ТКМ-2000 ООД /img/frontend/nomap.png"

ТКМ-2000 ООД

Учудвам се, че все още съществуват! Генчо и Цъфи вилнеят с пълна сила! Съвет - не си губете времето с психопати!

По отношение на фирмата мога да кажа, че работната среда, колегите и управителя на фирмата са страхотни нямам забележки дори бих казала че сме сплотен екип. По отношение на заплата е абсолютно заслужено според постигнатите резултати, никога няма забавяне дори се е случвало да ги получим и по- рано от датата. Почивки и отпуски никога не са ни бели отказани дори и ако ни се е налагало в последния момент да отсъстваме. Така че в заключение мога да кажа че коментарите по отдоло са направени от хора които най-вероятно ги мързи да работят.

Пламена, какво стана с интервюто, ходи ли, какви са ти впечатленията от фирмата и хората?

Днес ми се обадиха от тази фирма и ме поканиха на интервю. След изчетеното до тук започвам да се чудя дали въобще да ходя...Мненията са от 2008 г. Някой може ли да ми каже сега как са нещата там? Все пак са минали толкова години.

Повече от година работя за ТКМ 2000. Започнах без никакъж опит в областта и се научих на много неща. Фирмата дава шанс да стартираш развитие и да се запознаем с нещо, което така или иначе е около нас. Написаната информация от 2008г. може и да е била истина, но днес няма и спомен от това.
Не трябва да забравяме и, че лошите мнения се оставят от мързеливи служители, които са прекалено заети да се самосъжаляват и да мрънкат колко им е крив света, та какво остава да обърнат внимание на работата и клиентите си. Такива служители не се задържат дълго и няма как да останат доволни, защото никой управител не си пожелава такива работници.

Благодаря на хората, публикували мнения, отказвам се да кандидатствам в тази фирма.

Здравейте! Искам да споделя опита си като клиент на фирма ТКМ - 2000 ООД, гр. София с всички, които се интересуват от реномето на фирмата. В никакъв случай не се обръщайте към тази фирма, за каквито и да било услуги. Ще платите безбожно много пари без да ви свършат никаква работа. Това е най-некоректната фирма в България.

Ако ви интересува ето ви и реномето на "ТКМ-2000"ООД през погледа на един Клиент.
"ТКМ-2000"ООД = АБСУРДНА ФИРМА-ОБУЧИТЕЛ за управление на качеството, когато самата тя предоставя тотално некачествени услуги. Стандартът за качеството на предоставяните от нея услуги не е стандарт, която я интересува.
"ТКМ-2000"ООД =ФИРМА-ПРИНУДИТЕЛ в действията си към  консултантите /разбирай служители на фирмата/. Служителите или наетите външни специалисти са задължени от ръководството да заемат абсурдната позиция без налична компетентност да обучават?!?!?!? клиенти и да се срамуват от осъзнаваната липса на своята компетентност. Раздвоението да бъдеш лоялен към работодателя си и в същото време да си в ситуация на пълно излагане пред средно интелигентен клиент е доста мъчителна.
"ТКМ-2000"ООД =ФИРМА С ЛИПСА НА ЕЛЕМЕНТАРНА БИЗНЕС КУЛТУРА - това не е стандарт, който я интересува.
"ТКМ -2000"ООД= ФИРМА-МАНИПУЛАТОР, без оглед на Клиент или Друг Субект, използваща безочливо всички начини за създаване на фалшиво впечатление и подвеждане с цел самообогатяване и нищо друго. Уточнение - това се осъществява по замисъла и под натиска на същите онези лица, които са създатели и поддръжници на стила на работа на фирмата, а не по инициатива на служителите й.
......
Да пиша ли още? Човек избира работодателя си не само по заплатата и привилегиите, а и по още много други сигнални светлини, които очертават пътя му. Дано това мнение също е от помощ за осветяване на още една страна на "ТКМ-2000"ООД

Някой можели да ми даде точния ареса на "ТКМ-2000" ООД

Камерите са сложени не за сигурност на служителите както управителя се изрази, а за да може да следи колко пъти си излизал за вода, до тоалетната и т.н. Карат те да идваш 20 минути преди започване на работното време, да си тръгваш 15 след приключване на работното време това нормално ли е? Пишело в дебелите книги, че на човек му трябвали 20-30 минути преди работния процес да се насторел за работа, и не можело за 5 минути да си приключиш работата и да си опразниш бюрото/това е задължително там/ и да си тръгнеш, затова 20 минути по-рано и 15 по късно, но иначе в договора ти пише 8 часа работен ден.Нямаш право на лични контакти със служителите на фирмата, не може повече от 2 човека да излизат заедно на обяд, абе който е работил там от началото на създаването на фирмата знае за правилата които са им връчвани да спазват и сега също са върнати и две служителки с най-дългия стаж там сега следят и дебнат и унижават новите служители, абе нямам думи.НЕ ХОДЕТЕ ТАН ДОРИ НА ИНТЕРВЮ ЗА РАБОТА!