КАЛЕЯ - КАЛОЯН СТОЯНОВ ЕТ /img/frontend/nomap.png"

КАЛЕЯ - КАЛОЯН СТОЯНОВ ЕТ

Престани да пишеш глупости,неможеш да се помириш че те изгониха от Калеята,оборатат си е висок,нищо че те няма.МОЖЕ ВСИЧКИТЕ ДА НИ ИЗГОНАТ,НО ЩЕ БЪДЕМ СЛЕД ТЕБЕ.Всички знаеме че ти пишеш тези глупости.

защо спряхте да пишете сега щастливи ли сте май магазина празен хората като на погребение къде е шефа да види е честито шефе сега вече злобарите не пишат ,ама и ти оборот нямаш виж хубавите празни рафтове ,а и на пълните какво се продава

готината уличница няма ли да спре да използва интернет за своята простотия ако има нещо да казва да отиде да го каже на човека ,а не да пише глупости на лична основа ,които нямат нищо общо със фирма Калея тази пропаднала жена с нисък морал ни умръзна да и четем глупостите има психиатри и да ходи да и лекуват болната психика и болните стремежи ,ако има нещо да го каже за фирмата ,а не да пише глупости поради простата причина ,че опъва чаршафи в момента вместо да е шеф в Калея ,а може би и ползва тайно стаите в хотела за лични нужди както ползва складовите пространства на Калея АМА готина страхливке изправи се пред мен и управителката и говори ,ама не ти стиска .........Моя номер не го знаеш готина,но на управителката го знаеш.Обади се кат си готина и смела да се видим да кажеш къде те сърби ... ... ...
колко к..а лапна през времето откакто те изгониха от Калея за да се прехраниш ...... .... .... ...

Оххх ти пак си се напила.... искам да ти кажа само едно:бъркаш човека :))))))) и за софрите няма как да ти завиждам....в тая мизерия :))) мръсотия и гняс.Много се радвам,че напусна магазина сега сигурно нещата ще потръгнат"кмете"!!!ДА напълно е възможно човек завършил който и да е университет да е ТЪП като тебе :)))))това не е гаранция,че си интелигентен.

Аз съм бивш работник на тази фирма и мога да кажа че си имат и гнилите ябълки в екипа. Много добре знам за какво иде реч. Но това което не проумявам е защо повечето от вас парадиращи за добро отношение и уважение - плюете се, обиждате се, обвинявате се. Не ви отива на годините.... Бъдете малко по- културни! А правописа ви е .../нямам думи/ - това нито един нормален форум няма да го приеме. Ние българи ли сме или овце? Клавиатурата не е най сложното нещо на света :)Не се сърдете, но в последно време се ужасявам влизайки в БГ страници. А относно фирмата... работила съм там достатъчно дълго и познавеам много от хората, които са постъпили там преди 2004. Не харесвам някои личности от ръководството и те мен разбира се..... но имам много приятели които все още работят там. Дали бих посъветвала някой да работи в Калея? Не, не бих. Но това не значи че ще плюя виртуално по персонала. Съвет към Недоволните: по закон те трябва да имат книга за рекламации. Ако имате оплакване вместо да пълните нет пространството с цинизми, се заемете да си решите проблема по нормалния начин. И малко към останалите: моля ви недейте така да бъркате болеста \"селяния\" със административната единица \"селянин\". Аз лично бих се обидила.... идвам от провинцията и няма да съм тук за дълго, но ми е адски неприятно когато един \"селянин\"/жител по рождение/ плюе друг. До село и обратно....... мисля че отдавна е написана тази история..... Не можеш да надминеш творбата \"Бай Ганьо\" и с тривисши образования и 1500 публикации и книги. Това си е култово произведение все пак.
Това е от мен. И за да не кажете че се крия можете да излеете гнева си на : [email protected]

Като управител на "КАЛЕЯ -Овча купел 2" искам да кажа, че ще съдя готината и създателите на сайта ,че разрешават да се побликува неверни неща в сайта. Първо цял квартал знае ,че непия твърд алкохл, а само бира ,второ за простачка ,ако човек завършил Софийския университет с отличие е простак ,какво да кажем за власите дошли в София бягайки от глада ,мизерията, домашния тормоз ,които са научили български само за да хулят с него и клюкарят. Нека не забравя тази готина ,на която ако си смята топирания перчем за готин ,че готина ,че живее все още в ОК2 , а тук ми викат кметицата. Беше добре първото писане , ама един необразован влах не го свърта и нали е повече умна от простачката взе написа второ и се издаде коя е .Не ,че няма начин да влезнем в сайта и да и разберем и датата на раждане , а като пиша дата на раждане за другия управител е роден на 2 декември да побърза с потника,да му донесе нов да го смени.Приема и на патерица. Та тази добра работничка въпреки ,че пише за пича от Дружба2
ако не знае,той не е пич , а брат на собственика и втория по ранг във фирмата ,та този пич защо не я остави на работа /нея най кадърната ,най работещата / и дете да чете ще му стане ясно ,че бълва злоба /влашка злоба/.Тая политика да праща хора да вдигат скандали, да се обаждат на шефовете за етикетите откато е напуснала неможе да смути никой.Ние знаем ,че работеха заради нея всички и седеше и клюкареше .Що се отнася до софрите къде ги видя или ако ги видяла завижда ли ?Бедна душа ,влашка душа. ЗАСТАНИ ДО ЧОВЕКА И КАЖИ КАКВО ИМА ,е да ти стоеше залепена до вратата да подслушваш.Хули ,ама взимаше пари благодарение на нас,които не си мърдахме гъзовете от софрите докато ти се криеше в склада да подслушваш или говореше с другия влах ,с който се целуваше в склада . Можеш да се кандидатираш за управител нали всеки ден питаш ,дали не съм напуснала и правиш интриги , за да се върнеш на работа .ДА ако не ти твойта рода може да е управителка , а ти хитлер за персонала ,но дали ще има магазин тогава .До един месец мястото ти е свободно работеща , неалкохоличка, непростачке. Да не забравиш кривака от село ,с който си водила овцете и кравите ,че може би мислиш ,че и те са като хората .Живота ти е брак, ти си брак, че си същество ,което неможе да съществува без да плюе. Много внимание на едно више "готино" същество . ХОРАТА ме познават и лоша и добра ,но не и лицемерка . А ти отук до село си лицемерка и подмазвачка опъвай чаршафите. УСПЕХ

Искам да кажа на професорчето по-нагоре,че когато човек иска да свърши нещо качествено просто го прави.ДА трудно е ама магазина не е чак толкова голям като знам колко по-големи от него има.Просто тази женица я мързи да си дигне задника от масата с пиячката.Всеки греши ама това една грешка да беше??!!!Нз кой си,но доста време съм била с тази простакеса в магазина и мн добре зн за какво иде реч!Никой на земята,не може да ме убеди,че на нея и се работи.Само се скатава.Аз нз едно нещо да му е наред на тоя магазин.Нито етикети,нито стоката е подредена,нито брака се знае точно къде е.Има брак и по-стелажите.Нито заявките са като хората,мога още да изреждам,така че хич да не ми говорите за тая алкохоличка.Да си стегне магазина и персонала.

Леле леле леле,ама вобще не ми я оправдавайте така наречената управителка на Овча купел!.......................... Кажете ми кой човек ще краде етикети?дори и луд няма да го направи,понеже вечно няма етикети в магазина,тя се оправдава,че някой ги краде...............Тя е истеричка и е доста невъзпитана.А за помощник управителя мога да кажа само едно .... пасват си идеално.Да каже кога му е РД-то та да му купя нов потник :))))..................На мене ми харесва най-много магазина в Дружба 1.а на ............. ще му кажа евалата пич.ама трябва да ги държи по-изкъсо.

аз пък мога да ви кажа 4е които има проблеми да отиде и да се опла4е на кмета за6тото маи тея xора не6то мозака неим стига!да си дигнат задниците и да отидат а не така да лъжат и xората да си мислят не6то което не е вярно!!!аз ли4но сам xодила е мога да ви кажа че няма нищо подобно!

Като гледам всичките тея коментари ми идва само едно наум,че някои нарочно се опитва да свали рейтинга на магазина.....!Не само аз,а и половината ми познати са на това мнение...много ми е интересно защо тези които толкова критикуват,не се пишат как се казват,а се крият под някакви прякори...,който има самнениа да се дигне и да отиде до там и да види как стоят нещата,а не да гледа от страни на тия коментари и да взима погрешно мнение.....