Шнайдер Електрик България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Шнайдер Електрик България ЕООД

Някой знае ли все пак какво е нивото на заплащане за позицията filed service engineer, поканиха ме на интервю, и искам да знам дали изобщо си заслужава да ходя.
Другото , което ми направи впечатление беше, че в обявата им не се казва нищо за региона, който трябва да обслужваш, можеби не е малък район, а целта е да се съгласиш за малко пари... Благодарност на всички , които ще се отзоват.

Колега, видях им обявата,  за тази работа под 1300-1400 лв. ЧИСТО според мен си е цяло набутване. Искат човека да има опит, не в в случайна сфера, освен това повече от 50 % пътуване, което значи, че ще станеш линейка... Ако те викнат на интервю опитай да разбереш какво им е оборудването, защото  е ясно, че няма да си в бизнес парка, където им е сгрдата а ще вадиш заплатите на онези, които спят по кабинетите си. Опитай също да разбереш дали се плащат командировките, и как се компенсира извънредния труд, който така или иначе в сервизната дейност се полага.
ОК, получих предложение за от друга фирма  и го приех. В София сериозните фирми наистина плащат сериозни суми. Но да искаш ти човека да работи за 1000 лв подобна специализирана работа, просто не е сериозно. Не ти ли остават 1300 лв. чисто не се хващай. Това е моят съвет. Един студент започва на 1200 лв в подобни фирми, така че не се ли уважаваш сам себе си, никой няма да го направи.
Хайде със здраве, и ако те викнат на интервю разкажи как е било :)

Здравейте!
Благодарности на всички изказали мненията си тук, ще се радвам ако някой сподели какво е положението за сервизните инженери във фирмата.
Видях, че имат обява за сервизен инженер и бих искал да получа повече информация относно типа на работата, в какво се състои, каква е работната атмосфера, какви са условията на труд, и разбира какво се предполага да получиш като заплащане. Какъв тип им е оборудването , та се нуждае от сервиз, и съответно какви са заплащането и  придобивките за този тип позиция.  Разбира се ориентировъчнин цифри също ще свършат работа. Всякаква информация ще ми бъде полезна, благодарност на всички, които ще се отзоват.

Здравейте.Интересува ме набирате ли нови работници.Имам спешна нужда от работа и ако е възможно бих искал да работя във вашата фирма.

ПетърГ, правилно сте казал, че се помни доброто. За жалост - мога да потвърдя, че не само в Шнайдер, а и в другите две фирми - оная с трите букви и оная със синьозелените надписи - положението е аналогично - впити кърлежи, си е баш на място казано.
Попаднах на сайта , защото в момента Шнайдер в момента имат обява, но явно ще пропусна и то ако ще е Шнайдер, няма да е Шнайдер България, а може би афганистан или някъде другаде.. Изобщо "Западна фирма Х" -тире- България е доста по-зле от Фирма-Х България. Във втората - пак те правят на маймуна, но поне те скъсват от работа и не се замисляш. А в тези големи конгломерати можеш единствено да се научиш на "пре... другарчето си по възможно най-гаден начин и ще вземеш л.й.яната купа"

Здравейте.Интересува ме набирате ли нови работници.Имам спешна нужда от работа и ако е възможно бих искала да работя във вашата фирма.

Здравейте!Имам подадена молба от около месец, моля дами кажете набирате ли работници.Много се надявам да работим заедно.

Здравейте ! Бих искала да попитам в момента търсите ли работници? Аз живея в Пловдив, на 26 години съм, по професия съм сладкар, но досега не съм се занимавала с такъв вид работа.

Здравейте, бих искал да ми дадете мнение за позицията търговски представител на фирмата.
Ще ви бъда много благодарен понеже съм на интервю при вас;))
Интересувам се от заплащане,условия на работа, и всичко свързано с длъжността.
Благодаря

Здравейте!Насочих към вашата фирма студент с много добра подготовка за стаж.След като прочетох мненията съм притеснена дали не сбърках.
Информацията е за не много стабилна среда въпреки очакванията ми.
Надявам се все пак на някаква информация от фирмата на указания от
мен електронен адрес.Благодаря!