Гала Колекционе https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Бистришко шосе 1&markers=София,Ул. Бистришко шосе 1

Гала Колекционе

Намесвам се в дискусията тъй като намирам, че е редно да бъда обективен. За боядисването - аз лично предложих съдействие и помощ. Допълнителният труд ми се заплати. Смятам, че е въпрос на време, всички малки минуси да станат плюсове. Колегите са страхотни професионалисти.

Хора, предстои ми интервю за позиция в администрацията.
Моля Ви да споделите дали долните коментари относно осигуровките се отнасят за всички.
Благодаря!

Не се лъжете да започвате във тъпата фирма. Не получавате реални осигуровки и това го разбирате в последствие, като поискаш обяснение и кога и дали ще се поправи това, започва едно въртене ама трябвало да се говори с тоя ония и все избягват да ти отговорят. Като се разболееш и дадеш болнични ти се полага само на това което те осигуряват и което все попрявят или демек само на минималната заплата. Това го разбираш естествено като ти подадат плика със заплата, а и там не е така както сте се разбирали и ви изкарват, че сте луд, който не помни. Никой във фирмата не знае какво трябва да прави, защото идва собственичето и ти казва ти трябва да направиш така,защото аз искам /управителите на магазините боядисват и какви ли не щуротии/, ама и то няма как да не е така, като "собственика" е един комплексиран дришльо каращ лъскава кола и се мислещ за господ. Добре, че татко му налял пари, да се мисли за голямата работа. Колегите сами може да си правите изводите, всички които се задържат са гъзелизци и дупедавци, там нормални хора не виреят. Сами може да си правите изводи дали да почвате там работа, като имат и други фирми, под които се подвизават - Меблик и още няколко, най-вероятно пари перат през тях. Стоката им е под всякаква критика, нон-стоп клиентите се разправят защото дават по една торба пари, а получават боклуци, като продават и китайска стока и лъжат клиентите, че е от Полша.

Пълна пародия на фирма, с недорасло лапе за управител, дето всичко Тати му е дал.

Който е решил да започва в тази фирма, нека да преосмисли решението си. Фирмата не се интересува от работниците, не се управлява правилно, натоварват работниците на макс, не осигуряват върху реалното заплащане и колектива е под всяка критика.