалисти , заплащането доколкото аз знам е мъничко зад най-големите в бранша , но други предобивки го компенсират .Успех и всичко най-добро !

До анонимните: да плюеш по някой е присъщо само на българите.Ходете си в големите фирми,там получават "умопомрачителни" заплати.

Изключително смотана фирмичка. Шефовете имат самочувствие до небесата на базата на това, че преди време са продали нещо на някакъв мол и общо взето е това. Мизерни заплати и осигуровки на минимума. Половината им бератери (каквото и да означава това) са неграмотни момчета, които никога няма да ги вземат в по-голяма фирма. Общо взето-гола вода са. Скоро няма да ги има на пазара.

Лъжат с осигуровките, осигуряват на 500/600 лв и другото под масата.Махнах се преди 2 години и не съжалявам.С трици ловят маймуни.Има една поговорка"рибата замирисва от към главата " помислете с какви хора сте заобиколен...Откакто съм се махнал постоянно търсят нови хора ама кандидати няма...

Като цяло мога да потвърдя думите на колегата по-долу. Една фирма, която дава добро начало за хора, които тепърва искат да се занимават с търговия. Фирмата ще ви научи на А и Б в търговията и ще успеете да развиете добри търговски умения и познания, следвайки политиката на фирмата и начина на работа (макар и откраднат). Не на последно място - КОЛЕГИТЕ СА СУПЕР (ДО ЕДИН). Друг е въпроса, че за хора търсещи развитие в йерархията, кариера, ръст на заплатата ви спрямо продажбите - трябва да си намерите друго място. Тук важи правилото - колкото повече продаваш толкова по-висок месечен план ще имаш за следващия месец. Просто тримата собственици нямат интерес към амбициозни хора, които да им допринасят за развитието на фирмата им (по една или друга причина). Предпочитат ниските заплати и по-честата смяна на хора, като държат фирмата на едно ниско ниво, което явно за тях е напълно достатъчно. И да ... най-хубавото нещо за тази фирма е Румен Янев. И аз се надявам поне този човек да взима заплатата, която напълно заслужава. Това е човекът който ще ви предаде цялото „Ноу-Хау“ което има, а то не е никак малко.

Какви условията на работа във фирмата и какво е заплащането ?
Благодаря предварително.

Не е хубаво да се плюе по фирмата, която ти е давала и хляба, а покрай него и салама. В тази фирма беше първата ми официална работа и работих за Крос-3 близо 6 години. По мое мнение, от сегашната ми гледна точка, фирмата като цяло си е ОК, шефовете са разбрани и влизат в положение, помагат в трудни моменти и няма така изразеното двуличие и надменност, като в др. фирми. Поне навремето беше така, сега незнам. Имах прекрасни моменти там, но пък и времената бяха луди, строителство имаше навсякъде. За малди момчета, които да търчат по клиенти и обекти е добре, дава добра основа за бъдещо развитие.

Фирма, в която съм работил 4 години като търговец. 20 % ежегоден ръст в личните ми продажби по време на криза. Реших да напусна, защото няма никакъв потенциал за развитие и 3мата шефове тръгнаха да разправят на клиентите, че съм некоректен. Крадецът вика дръжте крадецът. Те са откраднали цялата система и база данни от Хилти и благодарение на това са постигнали успех, а когато някой потърси своето лично развитие - бива третиран като предател. Искам да благодаря на всички мои колеги за страхотното отношение и искам да кажа, че има много професионалисти там, това са хора като Методи Гьолски, Георги Дойчинов, Иво Спасов, Димитър Въжаров, Божидар Миланов, Ивайло Бориков, Емил Тасев, Ангел Яковчве, Димитър Марчоков, Явор Дочев, Галин Георгиев, Станимир, Васил Дилгерски, Ивайло Бялков, Петър Ангелов, Венци, Боряна, Мариела. Искам да кажа, че всички тези хора са с по над 5 години във фирмата и са истински професионалисти в своята сфера, жалко, че фирмата не позволява развитие, но всички те биха се реализирали в други фирми, когато един ден решат да напуснат. Но всеки един от тях когато реши да напусне, не зависимо колко милиона оборот е изкарал за фирмата,ще бъде третиран като враг номер 1 :) Последно искам да изкажа своята благодарност и към Румен Янев - ръководител на търговският отдел, смятам, че ако не беше той през последните 4 години фирмата щеше да е фалирала още на 01.01.2010. Дано поне той взима заплатата, която заслужава за работата, която върши. Последно искам да кажа, че има хора с по 6,7 години стаж, който все още са със стартова заплата и ако не ги заплашиш, че напускаш въпреки, че си един от ТОП търговците, никой в тази фирмичка няма да се сети, че ти имаш нужда от мотивация и няма да ти вдигнат заплатата и със стотинка.