Silverhand /img/frontend/nomap.png"

Надявам се да ми помогнете в намирането на нова работа в началото на следващата година. Винаги съм бил доволен да си сътруднича с вас. Надявам се, че следващата година ще ми бъде много полезна.
С уважение,
Иван М.

С уважение,
Иван М.

Работех в Германия като електротехник и говоря не лош немски, но имах проблем с работодателя. Мислех да се прибирам в България обаче попаднах на обява на Силвърханд. Обадих се, говорихме, пратих си документите и буквално след няколко дни имах предложение от сегашния ми работодател пак в Германия. Работя си по професията, отношението и заплащането са точни и съм много доволен.

Коректно съдействие от страна на Silverhand за намиране на работа в чужбина.
Много съм доволна от фирмата, с която ме свързаха в Германия. Условията са както се разбрахме в началото, намериха ми квартира, заплащането е редовно.
Изненадах се приятно, когато жената от офиса на Silverhand ми се обади месец след като започнах работа просто да ме пита как съм и как се чувствам.
Препоръчвам на всичи търсещи работа да се свържат с тях.

Искам да кажа на всички, които си търсят работа в Германия и се справят добре с немския, че могат да разчитат на фирмата.
Бяха много любезни по телефона, свързаха се с мен още на седващия ден след като кандидатствах и до края на деня имах предложение за работа от работодател от Германия.
Съдействаха ми през цялото време и отговаряха на всичките ми въпроси.
Доволна съм от фирмата, в която ми съдействаха да работя в момента. Имам немски трудов договор, добро заплащане и всичко е коректно.
Всеки, който има квалификация и се справя с езика, може да разчита на тях!

Коментарите са масово от сорта на:

"Само с новият Делимано мулти куукър от Ве Ес Телешоп, ще успеете да си сготвите 15 ястия наведнъж и то за секунди. Дори няма нужда да умеете да готвите. Той прави всичко вместо вас.
Аз останах доволна домакиня. Сега семейството ми е винаги нахранено!
Обадете се в следващите 4 минути и получете само сега, Делимано мулти куукър на половина цена и подарък към него сонда за колоноскопия".

Хайде стига глупости, толкова прозира, че тия коментари ги е писал един и същ човек, че просто няма накъде повече!

Коректна фирма. Каквото казаха, така стана. Работата е Германия е, както бяхме говорили предварително. Е, бачка се ама плащат редовно и както трябва. Силвърханд имат много възможности и за в бъдеще, ако нещо се обърка тук.

Благодарение на silverhand работя в близост до Мюнхен като оператор на машина с ЦПУ. Доволен съм. Лицето за контакт при silverhand в началото всичко ми обясни, сега като имам въпроси тя винаги е на разположение. Професионално и вдъхва доверие

Добра работа, добро обслужване от българска страна и от немската фирма. Лицето за контакт в Silverhand беше компетрентно и професионално. ОК са.

Хора, не разбирате ли, че са платили на някой палячо да пише само позитивни коментари?

Фирмата не струва. Служителите нищо, ама нищо не разбират от рекруитмънт и човешки ресурси. Абсолютни лаици са. Не правят никаква разлика между инженер и техник. Говорят смешен немски (предимно, засега) и си мислят, че "изпитват" хората. Фирмата е абсолютна гавра с обикновеният търсещ работа човек. Никакво уважение към хората, никакво разбирателство! Те знаят всичко, а ти си лузър който трябва да им пада в краката на тяхно величество и да моли за подаяния! Да му подхвърлят някаква простотия, ама която ТЕ СА ПРЕЦЕНИЛИ. Кои сте вие да преценяте бееееее??? Нито имате опита на хората, нито образованието. Вие сте едни най-обикновени секретарки, посредници между шефовете и тези които реално вършат нещо (нас хората, работници)!