Дортъм БГ /img/frontend/nomap.png"

Дортъм БГ

В тази фирма съм от почти 5 месеца и от самото ми интервю бях впечатлена при мен влезе една много мила жена шегувахме се преди да започне самото интервю тъй като аз бях доста притеснена както тя разбра сигурно ,защото беше първото ми сериозно интерю всъщност , честно казано не гледа cv-то ми кой знае колко главната тема беше защо искам да съм в тази фирма - защото има развити , тръпка и предизвикателство човек туко що завършил 12 клас търси точно това ! Тук намерих много повече започнах в Meeting и имах двама от може би най добрите агенти за мениджъри ! Те ми помогнаха страшно много не само в професионален но и в личен план винаги са се интересували как съм , винаги са се отнасяли с уважение . На скоро преминах в conversion предишния ми мениджър сега ми е колега , но при всеки мой успех той го чувства като негов също ! Останалите ми колеги същото много мили и внимателни като нова на тази позиция всеки ми помага и дава насоки. Сегашната ми мениджърка е същата мила жена която ми води интервюто винаги усмихната и пълна с енергия ! Най- хубавото на това място е че хората там са защото са силни и нахъсани ! Това не е работата тип 21-ви век не ходиш за да прекаш 9 часа ако можеш да се скриеш в тоалетната за 2 часа и да си ходиш после . В тази работа ако не вярваш , че става и ако не искаш да се получи няма да се получи , но ако искате място изпълнено с енергия , позитивизъм и възможност труда ви да бъде възнаграден, елате в Дортъм

Фирмата е повече от страхотна
Ако търсите работно място със добра атмосфера, конкурентно заплащане и добър мениджмънт не се колебайте.

Здравейте на всички.

Вече около 1г. съм член от екипа на Дортъмбг.
Преди да дойда на интерю, разбира се, реших да се разтърся из интернет пространството за повече информация относно копманията. Попаднах на този сайт и коментарите не бяха особено обещаващи. Въпреки всичко реших да се доверя на собствените си очи и дойдох лично до офисът.
Разбира се останах приятно изненадана. Локацията ме устройваше перфектно, имаше ресторант на 1 крачка за обяд и бъдещите ми колеги бяха доста приятелски настроени още от самата врата.
Място за развитие в компанията има, условията спрямо заплатата са по-високи от средното за столицата и успяваш да натрупаш доживотен опит.
Ясно е, че лошите коментари и недоволството е изразено от хора неуспели да покажат нужните качества и осатавайки безсилни изразяват емоцийте си чрез хейт :D
Последвайте моя пример и се доверете на собствените си очи, дали започването в компанията си заслужава или не.
Може да останете приятно изненадани.
Благодаря за вниманието.

Има ли готини гаджета, в това число полякинчета има ли?

Dear Mr.Jew (you've never gave me your name, that's why I'm referring you like this),

You can't impress anyone with that cringy gangsta wanna be behaviour. I feel sorry for you.

Не бях прочел коментарите за тази фирма тук преди да отида на интервю, ако го бях направил вероятно нямаше да отида. Това,че HR девойката проведе интервюто на английски няма нищо лошо понеже дейността е на този език. Обясненията и за дейността и заплащането бяха прилични до тук добре. Възрастта на работещите беше между 20 - 25 години с никакъв или минимален опит. Появи се някаква персона, представена като мениджър. Нека пренебрегнем факта,че говори английски като неандерталец (труден му е), но факта че е нагъл надут и противен не може да бъде оставен на страна. Трудно може да впечатли някои с по голям трудов стаж и заемал високи позиции. Хора с по засилен балкански манталитет биха могли го направят "по красив". Не ангажирам никого с мнението си!

Здравейте! Това ми е трета седмица във фирмата и това, което мога да заявя е, че за пръв път в живота ми идвам на работа с усмивка и желание. Невероятни колеги, невероятна обстановка, шефовете са супер готини и с чувство за хумор...разбира се и вие трябва да притежавате такова, за да го оцените. Единственото,което се изисква е желание за работа и развитие. Определено намерих своето място !

Здравейте , главно коментарите са от хора напуснали или уволнени. Ако искате да правите пари тук е мястото . Предния коментар няма нищо общо с реалността , тъй като на това ниво той няма достъп до информация какво се случва във фирмата и как стоят нещата. Хората , с които работите са изявили желание да търгуват - вие само ги насочвате и им помагате да си активират акаунта . Има 3 отдела - meetings , conversion, retention. Започва се с първия като възможностите за развитие са неограничени. Естествено изискванията са перфектен английски , добра психика и желание за работа . Хора , които си почиват не просперират във фирмата .

Ако сте безскрупулен 20-годишен хлапак без предварителен опит в тази сфера - Дортъм МОЖЕ БИ е за Вас. МОЖЕ БИ, защото, ако като мене, наистина Ви трябват пари, тук наистина се заплаща добре. Разбира се, трябва да имате едно наум откъде всъщност идва това добро заплащане, а именно: от телефонни измами. Това, което Ви се налага да продавате в Дортъм, е платформа-менте за търговия с финанси. Хората никога няма да си видят парите отново, веднъж щом сте ги вкарали вътре. Веднага щом ви назначат, ще ви се наложи да изтисквате основно бедни южноафриканци, които буквално нямат ни ток, ни вода, или пенсионери от Скандинавия/Австралия/Нова Зеландия, за да направите поне минимален депозит от немалката сума 200 американски долъра. Шефовете са, разбира се, израелци, на които не им пука грам за Вас, така че не се изненадвайте, ако един ден ви потупат по рамото и Ви помолят да си вземете отпуск САМО ЗАЩОТО сте отишли до тоалетната за 5 минути след обедната почивка. Аз напуснах с чиста съвест и ако държите на Вашата собствена такава, Ви предлагам направо да не си причинявате Дортъм.

За справка, една статия в/у подобна израелска компания: http://www.razkritia.com/585993/size-ltd-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B1%D0%B8-%D0%B2-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8/

Въздух