КАЛЕЯ - КАЛОЯН СТОЯНОВ ЕТ /img/frontend/nomap.png"

КАЛЕЯ - КАЛОЯН СТОЯНОВ ЕТ

Изключително съм доволна от любезната и внимателната ви продавачка на магазинчето,мисля че се казва Дочка.Наистина има магазини в които се ходи с удоволствие,има доста магазини на пазара в които пазарувам понякога ,но то е само кагато необходимата ми стока липсва при нея ,но винаги проверявам парво там,ако имахте повече служителки като нея съм сигурна че няма да усетите кризата.                                                 С Уважение Христина Джамбазова 32г. от Княжево

Всичко зависи от подбора на ръководния персонал на ниво магазин. Ако е умел и сръчен управителя/и не е мързелив/ всичко ще е наред. В тази верига липсват стандарти за подбор на персонала и това го казвам с най-добри пожелателни чувства! Трябва ви човек- търпелив и уважителен към персонала, който да ги учи с внимание а не със всяване на страх. За собствениците мога да кажа само добри думи- свестни хора,уважителни и добронамерени. Жалко, че се оставят да им влияят субекти със съмнителен умствен багаж.
Не съжалявам,че напуснах !!! Народът го е казал - Всяко зло е за добро. Радвам се, че за мен се оказа добро. Успех на всички и късмет!

ето едно мнение от първа ръка  http://dimitkoster.posterous.com/5-6851

бих искала да кандидатствам за работа за новооткриващият се магазин в Младост1. Къде и как да си подам документите

Разбрах ,че фирма калея отваря магазин в кв.Левски ако може да дадете инфо относно работно време,заплата и начин за кандидатстване.

Бих искала да кажа , че ЕТ "КАЛЕЯ - Калоян Стоянов" няма нищо общо с фирмата "КАЛЕЯ" ИЗВЪРШВАЩА МЕЖДУГРАДСКИ ПРЕВОЗИ В СТРАНАТА.
ЕТ "КАЛЕЯ - Калоян Стоянов" се занимава с търговия на дребно с хранителни стоки - има верига магазини / супермаркети /.

Здравйте пише ви една гражданка все още на република българия , веднъж годишно използвах вашите услуги но от днес нататък никога.Бях излъгана на два пъти от ваша служителка  за което ако бях си изтървала самолета за Малта тази сутрин щях да ви подведа под съдебна отговорност .Всички пътници в автобуса знаят че 5:30 трябва да сме в София на централна гара а се оказа че по разписание в 6:20.Полета ми беше в 7;05 не ме питайте как съм стигнала до летището с много багаж и дете.Друго за което бях излагана беше че неможеха да ми обещаят да спрът на петолъчката а направиха първа почивка там.Аз съм от Ямбол и ми беше по удобно да се кача там отколкото да ходя посред нощите до бургас.Вземете мерки докато е време.Това ми беше последното пътуване с фирма Калея никога вече.

Много съм доволна от обслуйването в магазина в дружба 1. особено от едната смяна. момичетата са любезни и винаги усмихнати. но напоследък забелязвам някакво разместване по смените дали е заради отпуските незна - дано е така. моля ако четат това работодателите им нека да оправчт предишните смени особено при касиерките. има две млади момичета които са винаги усмихнати . като ги видя двете още от вратата ми е удоволствие да вляза да пазарувам въпреки високите цени.ако има още мнения за тези две момичета моля споделете ги. нека поне като си пазаруваме да е удоволствие  и усмивка.

ами аз лично съм доволна от магазини Калея.Много са коректни и почти никакви проблеми не съм имала с тях.

ОБИРДЖИЙ!
Проверих си баланса по картовата сметка и наличността си беше "Х", след което си напазарувах и на касата се опитах да платя с картата си сметка от сума "У". Некомпетентните касиерки неуспяха да се справят и транзакцията не можа да се изпълни. Не ми дадоха и покупките. Веднага след това си проверих баланса по сметката и липсваше сумата "У" (сметката ми в магазина). Върнах се обратно при нахалните тетки и те не ми дадоха покупките. И така се оказах ограбена, а това бяха последните ми пари в картата. Всичко това се случи в магазин "Калея", в кв. Редута, ул. Велчо Атанасов.
После разбрах, че моя позната също е била ограбена по този начин.
Моля, внимавайте какви хора наемате.
Предварително ви благодаря за отделеното време и внимание!
С уважение: един ограбен клиент