Карготек България /img/frontend/nomap.png"

Карготек България

Фирмата ми изглежда доста добра но за съжаление от отдела за набиране на персонал ми вързаха тенекия.

Получих обаждане относно моя кандидатура.

Разбрахме се за разговор относно позицията и фирмата по-късно същия ден.
Дойде уговорения час - нямаше обаждане.
Реших, че може би са натоварени затова ще се обадя утре.

На следващия ден се обадих на същия номер, дамата вдигна телефона представих се кой съм и защо се обаждам.
Чу се една въздишка и ми тръшнаха слушалката.

Разпитах познати относно такива политики. Това не е нормално, всъщност на никого не се е случвало. Чест им правех да намерят каквото и да е извинение но не тръшкат телефона.

Не е лоша фирмата.,Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 5 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната си заплата и депозирам в Bitcoin. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света:

I want to know the future conditions in Cargotec. I heard the company is going kaput with some internal splits. Can you share if there will be job secure for 2+ years?

Как е ситуацията в Карготек в момента? Струва ли си да се кандидатства за работа там? Какви са заплатите за счетоводните позиции? Като чета коментарите от миналите години и настръхвам...и се чудя дали нещо се е променило оттогава...

Здравейте. Какви въпроси задават на интервю за счетоводна позиция?

Заплатата за Accountant е между 3000лв и 4200лв бруто. Дори може да го видите в обявите на Адеко, с които търсят хора за Карготек.

След "промените" в началото на тази година 1/3 от RTR напускаха. Ръководството добре се справя.

От само няколкото седмици във фирмата стигам до следните изводи: за да се издигнеш в Карготек трябва да си в едно особено състояние на духа - border line - там, където истина и лъжа, правилно и неправилно, са понятия, загубили значението си. Там, където всичко е правилно, стига да е в полза на бюджета.

Заплата за RTR TL - 8000 нет---> хахахахахахахахаахахаххахахахах!

Здравейте, имате ли представа каква е заплатата за длъжност Accountant в Cargotec. Също така какви са възможностите за home office?