Дортъм БГ /img/frontend/nomap.png"

Дортъм БГ

Работя в Дортъм от 2 години . Ако ви се правят пари и сте сериозни - тук е мястото. Хората с които работиш са свежи и печени и ако не си някой лентяин ще успееш. Заплащането е супер, пълно работно време .
Мненията,които има по-надолу са от хора,които са били несериозни,мързеливи и с извинение смотани. Никой няма да ти дава добри пари да си клатиш краката и да нищоправиш.

Здравейте. От скоро съм във фирмата, но все пак мисля да оставя мнението си тук. Както може би повечето от вас аз проверих какво мислят хората за фирмата. Бях изненадан от коментарите, но реших да кандидатствам за позицията. След като започнах работа видях, че всички негативни коментари са написани от хора, които не са готови да положат усилие за да достигнат успех. Атмосферата на работа е чудесна, колегите също. Има място за развитие за хора желаещи да постигнат целите си. Накратко казано, вместо да позволите негативизма на хората да ви откаже от позицията, бих препоръчал да постъпите като мен и да проверите сами. Сигурен съм, че няма да съжалявате!

Позицията е идеална за амбициозни личности, които биха желали да достигнат финансова независимост и да работят в една динамична атмосфера с млад екип. Ако вашата цел е да работите отговорно, мотивирано и с съответната работна етика, няма нещо, което да ви остави недоволни. Истината е, че поговорката каквото посееш, това ще пожънеш важи във всяка фирма. Фирмата не пести ресурси, за да окуражи вашите успехи, има осигурен транспорт, подготвителен курс преди да започнете, и наставления от мениджърите по време на вашия професионален път на развитие. В заключение, ако сте трудолюбиви, упорити и амбициозни хора не се подвеждайте от коментари на недораслия Бай Ганьо, който освен да сее негативи друго не знае. Желаете добра работна среда и уважение - покажете такова, съчетано с добър характер и трудолюбие към вашите задължения като работник, и мога да ви гарантирам, че ще получите същото отношение. Успех!

Четейки коментарите ви разбирам, че за вас е по-важно да отделите 5мин за да прочетете коментар, коментар след коментар. Защо не се замислите, че за тези прекарани 5мин безмислено четене, можехте да направите толкова смислени неща. Нима всеки път пазарувайки, вие първо четете коментари за продуктите? Не смятате ли че времето е най-ценният ни ресурс? Затова следващия път преди да влезнете и оставите негативните си коментари помислете за следата която оставяте след себе си!

People what are you talking about..

Just throwing words in the air that actually don't mean anything.

And why you have to be anonymous if you are right an there is actually a BIG PROBLEM why do you hide yourself behind fake names.
Why you didn't came to someone and say something while you were still here in the office and can actually do something about it.

I will tell you why because you are total bullshitter who has nothing better to do with his life than spilling hate.

Dear mr. jewish cockroach, I hope you are doing well(according to the jewish standards).
I just wanted to let you know because obviously you are missing it, that currently you are inhabiting a country where peaople disaper over night and then they never come back.
Soon you willl be asked to pay a heavthy amount of funds otherwise you'll be arested.
So, get thet phone boy make it rain, make it golden shower and if you don't the big bad wolf will come for you.
Wish you all th best!

Ще обърна внимание на едно конкретно нещо. Няма да ви обяснявам за фирмата, начина на работа и тн. А за нещо много по-стойностно, изцяло ориентирано към женската аудитория. МОМИЧЕТА, МОЛЯ ВИ, в този живот нищо временно не е ценно. Сигурен съм, че го знаете. Струва ли си заради няколко седмици или дни малко по-спокойно ежедневие и дума, че ще запазите работата си, да изпълнявате или отвръщате на флиртовете и сексуалните намеци на хората, които са над вас? Според мен не. Жена съм. Да те унижават и правят на нищо за 1500лв на месец? Чакайте бе, господа шефове, кои сте вие извън офиса? ПИТАМ КОИ СТЕ ВИЕ ИЗВЪН ОФИСА? Явно избивате КОМПЛЕКСИ, постъпвайки по толкова долен начин. Смешници. Вие не сте мъже. Не сте и момчета. Сякаш някой ви е виновен, че никой не ви уважава или съобразява с вас извън работата. Най-долното нещо на света са хора като вас - да използвате подчинените си, само защото е ПО-ЛЕСНО. И момичета, възможности в София има колкото искате. И то много по-коректни, добре платени и ЧЕСТНИ. Нека отстояваме принципите си. Благодаря! Започвам да разбирам НСДАП и КПСС. Цяла измамна система сте в тази София. Еврейска фирма след еврейска фирма. Както е казал човекът по-долу - има нещо, наречено ГДБОП!!!

Искате ли да изкарвате пари, да бъдете част от система за измами, която напълни цяла София? Искате ли да изкарвате парите си, мамейки хората? Да забравите какво е честност и коректност? Това е точното място за Вас! Поздравявам всички момичета там, страхотни мацки сте, сериозно. Дано се срещнем извън фирмата. А за тази фирма и другите подобни, има едно нещо, наречено ГДБОП, което "нещо" скоро ще ви срине измамната система и справедливост ще има, неизбежно е!

Ето начин как може да си докарате странични доходи от тези 5 сайта:
Плащат с крипто валута след което може да ги обмените с реална в този сайт:
Аз си ги цъкам от 2 години като си докарвам доста пари на месец.

Драго е уникален мениджър, който не е случил на шефове. Лиранката е безпардонен наглец, измамник, лъжец и нахалник. Повечето колеги са симпатични, но непрекъснатото напрежение е в повече. Не ви препоръчвам да пробвате.