Асто Голд ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Христо Ботев 99&markers=Пловдив,бул. Христо Ботев 99

Асто Голд ООД

Много разочарован останах от тази фирма.
Толкова интриги и лицемерие не съм виждал никъде...
Трудът ти не се забелязва и оценява от никой.Единствените хора които са оценени от Шефа са Няколко изключително НАГЛИ жени,които го манипулират както си искат.Жени без особено голям умствен багаж като цяло за живота.Които знаят,че никъде другаде ако се махнат няма да ги вземат, защото никъде няма да им търпят простотията.Много замърсена среда на работа.Липса на инструменти и пособия с които трябва да работиш.Постоянни лъжи как ще ти дигне заплатата а годините си летяха и търпението ми свърши.Сега работя на страхотно място и разказвам на колегите си с насмешка за тази фирма.

На интервюто ме омайваха с висока заплата,страхотен екип...как всички са като едно голямо семейство и така нататък.Почнах работа и се убедих как всичко е било една голяма лъжа.Интриги от колеги и най вече от самия Работодател което беше шокиращо за мен.Ужасно отношение от по голямата част от колегите.Много мръсна среда,химикали...беше ми прилошало не знам точно от кое защото са много неща... и в една обедна почивка си хванах пътя и не се върнах повече.Радвах се че още не бях подписала договор с тях и видях бързо за какво става въпрос.

- Изключително вредна за здравето работна среда.
-Ужасно отношение както от Работодател така и от колеги.
-Ниско заплащане.
-Има хора в фирмата с различни здравословни проблеми
получени вследствие от вдишването на различни химикали и киселини с които се работи.
Вентилации няма.Изключително прашна и замърсена среда.
Няма персонал за почистване и всичко тъне в мръсотия.
Много хора почват работа там,виждат за какво става въпрос и си отиват бързо.