Шнайдер Електрик България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Шнайдер Електрик България ЕООД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Кандидатствах за работа като машинен оператор в Шнайдер град Пловдив. Обадиха ми се от агенция Менпауър и ми казаха, че съм одобрен от тях и ако желая, могат да прехвърлят кандидатурата към Шнайдер. След няколко дни ми се обадиха и казаха, че имам интервю вторник в 3 часа. След няколко часа ми се обажда момичето и ми казва, че интервюто ми не е в сряда, а в четвъртък, при което аз обясних, че тя ми каза за вторник и тя просто отговори "ами обърках се, в четвъртък е". В четвъртък и звъня(за да потвърдя, при положение, че вече се обърка 2 пъти) и я питам дали ще се проведе и тя ми каза, че всъщност тъкмо получила имейл от фирмата, в който гласи, че фирмата не желаела да проведе интервю с нас и решила да проведе интервю с други кандидати. След малко видях обявата, публикувана с джобс и от самите Шнайдер(а не от агенцията). Добре че и звъннах и не се разкарах напразно. Не знам какво се е случило, но покрай всичките негативни отзиви, въобще не съжалявам.

Набират се машинни оператори чрез външна фирма. Някой може ли да каже актуалните условия за работа? Заплата, работни дни и т.н

Днес бяхме около 15 човека на тест интервю.
Всички като ги питаха след теста бяха доволни от теста,който уж е лесен.
Истината е една и трябва всеки трябва да е знае работата е трудна и човек трябва да има железни нерви с тези дребни детайли!
Ръката не трябва да треперя.
Иска се прецизност и бързина при монтажа на прекъсвачите.
Успех при останалите аз не съм удобрен!

Пичове ето как можете да си докарате странични доходи от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018
Аз си докарвам до 1BTC на всеки 6 месеца.

Обявата за работа пишеше от 1000 до 1150 бруто, аз получавах 850 бруто. Нормата е недостежима. Не изпълняваш ли нормата на 100% ,те гонят от работа.

Първоначално работата е тежка, но се свиква с времето, с нормата и всичко. Като цяло е добре. Не бих казал че работата е тежка (зависи от сектора и работното място). За столовата вече е ясно... Бих препоръчал Шнайдер за работа но на хора които не ги е шубе да работят, има и места които няма дори да се доближат до нивото на шнайдер.

В Шнайдер Електрик имам 5 годишен стаж с майчинството.Напуснах за 1 година и сега пак се върнах.Доволна съм от тази фирма.Винаги са били коректни с плащанията.Никога не съм имала проблеми с шефовете.Дори са били много разбрани.Относно заплащането е 850 брутно по договор.Отделно си има производствен бонус и ваучери.Чисто ни казаха,че ще взимаме над 800лв до 900лв.

Работя в Шнайдер от няколко месеца. За хората, които искат да знаят истината, при започване на работа, ще кажа, че всичко на интервюто е страхотно,но действителността съвсем друго! Обещават ти заплата чисто без отдръжки 850лв. допълнителен бонус от 60лв.за присъствие, ако нямаш болнични или отпуски и купоните за храна, които се дават в подобни предприятия с персонал над 500 човека. В действителност получаваш 760 до 780лв.максимум и то за работа на смени, която те осъкатява. Повечето от старите работници са с операции по ръцете, нормите са непосилни, да постижими са за сметка на здравето ти.Още на първата седмица ръцете ти са с оттоци, кървящи и нарязани. Постоянно наемат хора, защото като видят действителността, до месец всички напускат. Да, има много свестни хора, които работят там от 12-13год.,но те стоят там, защотото са от околностите на Пазарджик и малките Пловдивски села и знаят, че нямат много алтернативни или им остават някоя година до пенсия и ги устройва, това че ги осигуряват на реална работна заплата. Храна в стола е отвратителна,температурата в цеха се поддържа само, когато администрацията е на работа, през другото време е задушно или се потиш, като прасе.... Има още какво да кажа, но смятам, че това е достатъчно, за да си направи човек изводите...

Здравейте, предстои ми интервю за работа като машинен оператов. Да ми кажете каква е заплатата чисто, на норма ли е всичко , смените как са , има ли млади хора , отношението как е . Чета доста негативни коментари тук.
Благодаря