ТКМ-2000 ООД /img/frontend/nomap.png"

ТКМ-2000 ООД

Няма по-тъпа фирма!!! Никакво развитие, заплащането е колкото да не умреш от глад, ръководството е с психични отклониния и няма никакво уважение към служителите си-те са низши същества!!! Свестните хора напускат-не могат да издъжат повече от 3-4 месеца... ако изключите интригите, колегите са що годе нормални... работиш изолиран от външния свят-нямаш право на лични разговори, да излизаш с колеги се счита за нарушение, не можеш да излезеш никъде /само на обяд/, всичко е под час и те глобяват за закъснение от 1 минута, броят ти чашките вода.... и на всичкото отгоре си постянно следен от камери и микрофони!!! Ако това и нормална среда здраве му кажи!!! НЕ ПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ-РИСКУВАТЕ ПСИХИЧНОТО СИ ЗДРАВЕ!!!

Това не е фирма а клиника,а шефа е най заболелия. Работех там направо е кошмар. Дяков е прекалено педантичен, хваща се за дребни неща, не оценява съществените. Отношението му към служителите е отвратително. Този човек просто трябва по бързо да ходи да се лекува. Не ходете там, дори това да е последното ви предложение за работа. А ако искате да ходите като зомбирани точно там ви е мястото.

Ха ха ха, заплащането си било ОК!?
Ако попиташ всички служителки там не мисля, че ще кажат заплащането е ОК ха ха ха!
На първо място човек трябва да уважава себе си, а не да търпи унижението и презрението на управителя и на женичката му.
Много мога да пиша и да изкажа още по адрес на тази фирма.....

Ами по принцип ако изключим онтошението на ръководството, заплащането и условията на работа-всичко е ОК...Има правила, има организация, но липсва най-важното ЧОВЕШКО ОТНОШЕНИЕ!

Била съм в тази фирма и не мога да кажа, че е чак толкова по-лоша от много от фирмите в България. По-скоро ми се струва средно ниво. Като навсякъде си има и добри и лоши страни. Най-хубавото е, че повечето от служителите във фирмата са наистина готини хора и по отношение на колегите няма да имате проблеми. Като навсякъде и там ръководството иска да се работи много, а не да се скатава човек.

Стойте далеч от тази организация. Тягостна работна атмосфера, сравнително ниско заплащане, неадекватно на отговорностите и обема на работа, никака сигурност и потенциал за развитие. Управителят се казва ........ ............. и е едно неуравновесено и комплексирано малко човече. Името на фирмата идва от първите букви на Total Quality Management, което е откровена подигравка с принципите и философията на този начин на управление.

Ако има някой, коъйто все още се съмнява в обективността на всичко написано за тази фирма, нека просто потърси информация и от други фирми от бранша. Те не се стесняват открито да изявяват своето отрицателно мнение за ТКМ 2000.

Тази фирма е като секта - шефовете са с психически проблеми и той и тя. Заплащането е подигравателно сравнено с условията и правилата на фирмата по които се работи, както се изразават ........... Трябва ти сташно силна психика за да издържиш там - постоянно дебнене и стоене на двамата в стаите, видео и аудио записи и т.н. За лични контаткти и разговори и дума да не става, мобилният ти телефон трябва да е изключен, имаш право да напускаш офиса само 45 минути за обяд и като ти свърши работното време. Сутрин трябва да идваш в 8:40, а започването на жработния ден е от 9:00 часа, но според .... в дебелите книги пишело, че ти трябва най-малко 20 минути за да се настроиш за работа на работното място. Работния ден е до 17:45, но пак според него не можело да приключищ за 5 минути и забранява да се напуска офиса преди 18:00 часа, направо побъркан човек. А госпожата е една ...... ........ ........... забравила от къде и как е тръгнала и само унижава и презира, и го настрийва срещу всички служители. Нямам думи там е някакъв ужас, този човек добре ще се справи в един затвор да мъчи затворниците. Има още много за писане, но друг път.

Работната атмосфера и условия на труд са като в каторга. Всички работят под ужасен стрес, защото шефа слуша разговорите и гледа с камери??? Не се спазват уговорките за заплащане. Заплатите са смешни, но глобите са големи. Не разрешават да се говори с колегите по време на обедната почивка?? а и след работно време. Направо са смешни.

Trudno e da se opishe celiqt tozi ujas na visokomerie,licemerie i gavrene sas slujitelite.Raboti se v otvratitelna opstanovka na parvobitniq stroi s parvata proizlqzla v sveta tehnika.Rabota pod postoqnen stres i zabrani,jivot kato v zatvor nqma li4en jivot ima pretencii na shefa i negovata hubavica shefkata ,vseki den personala se moli da sa spali dobre shefovete za da e po spokoen denq.Postoqno se smenq personala ,zashtoto ako 4ovek reshi da izkaje mnenie to mu se dava otgovor:"Koito ne mu iznasq moje da si tragva",a kogato poslushas saveta mu i reshish da namerish drugo rabotno mqsto,to togava se zapo4va psihi4eskiq igra da te sasipe dokrai,reje ot parite,zaqjda se , i kato za kapak moje i da ne ti potpishe molbata ,ne zarad drugo ami za da se zabavlqva kak stradash.Tova e ejednevieto im,da te gledat po kamerite i slushat po mikrofonite!Hora bez rabota i s pari koito neznaqt kak da se zabavlqvat sami a izpolzvat slujitelite si-i tova ne e vsi4ko no nqma da mi stigne mqstoto da izkaja razo4arovanieto si ot takiva rabotodateli.