Одело Фарба България /img/frontend/nomap.png"

Одело Фарба България

Е, то гроздето винаги е кисело!
Все пак отчитаме мнение за Работодатели, а не индекс на най-печелившите предприятия.
Заводът е открит в края на октомври 2019, преди 4 месеца. Първата копка е през лятото на 2018 - какви две години...
Какво значение има изнесената или изобщо произведената продукция за това, какъв Работодател е дадено предприятие?
Заплатите и работната среда в момента не зависят от "износа". Получават се навреме и редовно. По-високи от останалите в региона - поне в моята сфера, предполагам и в останалите.
Това с преименуването не го разбрах....
Относно уволненията - нямам пряк поглед, дали принудително, по взаимно и т.н.... Но пък е факт, че напусналите не липсват.

Злобата може да донесе преди всичко язва, ако не и нещо по-лошо. Пийте си хапчетата редовно и ще Ви четем по-рядко, .... вероятно!
Времето е прекрасно! Поразходете си главата и я извадете от..... нали!

Господинът по-долу най-вероятно е решил да задоволи потребността да защити заплатата си, като „пооближе“ подметката на партийното „величие“. Ама те хората май са нямали предвид величие. Какво ли не ражда умът на „кадърните“ хора. Те ти казват в прав текст измет, ти го чуваш като величие. Та сигурно и през тази призма вижда положението в компанията.
По-интересно е как реши, че сведенията нямали нищо общо с предприятието. Колко души са уволнени от „перфектното“ работно място за кратката история на фирмата. Колко от вашите служители са преименувани, защо? И колко продукция изнесохте за две години? Повечето от реално работещите предприятия след две години откриват нов завод.
Това са сведения, чиято неверност може да бъде доказана математически. Направете го.

Мисля, че е време анонимните "доброжелатели" да престанат да "изливат" собственото си неудовлетворение.... От живота, от семейството, от любовницата, от собствената си посредственост и най-вече от собствената си некадърност.
Заводът е такъв, какъвто е! Никой не е вързан с въжета.
Работа да искаш! На който не му харесва - пазарът е отворен.
Но не съм съгласен да се "пляскат" някакви твърдения, обвинения, че и за заплахи имаше към националната сигурност....
Сведенията по-долу нямат нищо общо с предприятието. Чак и партийни величия....
Не съм юрист на заплата..... В завода обаче, работят повече от 140 души. Не е много лоялно спрямо тях - да се хвърлят някакви твърдения и да се изкарват хората, едва ли не "олигофрени", че имат сигурна заплата, перфектно работно място и някакво бъдеще.
Заводът е нов - нормално е не всичко да върви по мед и масло.
Не правите услуга никому, като давате воля на незадоволените си потребности....

Да фалираш компания за милиони, един внос да не можеш да направиш без да те разбере цялата държава и в същото време да ги разплачеш оделото, като им завлечеш един куп приближени некадърници. Ами, на това му се казва пълен лузер. То историята не веднъж е доказвала, че от видни партийни номенклатурчици предприемачи не става. За паразитите е друго...
Та какво стана с фаровете в крайна сметка. Или хората взеха да се питат кой е Джон Голт.

Как върви вносът на "специалисти" и продажбата на ипотекирани бардаци, г-н Панчев? Има ли прогрес през новата година?

Пълна пародия. Не започвайте там!!!

Да, всичко върви по план. На цялата държава, та и на журналистите им стана ясно това. Ама сериалът не е 100 Пловдивчани в повече, нито 100 Българи в повече, а просто турски сериал.
Що се отнася до другите обучения, най-вероятно са от типа "Как да си купя евтин имот", след като имигрирам.

До анонимния от 17.12: разликата между двете статии е над 100 служителя! Достигането на 400 работника става поетапно! Всичко си върви по план!
До другия анонимен за турския език: изучването на езика е по желание! Всички ръководни кадри във фирмата са с английски.
Хубаво си обърнал/а внимание на това обучение, но има и още други такива които фирмата осигурява!

До г-на, който го е срам да научи 2 приказки на турски език.
Само да кажа, че по-добре е да научите няколко думина турски език от колкото изцяло да ви карат да комуникирате на немкси език. Хората от Турция като дойдат в БГ са склонни да научат български или да комуникират на английски. Докато един немец не можеш да го накараш да научи 1 изречение на български. Изобщо не си мисли, че ако дойде немец ще ти говори на български!

Публикация във ФБ: Честито на 20-те колеги, които успешно завършиха първо ниво на курса по турски и български език! Обучението, в което всеки можеше да се запише по избор, продължи 7 месеца, а участниците - представители на всички отдели на компанията - от Производство, през Логистика и ЧР, доказаха, че вярват в обучението за цял живот.

:)) Машала!! Ако дойде немец, ще се напиня да учи български, да каже две приказки. Идва турчин и почваме да учим ние турски. Смятайте, колко са гладни хората за 600-700лв. заплата, щом почват да учат и турския.