Енигма Гард ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Оборище, ул. ЧУМЕРНА, 14, ет. 3, ап. 5&markers=София, Оборище, ул. ЧУМЕРНА, 14, ет. 3, ап. 5

Енигма Гард ЕООД

Някой знае ли какво по-конкретно представлява позицията стажант в технически отдел?

Tiq sa pulni izmamnici. Dobre, che gi napusnah. Moqta knijka mi q pratiha po ekont na nachalnika i pak s ogromno zakusnenie. Uvajenie nqma. Pulna tragediq sas smeshnata im zaplata.

Вземаш си болничен и по време на болничния пускаш предизвестие за напускане и нищо не могат да ти кажат тея измамници.Не е лошо да пуснеш и жалба в инспекцията по труда и НАП.

Зависи какъв договор сте подписали и в коя полза. Стандартно до 6 месец може да напуснете на момента без един месец предизвестие ако договора е в полза на двете страни. И трябва да си получите трудовото възнаграждение. Но ще им е трудно да намерят човек на вашето място и за това заплашват с дисциплинарно уволнение или търсят причина за това като закъснения и тн. След 6 месец се подписва нов безсрочен договор и за двете страни с 1 месец предизвестие. Трудовата книжка могат да я забавят до 5 работни дни. По закон след 5 работен ден работодателя не отговаря за трудовата ви книжка. Което значи че може да я изхвърли и да останете без такава. Некоректни практики, но ги има. Накрая охранителите се жалват на инспекция по труда.

Искам да попитам някой наясно ли е относно напускането как стават нещата в тази фирма? С месец предизвестие ли, договора безсрочен ли е?

Канят ме на интервю в централния им офис в Хаджи Димитър на улица Теофил Ганев 5Б. Паркирали си шефченцата скъпите лични коли за по 300-500 хиляди лева пред офисчето. Иначе работа за минималната заплата, осигуровки на минималната, карта за градски няма, с две думи нищо не предлагат. Робски труд 2 работни по 12 часа с 1 ден почивка 2 на 1 за някакви си смешни 680 лева и около 300 работни часа. Бачкайте си. Ебаси и боклуците. Сега разбирам защо толкова негативни мнения има. Забогатяхте на гърба на бедния народ. Дано да фалирате час по скоро! Иначе 100000 изисквания за това какво трябва да правя ако започна работа. И верно бая народ чакаше.. Ама не за интервю, а да напускат хората...

Началник охрана
СТАЖАНТ В ТЕХНИЧЕСКИ ОТДЕЛ
ПРОЕКТАНТ СЛАБОТОКОВИ СИСТЕМИ
Техник Системи за сигурност
София
ОХРАНИТЕЛ в представителен търговски обект
Охранител обект в кв. Дружба
Охранител за Студентски град
Охранители търговски обект
ОХРАНИТЕЛИ
Раковски

Много обяви в джобса??? Всеки месец търсят техници и проектанти...началник на охрана през месеци пускат обяви... За охранители постоянно. То ако беше хубаво народа нямаше да напуска... По 20 души чакат пред офиса им в Хаджи Димитър, за да напускат и да си вземат трудовите книжки. Лъжливи заплати и на интервюто само лъжи с цел да ви омаят да вадите документи. Фирмата е тотално срината. Не си губете времето. Не искат да ви върнат трудовата книжка и ви заплашват да работите до 6 месец. Търсете инспекцията по труда и пускайте жалби. Тази фирма не дава заплатите за които ви говори и обявява в сайтовете за работа. Никакви бонуси няма. Всичко е в плик и на ръка. Само лъжи от Енчо Енчев, Христо Бояджиев и момичето, което провежда интервютата казва се Таня.

Пусни жалба до инспекцията по труда. Няма да сте първи, нито последен!

Vzeh zaplata, no vijdam che parite nemi izlizat. Fishove ne davat. Kajete mi kakvo da pravq?

Работих за тях и съм изключително недоволна и разочарована. Не е само до ниската заплата. Колегите са интриганти, оставаше се след работно време, грубо отношение от мениджърите в централния офис които идваха на проверка. Селско отношение, заплахи и крещене. Типично селска фирма. На възраст съм и цял живот такова отношение не съм виждала. Не очаквам лека работа, но тук беше хабене на нерви, стрес в комбинация с никакви пари. Пълна гавра. На интервюто всичко беше цветя и рози.