Карготек България /img/frontend/nomap.png"

Карготек България

Благодаря за точния отговор :) За Senior RTR Accountant 4k нет възможни ли са?

2,500-2,600

Здравейте! Бих искала да попитам ориентировъчно какво е възнаграждението за позицията Accountant, Record to Report? Благодаря предварително.

#stupidandbalefultogether

Ти сега букване на фактури ли искаш да е правил? Това е за индийците, вземи се образовай малко и после говори

И2п гпо какъв предишен опит има ? И тя е била хелпдеск в същата фирма.. А о2с и r2r гпос? Дори не са били мениджъри .. А интерим rtr sdl колко човека е мениджирал в предишната компания или пък исмаил ? Томаш какъв опит има ? Да продължавам ?

Иван в Колата е бил хелпдеск! А преди това кълекшън...това, ако АP опит..

що за глупости , Иван си имаше ейпи опит от предишната компания и е кадърно момче! Да започвам ли да изброявам отс и конкретен и2п колеги , които за по-малко от година минаха през 3 промоции, да гледаме ли тлски или мениджърски предишен опит на всички от отс и rtr , които са промотирани ? :) тук е на наши и ваши, ако се подмазваш достатъчно си от нашите

Иван Петров избяга като мишка в Каргил и остави екипа си на самотек. Някои все още помним как самия той ескалира Димитър Орозов дошъл от Каргил и си присвои TLската позиция без 1 ден опит в AP сферата..После взе, че се обиди, че след 5 месеца не го промоутнаха в мениджър на I2P отдела.. и си би камшика. Всички знаем как спеше с подчинената си, но нека се престорим, че и това е в реда на нещата. :))
Истината е, че всичко е толкова сбъркано и смешно, че вече на никой не му пука. Учим се от най-добрите.. мишоци в бранша
В момента има 3 отворени позиции за отдела ни, предполагам, че пак ще бъдат запълнени от препоръчани хора от мафията Инграм... Хора с по 1-2 години "опит" като индексиращи ботове, неотваряли SAP през живота си и лъгали в CVтата като за последно...

#sosad

Съпругът ми Мюмюн работи в компанията като Мениджър. Искам да попитам възможно ли е за 4 месеца да достигна заплата от 5К, за да излезна по майчинство?