Гала Колекционе https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Бистришко шосе 1&markers=София,Ул. Бистришко шосе 1

Гала Колекционе

Фирмата не е лоша и се развива, което е най-важното.

Ако сте се амбицирали да тъпчете на едно място, да намерили сте го. От няколко месеца, след като подправиха договор на колежка, превеждат парите по карта. На нея обещали едни пари, подписала уговореното, а после - изненада първите страници на договора подменени с по-ниска заплата. Трябваше да се разправят и заплашват за да и платят уговореното. Толкова за плащането по карта.
Няма мениджър, който да не се заставя да се допитва за всичко до леля и Генчев. Гъвкавост, комуникация… Духът на Арон и провинцялното ЕТ трудно ще се изкорени от манталитета на семейното управление.

Здравейте, и аз ще изкажа субективно мнение за фирмата като вече бивш служител. Има много позитиви в работния процес, както и добре изградено доверие и комуникация с по-висшите нива на ръководство. Заплащането е конкуретно за пазара, заплатите се изплащат на 100% по карта без закъснения. Колегите в шоурумите и склада са добър колектив, изградили са приятелски отношения. Разбира се, както на всяко друго място има хора, които не влагат много, но това опира до личната отговорност и желание за работа. Клиентите се обслужват професионално и се търсят решения на възникнали проблеми, никой не е оставен "сам да се оправя". Не бих искала да изпадам в дълги разкази, затова в заключение бих казала, че имам позитивно мнение за работодателя и настоящите колеги също са доволни, затова и работят с удоволствие и получават уважение, внимание и отговорност.

За кратко работих в тази фирма. Отказах се, защото по природа не мога да мисля като търговец, а и нямам желание. Мога да изкажа само субективно мнение. Въпреки усложненията, които предизвиках с бързото ми решение да не работя повече при тях, в лицето на собственика Евгени Генчев получих разбиране и ми беше изплатено уговореното заплащане до последния ден.

Ще се постарая да дам обективно мнение:
Позитиви....
Критериите за обслужване са високи (така трябва), изискванията към служителите големи...
Заплатата не се бави с повече от 5-6 дни, не се толерират безделници.
Негативи...
Осигуровките са на минимума.
Никога не знаеш какво точно ще получиш, тъй като остатъка от заплатата е в плик, и от никъде не става ясно как точно се формира.
Почти всяка събота се работи.
Обещават се привилегии и условия които не се изпълняват.
Натоварването не отговаря на заплащането. Всеки е всичко: товарач, косач, бояджия, чистач и ел. техник.
Платен отпуск ползваш само за отработени месеци и напред не се дава...
Договорът ти го дават със закъснение, като “без да искат” пропускат няколко отработени дни и като за капак първите заплати са под уговореното.
Да ват се хиляди за реклама, но осигуровките на хората са смешни - това е ЖАЛКО :(
Очакваш под италианското име “ЕСТЕТА Интериори” да работиш за съвременна европейска фирма, но вместо
г-н Генчев срещаш бай-Генчо.
Тънки сметки, гръмки обещания и не рядко по-ниско възнаграждение от уговореното.

Като цяло през фирмата минаха много некадърници, които шефовете не ги търпяха и ги махаха преди да са пуснали корени. Имаше и мениджъри, които за да се изтъкнат пред шефа лъжеха новите за условията. Твърде бързо се развива тази фирма и затова постоянно търсят отдадени и талантливи професионалисти. Но уви само мрънкачи. Аз не мисля, че трябва някой да прави компромис заради мързеливци или скатавки и вероятно затова не им се харесва средата и колектива. Никой не пише "Аз бях мързелив, крадлив некадърник и затова не получих добро отношение от колегите". От "магазина под моста" за 3 години станахме "топ магазина за луксозни мебели" даже вече 2 и са ни клиенти половината хайлайф и всички големи фирми. Един единствен и е проблема на тази фирма - високи очаквания, но ниско заплащане.

Ако някой може да сподели колко реално взимът монтажниците(хамали) по карта и под масата?

Заблудата ми започна, след като бях интервюиран от Явор Владинов. Изключително интелигентен мъж и добър управник. Грешката ми бе, че автоматично приех фирмата както приех Владинов.
Уговорката ми бе за 1200 лева и осигуровки за тях. При получаването на парите и разговора със собственика разбрах, че всичко е лъжа - 1000 лева и минимални осигуровки, освен това те назначават като шофьор, а освен това се налага да си носач, монтажник, клиентски гъзолизец, бояджия, тапетаджия, чистач и др. В началото на 2018 създадоха бонусна система, според която в натоварен период можеш да достигнеш заплата 1200-1300 лева. Проблемът е, четехните сметки не отговарят на действителността, нямаме достъп до изчисленията. Почти сигурно е, че ще бъдете излъгани.
Уважението от страна на ръководството го няма изобщо, като изключим Владинов, който разговаряше с нас сякаш е простосмъртен. Всичко започна с тъпото изискване на собственика да се обръщаме към него с г-н Генчев. Фирмата е с остарялото ограничено мислене, че работникът й е длъжен и трябва да си дава задника, а е точно обратното. Както навсякъде другаде, тук рибата се вмирисва от главата - ръководствотосе осира, а монтажниците "спасяват деня", печелейки пари за недораслия собственик, който дори не благодари. Изискват от теб да закъсняваш, когато те решат, пращат колеги на път без пари, без да се съобразят с времето и в нощни часове. Никакви командировачни или нощувки.
Привилегиите са две - бутилка мин вода на ден и баня.
Фирмена сигурност няма. Собственика е подставено лице на баща си и фиктивен собственик. Всичко се решава от Константин Генчев, който е докарал огромния Арон до несъстоятелност.
Продължаваме с натоварването, което е в двете крайности, което се получава заради меко казания тъп отганизатор на монтажната дейност. Най-голямото леке и дупедавец във фирмата. Не е запознат с продуктите, които се предлагат и почти винаги единия екипе натоварен повече. Често се е случвало сами да предложим да отидем на адрес с колегите, защото се е осрал. Яде се на крак, често не се яде изобщо.
Няма абсолютно никакъв потенциал за развитие. При монтажниците схемата би изглеждала така монтажник=>организатор или склададжия. Организаторът е дупедавецът, а склададжиата е роднина на собствениците, който освен това е и свидетел по дело на Константин Генчев. Друга важна фируга във фирмата, която се явява грубнака, е Данивела Генчева. Фамилията казва всичко.
Местоположението, като цяло, е добро. Новият склад е на удобно място, както и шоурумите. Има къде да паркираш и стигаш лесно с градски. Единствения недостатък са големите задръствания, които стават в района.
Колегите са уникални, що се отнася до монтажниците и част от продавачите. Всички останали са лайна, които точно заради това са се задържали.
Работната среда е като натоварването.нови бусове, хубав склад, хубав шоурум

Направете си услуга и не губете време в гала колекционе, независимо в колко голяма нужда за работа сте изпаднали.

Здравейте.
Това е една пародия на фирма ,с едни палачовци за управители също така са и гъзолизци.Доверие не може да се има на никой щото искат да се издигат и всичко се казва на шефчето което няма да коментирам.А супервайзера доказа че с лизане на гъзове се издигат хората!Заплащането не е фатално ниско за сметка на осигоровките ,нито отпуската отпуска, нито болничния болничен.Парите се дават под масата което е смешно като чуеш колко е лъскава и уникална фирмата.Назначават се много куци кадри и то за управители , които от първия ден влизат с краката напред и си мислят че са боговете на фирмата.Назначават те са продавач консултант ? да ама не също така си монтажист, бояджия, електротехник,носач и още много много професий. Искат високо ниво на обслужване , обаче не го стимулират.
Има постоянни проверки тайни клиенти, гледане на камерите,седенето повече от 5 мин е забранено.
Място за развитие ако не обичате ануси сори ама няма.
Много от лъганите хора които идват не седят повече от месец, два.И те това е не препоръчвам на никого освен ако не е останал гладен да работи в тази фирма :)

Като цяло тази фирма има много проблеми, произлезли от твърде бързия и растеж. Назначават се слаби кадри, защото рядко попадат читави хора. После ми ги дават за обучение, а те нямат никакво желание. За 2 години и малко са направили 4 лъскави шоурума и с много пари за реклама и търговия са направили техните 4 марки едни от най-известните и търсените. Браво, огромно старание за клиентите, но по-важни са служителите. Не отделиха и 1 седмица да си прегледат хората. Собственика е на 30, учил е за програмист, после в Щатски университет, мисли си че много ги разбира нещата, но истината е че има още много какво да учи. Хора излизат в болничен по 6 месеца без причина и останалите страдат от хова, а на негово място не се назначава временен служител. Идва някой си бай... който не може да напише един имейл и после друг е виновен, че не го е обучил. Идва едно момиченце, което си е хванало богато гадже в София и вече е недосегаема и ти показва, че нищо не може, но иска уважение и се разправя с теб и колегите като я помолиш да свърши нещо полезно. Има и хора които не могат да си затварят очите за такива неща. Голям минус на фирмата е честата смяна на мениджъри и това, че собственика не прави голямо усилие да задържи читавите такива, когато на друго място им предложат по-добри условия. Аз поне съм обективен, докато останалите вадят кирливи ризи и си измислят грозни истории. Пожелавам на фирмата успех.