Шнайдер Електрик България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Шнайдер Електрик България ЕООД

интересувам се дали тарсите работници и какво да направя за да постапя на работа

Желая да рабера начина за кандидатстване за работа във фирмата.

ДОБЪР ДЕН. ИСКАМ ПЪРВО ДА ПОПИТАМ СКОРО ПОДАДОХ МОЛБА ВЪВ ВАШАТА ФИРМА И АКО МОЖЕ ДА РАЗБЕРА ТЪРСИТЕ ЛИ РАБОТНИЦИ ИЛИ ТОВА, КОЕТО СА МИ КАЗАЛИ Е ЛЪЖА? И ВТОРО ИМАМ ЛИ НЯКАКВИ ШАНСОВЕ ЗА РАБОТА АКО НАБИРАТЕ ПЕРСОНАЛ РАЗБИРА СЕ? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО. С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ХУБАВ ДЕН!

МОЛЯ,КАЖЕТЕ ПРИЕМАТЕ ЛИ РАБОТНИЦИ И КАКВИ СА УСЛОВИЯТА,ВТОРИ ПЪТ ВИ ПИША И НИКОЙ НЕ МИ ОТГОВАРЯ,ОТ КЪДЕ ДА СИ ВЗЕМА МОЛБА И ДА КАНДИДАТСТВАМ ЗА РАБОТА.МОЛЯ ОТГОВОРЕТЕ МИ ПОНЕ ДА НЕ СЕ НАДЯВАМ.БЛАГОДАРЯ ВИ ВСЕ ПАК.

За коментария по-долу,наистина има някои който си седеят пред компютара на един фаил или в интернет (14.31часа на 12.11.2009 е работно време за завода)цял ден,и от скука клюкарстват и топят колегите.Това се дължи на слаби мениджърски функции и роли на ръководството.Въпреки указанията и директивите от централата,постояно се правят грешки.Препоръчвам им да приложат "модела на Ричард Хакман",ако не го помнят да си го прочетат и припомнят. Il n'y a que la vérité qui blesse.

Желая да работя за ВаслКъде мога да подам дукоменти?Претижавам нужното образование.

Кога ще бъде открит филиал в гр.Враца.Каде да подам документи за кандидатстване.Моля Ви дайте ми повече информация.Благодаря!

Форумът до момента е наистина обективен и коректен. Надявам се няма да бъде извратен в посока "разчистване на лични сметки". В края на краищата рабтим в една фирма докато ни харесва....

Не сьм доволна от работата на MPAH и SAM експерта.Отношението кьм градинарството е фрапиращо,но явно си е талант за публично място.

РАБОТИХ В ТАЗИ ФИРМА И МИ БЕШЕ  СПОКОИНО И ЗАПЛАТЕНО ДОБРЕ
БЕШЕ ЗА КРАТКО ОКОЛО 4 М САКРАТИХА МЕ МЕН И ОШТЕ ОКОЛО 60 ЦОВЕКА НО УСЕШТАНЕТО ЗА РАБОТАТА ТАМ ОЩЕ МИ ДАРЗИ  СПОМЕН ЗА РЕД И ЗАКОНОСТ  ВСИАКО КАЗАНО НЕШТО СЕ СПАЗВАШЕ И ТОЖА БЕШЕ САМО В НАША ПОЛЗА
        С УВАЙЕНИЕ  ЦВЕТА КАЛОФЕРОВА