Шнайдер Електрик България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Шнайдер Електрик България ЕООД

Бих искал да предупредя всички желаещи, които смятат да се пробват за позицията field service engineer. Попаднах на някакъв мега голям смешник в бизнес парка, който е бил само на административни позиции,хал хабер си няма за онова, за което са го сложили, и който ме пита с какви напрежения съм работил... Имам над 15 години по корабите, включително високо напрежение, корабни енергетични уредби, валогенераотри, които произвеждат между 6 и 10 киловолта, а той ме пита кога съм работил с високо напрежение. Явно за него 10 киловолта не са високо напрежение. Идваше ми да си тръгна на секундата, като разбрах какъв неграмотник имам срещу мен. В последствие проучих въпросния смешник - началник на сервизен отдел - оказа се дипломиран фитнес инструктор. Изпратиха ми и благодарствено писмо ( от елена димитрова), заради усилията ми да се представя...но не съм бил от успешните кандидати :) :) :) Сега съм проверяващ по ел. часста в Germanischer Lloyd, а Ленчето ми каза, как не съм успешен с моята кандидатура за сервизен инженер :) :)

Здравейте, тъй като видях , че доста хора имат интерес, сега ще ви разкажа на кратко. Във Шнайдер, има добра кухня, имате си шкафчета ... Относно работата обаче, тук мога да кажа само едно. Много зависи от кой сектор сте, кой ви е Тим Лидер (бригадир). Нормата е висока в някой отдели, във други пък е напълно нормална. Има места където си правостоящ, има места където си седнал. Има 2 почивки по 10мин, 1 почивка 30мин.. Не, че искам да нападам който и да е било, но да си кажем истината, че Украинците са с привилегии.Няма значение дали работиш качествено, или не! Вършиш черната работа. Който има някакви въпроси може да ми ги зададе, за да добие представа! Както във всяка фирма, както има качествени хора, така има и некачествени! Въпрос на късмет, при кой ще се паднете!

Най-непрофесионалният подбор на кадри, който съществува. Липсва всякаква организация и даване на обратна връзка. Не искам да си представям как са организирани процесите вътре и е направо страхотен късмет незапочването в подобна компания.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Кандидатствах за работа като машинен оператор в Шнайдер град Пловдив. Обадиха ми се от агенция Менпауър и ми казаха, че съм одобрен от тях и ако желая, могат да прехвърлят кандидатурата към Шнайдер. След няколко дни ми се обадиха и казаха, че имам интервю вторник в 3 часа. След няколко часа ми се обажда момичето и ми казва, че интервюто ми не е в сряда, а в четвъртък, при което аз обясних, че тя ми каза за вторник и тя просто отговори "ами обърках се, в четвъртък е". В четвъртък и звъня(за да потвърдя, при положение, че вече се обърка 2 пъти) и я питам дали ще се проведе и тя ми каза, че всъщност тъкмо получила имейл от фирмата, в който гласи, че фирмата не желаела да проведе интервю с нас и решила да проведе интервю с други кандидати. След малко видях обявата, публикувана с джобс и от самите Шнайдер(а не от агенцията). Добре че и звъннах и не се разкарах напразно. Не знам какво се е случило, но покрай всичките негативни отзиви, въобще не съжалявам.

Набират се машинни оператори чрез външна фирма. Някой може ли да каже актуалните условия за работа? Заплата, работни дни и т.н

Днес бяхме около 15 човека на тест интервю.
Всички като ги питаха след теста бяха доволни от теста,който уж е лесен.
Истината е една и трябва всеки трябва да е знае работата е трудна и човек трябва да има железни нерви с тези дребни детайли!
Ръката не трябва да треперя.
Иска се прецизност и бързина при монтажа на прекъсвачите.
Успех при останалите аз не съм удобрен!

Пичове ето как можете да си докарате странични доходи от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018
Аз си докарвам до 1BTC на всеки 6 месеца.

Обявата за работа пишеше от 1000 до 1150 бруто, аз получавах 850 бруто. Нормата е недостежима. Не изпълняваш ли нормата на 100% ,те гонят от работа.

Първоначално работата е тежка, но се свиква с времето, с нормата и всичко. Като цяло е добре. Не бих казал че работата е тежка (зависи от сектора и работното място). За столовата вече е ясно... Бих препоръчал Шнайдер за работа но на хора които не ги е шубе да работят, има и места които няма дори да се доближат до нивото на шнайдер.