Карготек България /img/frontend/nomap.png"

Карготек България

значи оли, моли, томаш, мобаш, вики, кики - всичко е описано за финанси долу ама що не вземат да си съберат сичко ейчар и да изринат целия етаж преди ейчарките - щот там само ейчарКИ, сеш' се - та преди дамите да се избият. събрали от кол и въже там хора, всичко дето изметоха от Колата излъга финландците за много кинти - само вижте коментарите за Колите и ще ви стане ясно, то е гмеж ще си избодат очите а всъщност и за чеп за зеле не стават. Само си съскат и те са най! и е някакъф ад - не ходете там - добре, че се махнах!!!

Някой знае ли дали ще има още реформирования в OTC?
А относно Томаш - не мога да повярвам, че има пълната подкрепа на Ойли да се наемат външни консултанти от една и съща фирма на ключови позиции на които се дават луди пари за нищо! И тук смятам, че имат вина финландците,защото никой оттам не се интересува!

Zdraveyte, mozhe li da mi kazhete kakva e atmosoherata v ekip Buyer ? Za koya dyrzqva e svobodnata pozicya i kakvo eventualno moga da ocakvam kato nivo na vyznagrazhdenye.
Engyl

Поне той да ставаше за нещо...

Цялата рода на томаш ли ще наемем да работи за карготек ? Поне да ставаха за нещо ..

Финландското ръководство трябва да се събуди и да измете боклука. Ясно се вижда за всички, че с този мениджмънт нещата не вървят. И това трябва да стане asap, докато не са изгонили останалите кадърните хора

Ще се изнесем, спокойно. Ама лошата репутация на фирмата, за съжаление, ще си остане лоша.
Аз имах огромни очаквания и си мислех, че нещата ще се стабилизират, но вече почти 2 години нищо не върви, а батаците стават по-големи. Сори, ама едните пари няма да ми върнат потрошените нерви. :)

Всяка компания има и недоволни служители. Така че, на когото не му понася да се изнася.
Относно Ники Желязов, моля не коментирайте без да сте наясно. Той е Финансов Директор и не бъркайте доброто възпитание и милото отношение с нещо друго.

Силно разочарована от управлението и побългаряването на тази фирма.Изключителен хаос, стрес и интриги, просто ужасна атмосфера за работа и развитие.Преплетени права и задължения с индийци, които незнаят какво се случва. Работния процес затъва с всеки изминал ден.Освен ако искате да си докарате някоя нервна болест не се лъжете да кандидаствате.
И не на последно място, момичета ако искате да имате някъво бъдеще в тази фирма стойте далеч от Ники Желязов, известен още като "Коцкаря".РТР мениджър женен с деца,който само и единствено се опитва да сваля и преспива с всяка заблудена и засукана колежка.Умът ми не го побира как този човек без никакви морални ценности е оставен на този пост, да вулгарства на свобода и да потъпква всякъкви морални и етични кодекси.

Смърди на обор!
Ужасно тъпи хора наемат, некомпетентни, малоумни даже, още по-големи тъпаци се слагат за TLи.. който се справя добре с работата си, бива товарен с още, за да ПОМАГА на дебилните си колеги, които са по-тихи от водата и чатят със себеподобни по цял ден. Интригите са нон-стоп и общо взето всички си играят на прееби другарче. Годишното увеличение беше плачевно, подигравателна сума за труда на всеки един от нас, които ходихме на транзишъни без грам подкрепа от страна на тамошния бизнес или пък транзишън мениджъра. Работата върви, защото една шепа хора си я вършим съвестно, въпреки малоумните AP индийци, отношението на бизнеса и лайната стоварвани от мениджмънта.