Сис индъстрийс - Винпром Карнобат /img/frontend/nomap.png"

Сис индъстрийс - Винпром Карнобат

Отчайващо интервю за работа във фирмата. Заяждане през цялото време от хора, които не познавах, натякване как не ставаш за позицията и съответно учудване от мен защо сте ме викнали тогава... разбира се очаквано никаква обратна връзка след интервюто. В никакъв случай нямаше да започна на това място и не препоръчвам да си губите времето и за среща за работа

Никога,повтарям никога не започвайте работа там.
1Пълно с интриганти и лизачи
2Никакъв ТП не сте,това си е чи.ст ексван!
3 Нулев социален пакет и ограничаване или намесване в личното пространство!
4Колектива се мени със скоростта на печатане на фалшивите Им бандероли.
5Тотална липса на лидерски умения на отговорните кадри.
И това е само 1/10 от работния процес в тази прогнила фирма!

Целия тарговски екип от софия са газолизци на РМП,доносници и интриганти.Никога не запо4ваите работа там,сайелявам 4е си загубих времето..чист ексван си

Да ,много е вярно ,последно назначеният национален мениджър е абсолютно некомпетентен.Жалко ,защото фирмата разполага с добри проукти и има много добра переспектива за развитие не само на нашия пазар.Като цяло ,ако човек си върши работата ще остане доволен ,но при това ръководство нещата няма  да потръгнат ,а напротив.

искам да изкажа и аз моето мнение за фирмата в която работя.Дългогодишен служител съм на фирма Сис ИндУстрийс-това е правилното изписване на фирмата а не с "Ъ".Мнението ми за нея е много лошо като организация.Колективите се сменят мтого често и това не помога на работният процес.Кредитът който имам не ми позволява да напусна защото рискът е голям.Търгов. представител съм и ми омръзна да работя с мишоци и доносници на Минъо Стайков(собственика).Повечето МОЛОВЕ на филиали са от Карнобат.Търговският директор Петър Русев  който е трети с когото работя също е от там.Тъй,че в която и част на България да се кандидатства все ще има интриганти.Сами си направете извода ако ви одобрят с какви хора се захващате.Това са хора без никакъв търговски опит а идейте им пулна нула.Колкото и продажби да реализира фирмата никога не са доволни.Гледа се само негативното.Условията на работа са като в казармата-равниз, мирно!!! Няма никаква човещинка.Иначе декемврииските бонуси ги няма защото януари пускаме реклама. По БТВ.Въпреки,че аз и мойте колеги си изпълнихме таргетите. Жалки същества подобно на тези в парламента. Е успех на кандидатите за работа при нас  и дупе да ви е яко!

Така само да допълня ''За толкоз пари толкоз работа ''  нали все ни набеждават че не-ви долю-бваме ми аз какво да кажа бе Госпожо ти си клиент, и Застава Един смешник еле сорри Изках да кажа Мол или ТП както и да е и ти казва аз сам прав те се криви ,Ми седни ми и ти да го по оправиш та да не сам само аз крив КОЛКО СТЕ ПОРОСИ че чак пари немате .

Здравейте на всички тука майна ,са ... да ви светна ! От как аз си заминах работата не е трепнала ама .. толкова ! нали , то и да пишеш ама и  да се чете , сиреч си говоря на .... нали се сещаш майна работата малко шефовете много пак ми пиши.Кога сте имали работа за работене бе мацка .Ами Трипати да ми дадът по-толкова нема да ми трепне за вас бе мацка Ере гледайси здравето то е поважно.

ако човек си изгражда мнението за тази фирма и за която и да е друга,за да реши дали да кандидатства за работа ще си остане безработен!естествено,че бившите служители няма да напишат нищо добро...а повечето мнения са написани точно от такива!колкото до мнението на ловешката кандидатка за работа бих и казала,че въпросите които са и били зададени на интервюто от Любо са стандартни въпроси,които се задават от всички по-големи фирми,но и е простено...все пак е от ловеч.а на останалите ще кажа да се замислят ако те са собственици дали ще държат на работа хора,които не работят...мина вече това време!не ставайте смешни!!!

Какво става с вас бе Карнобат ? В рамките на три години вече трети национален мениджър сменяте. Що така бе СиС, що така бе Миньо ?

Колеги колеги минаха времената дето си пиехме кафе и взимахме пари за това ,е сега няма как да стане за да взимаш пари трябва и да поработваш.
Като идете да пиете кафе пари неви дават а ви вземат а  за да идеш да пиеш кафе ти трябват пари :) ами хората дават пари ама трябва и работа така поне аз мисля може и да греша ....
Я си помислете над варянта бачкаш и пари невзимаш аз поне минах през 2 такива фирми тогава дави видя кво ще пишете
хайде приятни почивни дни