Одело Фарба България /img/frontend/nomap.png"

Одело Фарба България

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

И аз преди няколко години бях там, и още помня как важно влизаха от човешки ресурси с едни хвърчащи листчета, от тия лепкавите, най-малките. И се провикваха пред целия офис една на друга ‚Ей тоя, трябва да го назначим в понеделник ...“. И се оказа, че някакъв кмет надписал листчето, така грамотно, че два-три пъти не могат да улучат телефонния номер на талантливия кандидат. За няколко месеца, толкова работохолици се бяха събрали, че не могат да форматират един екселски файл. И файлът така се завъртя из фирмата, та и извън нея, и тогава разбрахме защо българинът мрънка. Оказа се, че тези, дето ги мързи да работят, прехвърлят файлове и си бъркат цял ден в г..а взимат 4-5 пъти повече например от образованите инженери, и 8-10 пъти повече от кадрите в производството.
Та така ги помня Оделото, все едни грамотни, талантливи и трудолюбиви. Ама като чета и си викам, ей по Коледа наистина ставали чудеса. Дано е вярно.

Ще кажа само едно за фирмата, който го мързи да работи, няма място при нас. Който иска да се развива, ще трябва да се доказва, безплатен обяд няма, заплата на готово също.
Възможности има, стига на човек да му работи акъла.
Всеки иска големи пари за малко работа, това е ясно.
4 години съм вече във фирмата и смея да твърдя, че от всички работодатели, се държи най-добре със служителите си.
Във всяка фирма има правила, които трябва да се спазват.
Нека си говорим истината.
Човек, който го мързи в г**а да работи, няма да получи добро отношение, плюс това за нова фирма се справяме по-добре от много други, а в автомобилната промишленост няма лек труд, няма и много фирми. Българина винаги е готов, на мрънкане, винаги нещо му е виновно.
Предните коментари, които прочетох, дори не можете да пишете правилно, а искате пари. Пари за кое? За некадърност, за неграмотност?
Всяка фирма си има и плюсове и минуси. И да Ви, кажа един от тия съм дето се изкачи по стълбицата, и то с труд, с мозък с образование. Тези неща се забелязват при нас и се поощряват. Който иска да се развива, добре дошъл при нас.
Който го мързи, да не ни губи времето и нервите.

П.П. Не съм от ръководството, нито от човешки ресурси.

Едно време, като вървеше турският внос, имаше пак така бая снимков материал по социалните мрежи. Как магаретата избягали и дошли спасителите.
Нещо оделото отново се засилва с рекламата. Да не внасяте сега украиници?

Какво стана с тоз кадър:

Тази фирма няма никакво обучение и никакво уважение спрямо работниците работиш, после се държат зле с теб. Много трудно да намерите приятни колеги и екип с който да работите.Не си губете времето нито ще се изкачите по стълбата нито ще ви научат на нещо.Живи и здрави.

Сега отидете и проверете какъв процент от служителите в тази фирма са българи. Не за друго, а да не кажете, че завистниците само небивалици говорят.
Иначе маркетингът е чуден. Катерят се български върхове, за да се развее турското знаме. Идейно, с професионализъм.
Хайде, останете си със здраве и да живеят лудите.

Здравейте!Минавам просто , за да потвърдя по-долните впечтления за тази фирма и накратко - НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО!!!
бях на интервю при тях за длъжност Импорт -експорт специалист и честно казано загубих час и половина от времето си само за да може измислената HR ка да отчете дейност пред ръководството . Първо интервюто го провежда една женичка на име Кирилка , която ръси заучени глупости вероятно от някой курс за ейч арки . Второ обещалият да присъства ръководител-отдел , предполагам турчин , не се появи. Вместо него дойде едно 25 годишно момиченце , което задачаше абсолютно незрели и неудачни въпроси - за сметка на това демонстрираше голямо самочувствие , явно се мислеше за голяма специалистка. Постарах се да запазя самообладание въпреки нелепото поведение по врмее на интервюто и на двете жени.Накрая ми даодха да попълвам тест по английски + няккаъв тест за интелигентност от 60 въпроса...така като гледам , те двете едва ли да го решавали , но както и да е :))

Накрая въпорсната женичка Кирилка ми обеща скорошна обратна връзка и явно се опитваше да ме отсвири по-бързо , защото по всичко си личеше ,че не се вписвам в техните критерии :)
Разбира се обратна връзка нямаше :)
Не твърдя, че съм най-големият специалист , но усещането за нещо нередно започва ще от интервюто за работа , така че предполагам какво ще по нататък.
да не говорим ,че това явно е поредната фабрика направена в БГ , за да дава работа на местните турци , а не ан българите , част оне нео-османистката политика на нашите южни съседи ...
Та....за мен написаните мнение по-долу са ндоста достоверни и няма смисъл човек да се надява на нещо с таиз фирма.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Моето искрено мнение се вижда от оценкие. Няма смисъл да кандидатствате, нито ще имате успех, нито добра заплата. Натоварването е голямо, а отношението зле. Много неща куцат и се вижда с просто око още преди да си стигнал до интервю. За да има свободни позиции, значи хората напускат.