Silverhand /img/frontend/nomap.png"

Добра организация, компететно обслужване, уважение и оказана помощ в точния момент.

С удоволствие бих ги препоръчала!

Благодарение на Силвърханд България успях мнго бързо да си намеря работа в чужбина (Германия). Доволен съм от услугите на фирмата, защто ми осигури всички необходими неща, свързани с организацията по отношение на намирането на нова работа.
Радвам се, че ползва техните услуги и ще продължавам така и за в бъдеще.

Препоръчам на всеки, който иска бързо, лесно и качествено да си намери подходяща работа в чужбина.
Пренасочиха ме към немска фирма която намери много добра работа.

От многото фирми на българския пазар за набиране на кандидати от нашата страна за работа в чужбина, Силвърханд България се откроява с квалифициран персонал, който при всяка една ситуация е насреща.
Много съм доволен от помощта и подкрепата от страна на работодателя и бих го препоръчал на всеки, който е на път да кандидатсва за работа в чужбина.

Двоолен съм да си споделя своето мнение относна фирмата Сивърханд България: честност, почтеност и точност при работата със своите кандидати за работа в чужбина.

Едно голямо предимство е, че с тях се работи бързо и качествено.

Коректна фирма, коректен персонал и коректно обслужване!

Много съм доволен, чe използвах и все още ползвам услугите на фирмата. Лоялност, почтеност и загриженост усетих при контакта със Силвърханд България. Много бързо и лесно успях с помощта на служителите на фирмата да си намеря работа в чужбина.

На кратко да обобщя: добро и качествено обслужване и добра подкрепа от страна на служителите на фирмата.

С удоволствие бих ги препоръчал на всеки, който иска бързо, лесно и качествено да си намери подходяща работа в чужбина.

Изключително внимателно, бързо и акуратно обслужване от страна на персонала на Силвърханд България. Коректна немска фирма, при която ме пратиха. Всичко беше точно, както ми го описаха.

Ci ludzie są kłamcami.Robią epickie kłamstwo. To nie do opisania słowami.

Nie pracuj z nimi.

Dla Polaków, którzy chcą spać na podłodze, w starych domach, w obcym kraju, za niewielkie pieniądze, może to by ich zaspokoiło.

Nie chcę widzieć tych ludzi nigdy więcej.

Няколко думи за тях.
Мощеници. Празни обещания. Не може да им се има доверие.
Лъжат. Не си заслужава риска човек да се занимава с тях.

Изключително некоректни във всяко едно отношение - празни приказки и прах в очите. Представителите на фирмата - некомпетентни и неориентирани. Безскрупулни лъжци и измамници. Условията са зле. Третират хората без никакъв респект. Заплащането е мизерно подаяние. Поредните сметкаджии с криво направени сметки, само че от Източна Европа. Някакви поляци решили да направят в България филиал на тяхната смешна ЧР фирмичка, защото, видите ли, трудът на хората тук бил евтин и по този начин щели да генерират големи печалби, т.е. да напълнят джобове си, предлагайки на българите унизителни условия на труд. Не се връзвайте на обещанията им, не се хващайте да работите за тях или през тях като посредник. Не си губете времето и нервите - инвестирайте ги в читавите фирми на пазара.