Б.М. Инвестмънтс /img/frontend/nomap.png"

Б.М. Инвестмънтс

Относно коментарите по адрес на фирмата.
Работя 2 години тук и мога да ви кажа едно - парите са си реални. В зависимост от това колко усилия полагаш, парите се увеличават.
Коментарите че парите не са реални...кандидатствайте за работа в някой жълт вестник с тия лафове.

Поздрави.

Здравейтее хорааа
Така, първо да кажа че аз съм кандидат за работа и вчера след интервюто ми дадоха да си подпиша договора.
Изчетох всички възможни коментари преди това и много се чудех какво да правя. Отидох на интервюто и бях очарована от обстановката...просто е невероятно как нахъсани млади хора се забавляват и правят пари едновременно. Даже видях две момчета, които играеха пинг-понг докато работеха. Това много ме впечатли. Отношението също беше на ниво. Офисът е огромен и светъл и няма как да не забележиш това.
Предстои ми обучение и много се вълнувам. Ако може някой от настоящите служители да обясни точно как се случват нещата и естеството на работа или пък да ми пише на лично...ще бъда благодарна.

Успех на всички!! Много сте готини!!!

Super reklamata vi varvi po voda, mai samo tova pravite.
i da znaete za lajite koito govorite vseki den po telefona teq zaplati sa mizerni, za izmami trqbva da se plashta poveche.

Не знам, дали негативните мнения идват от други компании или служители, които не са се справили с работата и съответно са били съкратени. Това което мога да кажа е, че никога не съм се сблъсквал с такива професионалисти, никога не съм взимал такива заплати, и никога не съм си представял, че можеш да имаш такава работа в България. Горд и щастлив съм, че работя в БМ Инвестмънт!

Здравейте всички. Преди 3 седмици се присъединих към компанията. Минах обучение 1 седмица и започнах да работя. Винаги, за мен, най- важният аспект от работата е била средата. Това търсех 4 месеца. Тук намерих каквото търсех- млади и готини колеги, мениджмънт, който е винаги насреща и хуманно и дори приятелско отношение. Музика, забава, усмивки. Това виждам всеки ден и се надявам да продължа да го виждам!

Здравейте на всички!

Работейки 2 години за тази компания мисля, че мога да дам компетентно мнение за работната среда. Парите, които могат да правят тук наистина са много, но и работата, която трябва да се положи е доста. Просто казано, ако смятате, че 9-10 часа на ден е работа за заплата от 4000-5000 лева, просто заповядайте. В противен случай, тази компания не е за вас. Всичко необходимо да се развивате ще ви бъде дадено - знания, време и също така търпение.
Ако искате да се пробвате, заповядайте.

Поздрави.

Здравейте на всички!
Повече от 2 години работя в компанията и мога да ви гарантирам едно нещо - ако наистина искате да се развивате в сферата на продажбите, тук ще ви се даде нужното, а именно знания и време.
Страшно много хора идват и си отиват защото виждат че работата не е лесна и после са недоволни. Аз имам един въпрос - наистина ли мислите че да изкарваш по 5-10 000 на месец ще бъде лесно?
За хората без опит в продажбите бих искал да дам 1 съвет. Първите месеци заплатата няма да ви бъде нищо особено защото ще ви трябва време да навлезете в материята. За някои това време е само 2-3 седмици, за други 2-3 месеца. И в двата случаи ако положите необходимите усилия ще бъдете много доволни не само от парите, но и от себе си.
Така че за невярващите, продължавайте да не вярвате и успех в правенето на лесни пари. За останалите, вратите са отворени.

Здравейте, много динамична работна среда и наистина млад и амбициозен колектив. Това са само 1аст от нещата, които ме мотивират да съм в компанията вече почти 3 години!

Поздрави

Само 1 ще кажа за невярващите- миналия месец заплатата ми беше 3900 лв чисто. В компанията съм от 7 месеца. Не е недостижимо, трябва си яко бач и това е. Аз имам цели и си ги гоня, тази фирма ми даде възможност да ги осъществя. Всичко останало не е релевантно.

Фирмата е супер.
Незнам господин "Анонимен" къде си ги измисля тези врели не кипели. Аз съм във фирмата от повече от година и мога да кажа, че съм страшно доволен от отношението, трейнинга, екипа и възможностите!
Успехи на всички!