Silverhand /img/frontend/nomap.png"

Намерих си работа в Холандия с тях. Само трябва да знаеш език. Много съм доволна. Когато ме одобриха, ми се обадиха холандските работодатели. Всичко както си беше уговорено от България, така и стана. Квартира, заплащане, заетост. Препоръчала съм я на две мои приятелки

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

ХАХАХ НЕ ЗНАМ ОТ КЪДЕ ДА ЗАПОЧНА ХРИСТО СЪМ АЗ, ФИРМАТА Е УЛТРА СМЕШНА И ЖАЛКА ГОЛЕМИТЕ ИЗИСКВАНИЯ ЗА СУПЕР НЕМСКИ ЕЗИК НИВО B1 А ЗАПЛАЩАНЕТО ЗА ВСИЧКИ ОФЕРТИ Е 10 ЕВРО БРУТО НА ЧАС Т.Е ЧИСТИ ПАРИ НА ЧАС 6-7 ЕВРА, ЯКИ КОМИСИОННИ,ЯКО КРАДЕНЕ НА КИНТИ НА ГЪРБА НА КЛЕТИЯ НАБЕДЕН РАБОТНИК. !! БОКЛУЦИ ИЗМАМНИЦИ, СКЪПИ КВАРТИРИ НАКРАЯ ВЗИМАШ ЧИСТО 1200 ЕВРО, ЧЕ АЗ СЪМ ШОФЕР В ГЕРМАНИЯ ДИРЕКТНО С НЕМЕЦ БЕЗ АГЕНЦИЯ В DB SCHENKER 3400 ЕВРО ЧИСТО ВЗИМАМ КВАРТИРА 500 ЕВРО УЛТРА ЛУКС. ТАКА ТУКА НЯКАКЪВ ПЛАТЕН БОТ СПАМЕР ИМА 15 КОМЕНТАРА ЕДНИ И СЪЩИ БАХТИ МИШКАТА. ДРУГОТО НА ОНЛАЙН ИНТЕРВЮОТО ТЕХНИЯ НЕМСКИ Е РАЗГОВОРЕН !! БРАТОВЧЕДКА МИ ЗНАЕ НЕМСКИ ЕЗИК НА C1 НИВО ОНИЯ ПУТКИ В SILVERHAND СЕ НАСРАХА КАТО ЗАПОЧНА БРАТОВЧЕДКА МИ ДА ГОВОРИ, КАЗА ИМ ИМАМ ПРИТЕНЦИИ ЗА 17 ЕВРО НЕТТО НА ЧАС, И SILVERHAND КАЗАХА НЯМАЛО ТАКАВА ЗАПЛАТА В ГЕРМАНИЯ ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ СА ТИЯ SILVERHAND ,ТЕ И ЗА ТОВА ИМЕТО ИМ Е СРЕБЪРНА РЪКА !! СЛАБА РАБОТА УУУУУУУУУУУУУ АЙ СИКТИР НИКОГА ТАМ ИМА И ОЩЕ МНОГО АГЕНЦИИ КАТО ТИЯ,ИНАЧЕ ЛЪЖАТ МНОГО ОБЕЩАВАТ ОТИВАШ НА РАБОТА, И НАКРАЯ ОСТАВАШ ВКЪЩИ !!

Електричар съм, Силвърхенд ми намериха работа само след 2 разговора по тела и другата седмица започнах работа. момичетата са мн услужливи, мн им благодаря!

Преди година с ваша помощ дойдох в Германия. Сега от опита ми в Германия виждам, че Вие сте изпреварили другите фирми с предлагането на работа при сериозни и коректни фирми.
Аз придобих още по-голям опит в моята област - електротехник. И немският ми вече е на по-добро ниво и изобщо съм много доволен.
Успех, Силвърханд!

Много съм доволен от работата! Силвърханд, благодарен съм за всичко, което направихте за мен!

Сменихме работното място в Германия благодарение на Силвърханд. Професионално отношение, коректност и прекрасни нови работодатели!

Хиляди благодарности!

Обърнах се към Силвърханд, за да ми съдействат за работа в Германия. За първи път ползвам услугите на агенция за персонал, защото досега работих само в България в чуждестранни фирми с немски.

Изключително съм впечтален от високото ниво на обслужване и компетенции както на служителите на Силвърханд в България, така и от отношението на немския работодател още по време на интервюто по телефона.

Желая им успех и ще ги препоръчвам на всеки!

много културно обслужване. Много бързо ми намериха нова работа.

Доволен съм от Силвърханд, защото ми съдействаха да започна нова работа в Германия веднага. Буквално за ден се случиха нещата. Препоръчвам ги!