Асто Голд ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Христо Ботев 99&markers=Пловдив,бул. Христо Ботев 99

Асто Голд ООД

Тодор Кузмов,
Много голям лъжец,подлец и интригант.С какви очи въобще
гледа работниците си този НЕБЛАГОДАРНИК.Няма срам!

Той за това шефа не я гони Десислава защото са на един акъл,яко ги пере съчмата.Признал съм го че е най-глупавия работодател на света(това мнение е на много хора).Вместо да остави на работа,Умни,интелигентни,добри,работливи хора,които не се занимават с интриги а си гледат работата,той оставя нея.Защото е същия като нея луд и интригант.По добре е да си намерите друга работа
със ИНТЕЛИГЕНТНИ хора а не с откачалки (ще си спестите много главоболия)

Като цяло фирмата е много зле във всяко отношение.
Трябва да се сложи да отговаря за процеса на работа човек който не е от семейството за да се подобрят нещата.Шефът не трябва да виси на главата на всички постоянно а да се занимава с други неща за да може служителите да работят спокойно.Докато шефа виси на главите на всички няма да се оправи тази фирма.Фирмата е известна в цяла България,но никой няма на представа за каква мизерия и какво отношение към персонала от страна на шефовете става въпрос.Много кофти хора.А относно Десислава,дано си остане в тази фирма защото и на най-големия си враг не пожелавам да има такава колежка,затова нека си седи там да не пречи на други хора с присъствието си.Във всяка друга фирма биха я изгонили бързо бързо като видят каква е.Ще направи добро на целия свят ако не се махне от тук!

Деси е станала по зле, пише на всяка колежка на лично съобщение заплашителни смс-си,ако не излизаме с нея в почивните дни,започва да се сърди като дете,и почва да те топи на шефа че не си вършиш работата както трябва.А ако приемеш да се видиш с нея,се молиш по бързо да минава
времето и да си тръгвате.Много подла жена и затова никой не я уважава и всеки я мрази.Но и ние сме си виновни че от съжаление я търпим прекалено много време.Говори зад гърба на всеки и след това се чуди защо никой не иска да излиза с нея.Всички и дадохме прекалено много шансове но тя никога няма да се промени,Въобще не знам с какви очи
ни гледа,никакъв срам няма.Тя не разбира че никой не я приема и не я искам за приятел,просто от съжаление общуваме с нея.

Видях че е писано за Десислава,явно продължава да е толкова гаден човек както беше преди.Едно време беше такава мишка(буквално прислугваше)на една друга колежка.Явно като сме се махнали и е почнала да си избива комплексите върху новите и да се прави на много велика личност.Няма толкова злобна жена,завижда на всички хора които си имат деца и щастлив брак,приятели..просто друга като нея няма.Толкова е злобна и мисли нещастието на другите хора, толкова силно че ако си около нея,усещаш негативната и енергия,тя направо се поболява от злоба.Не сте виждали такова чудо.Тя ако не каже нещо зад гърба на друг просто не може,дори на тези които и се водеха дружки им говореше зад гърба.Доколкото знам от многото учене е полудяла,не може един мъж да задържи до себе си от злобата си.Постоянно изпадаше в някакви нервни кризи,пиеше хапчета,просто нещастен човек които има нужда от помощ.В нея няма добро,няма сърце и затова всички я съжалявахме.

Радвам се че я има вече фирмата тук.Хората да разберат за тази фирма каква е.Освен "Асто Голд" има фирма само "АСТО" и "ИНИСИА" на които управител е Кичка.Затова хората като търсят в бг работодател другите две фирми не излизат и хората се подлъгват и отиват.Аз съм работила там много години и със всяка година ставаха все по зле нещата.Половината години не мога да ги докажа защото работехме всички без договор.След няколко години направиха договор само на някои хора, и после на всички.
Работиш 8 часа осигуряват те на 4 часа.И сега няма как да докажа реално колко съм работила там,само си изгубих години от живота там.Ниски заплати,вредна среда,интриги,и мачкане от страна на шефа и жена му.

Хора не правете грешка да ходите там!Това е някаква секта с луди хора, като почнем от шефа на фирмата!
Говорят ти някакви безумни неща които нямат връзка с реалността и ти налагат да им казваш че е така,
че са прави, че си разбрал.Внушават ти че не си много способен.Но ти казва че те е взел да ти даде шанс,че си неуверен,че имаш някакъв семеен проблем сигурно,
но да си спокоен той щял да ти помогне ако имаш нужда..т.н..да си доволен и благодарен на малкото пари които ти дава.2 месеца изгубих там,
но осъзнах сравнително бързо че нещо не е наред,като бях там се чувствах винаги отпаднала,изморена,се едно нещо ми взима енергията.Чувствах се нещастна и смачкана, а по принцип нямах от какво да се чувствам така защото си бях ОК със семейство и приятели.Когато шефа ми говореше различни неща за работата,след разговора се чувствах много скапана нямах никакви сили.Постоянно имаше интриги,чувах едни хора как плюят други а после се прегръщаха.Постоянно си правеха мръсни номера.Бях изненадана когато видях как самия шеф правеше интриги на служителите си говори на едни хора против други и обратно.Не си заслужава да губите време в такава фирма.Тук единствената реализация е към интриги и лудост.

Шефът на тази фирма и жена му Кичка са едни от най-жалките хора в тази държава.
Ако отиде проверка веднага ще ги затворят.Нелегални забранени от закона химични вещества,замърсена на макс
работна среда.Някои от работниците имат проблеми с здравето,една от тях: Десислава има кожни болести и
пие лекарства за нерви и шизофрения,колегите се страхуват от нея да не изпадне в криза и да им направи
нещо,всички се притесняват от нея но Шефа не взима мерки защото са на един Умствен капацитет.
Всички колеги и колежки мразят въпросната Десислава но никой няма смелост да и го каже в очите.
Тя и Шефът правят интриги на всички включително се опитват да саботират работата на другите за
да им се натяква после че не стават за нищо.Затова много кадърни хора напуснаха а тази Десислава
която не се справя добре с работата седи.Постоянно изтъква за Химическото си образование просто
защото с друго не може да се похвали,няма личен живот,няма приятели защото никой не може да общува
с злобна комплексирана жена която прави мръсно на всеки.Тя живее и диша единствено да прави мръсно на хората
и съответно да е мразена от всички.Тя е жена с Психични проблеми която има нужда от помощ от специалист защото
на всички им е писнало да и мълчат от съжаление.Няма смисъл да ходите в тази СЕКТА пълна с всичко друго но
не и с нормални хора.

Това е най алчната и злобна фирма от която се надявам,
да се махна скоро.

В тази фирма са хора без никаква Съвест,морал и Скрупули!!!Затова аз пожелавам на Шефа и Жена му,Съвест за да се самоизядат някой ден от подлостта си и всичко лошо което са направили на хората!Хора повярвайте ми била съм дълги години в тази фирма и знам много добре за какво става въпрос познавам всички!Коментарите за тази фирма са истина има много лоши фирми но тази просто е меко казано ужасна.Изберете по малкото зло и изберете да работите в някоя по нормална фирма,може и там да не взимате много пари но поне ще се държат с вас по човечно и ще си запазите достойнството!