Енигма Гард ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Оборище, ул. ЧУМЕРНА, 14, ет. 3, ап. 5&markers=София, Оборище, ул. ЧУМЕРНА, 14, ет. 3, ап. 5

Енигма Гард ЕООД

Не знам дали някой въобще чете този сайт, но ако сте тръгнали да ставате служители на тази селска фирмичка с големи претенции, По-добре недейте. На обявата и на интервюто 1 нещо ти казват, а когато вземеш заплата, опп изненада, хахаха. Разбира се, неприятна. Казват ти едни пари, с които да те залъжат да налапаш добре кукичката и после олеле, мале. То било бруто, то било не знам какво си, то трябва да взимаш едва ли не 30 от 30 дни в месеца за да взимаш някакви прилични пари. Обектите са им тотална кочина на 90%,с една дума няма коя нормална фирма да се занимава и насреща е енигмата. Ако трябва и св*рки ще въртиш на възложителя, само и само онова селско момче енчо да си сгъне премийката,а охранителите да пият една студена вода... Ако искате да работите в охранителния бизнес(колкото и смешно да звучи, тъй като бизнес няма, има експлоататори) отидете в СОТ 161. Всеки сам избира дали да го унижават или не, аз казах стига толкова.

Гледам пак напускали обяви за работа. Колеги, не се лъжете по написаните обещания. Пълна измислица! Радвам се, че вече не работя в тази фирма. Където даже не ми платиха изработеното. А шефа се бие в гърдите колко коректни били и как държали на служителите си. Как не ви е срам, бе Ръководство?! Съвест нямате ли?! Вижте си колите, вижте си сградата, всичко създадено благодарение на стотиците служители, повярвали в лъжливите Ви приказки. Има писани закони. Има и неписани. Аз с крадени пари не бих хранил децата си. Нямате свян и страх от Бог господа. Така, че хора, бягайте от тези. Иначе ще изгубите време, пари, нерви и ще оцапате биографията си.

Едни получават дежурства с много часове. На други им се дават малко дежурства. Дори определените дежурства по график се отнемат в полза на други колеги. Получава се възнаграждение от около 600 лева чисто, което е крайно недостатъчно в днешните условия на живот. А уговорката в началото е съвсем различна. Униформеното облекло което дават е сведено до минимума. С лични средства се закупуват дрехи и обувки за работа. С лични средства се поемат транспортните разходи, което още повече стопява заработеното. Който е в близки отношения с пряк ръководител е добре. Останалите дори перфектно да си вършат работата са притискани и принуждавани да напускат. В следствие на което се получава страшно текучество и то си тръгват хора които знаят и могат. Всички служебни задължения се изпълняват стриктно и точно, накрая все на някой не сте по угодата, подкрепа никаква. Или ако се чудите дали да започнете работа във фирмата - с две думи: Не си струва!

NISKA ZAPLATA I V JOBS-A PRELIVA OT TEHNI OBQVI. BQGAITE ZASHTOTO 560 LEVA E GAVRA. ZA TIQ PARI DECATA MU DA RABOTQT. A TAQ DETO PROVEJDA INTERVUTATA ZNAE SAMO DA LUJE

Проведоха най-краткото интервю в живота ми - няма и 5 минути. Като им казах в момента колко взимам (около 700лв в друга охранителна фирма) , момичето, която провеждаше интервюто, ми пожела лек и приятен ден. :D :D :D :D :D :D Явно не обичат да плащат. Успех на останалите.

Бях на интервю при тях наскоро.Но ми казаха че трябва да чистя и снега на обекта.Посетих обекта и видях колегите с каква счупена лопата чистят.Срам и резил.Освен охрана да им слугуваш и да чистиш и сняг.Парите са смешни.Сега разбирам защо прелива от обяви в Интернет.

Над 10 обяви и всеки месец едни и същи обяви. Осигуровки на минималната, отпуски по 15 лв, пари на ръка в бял плик. Тотално се подиграват на хората. По добре стоите без работа отколкото да почвате при тях. 2 месеца трябва да им работите, за да вземете 1 заплата. И ако решите да напускате още 1 месец предизвестие. Така 3 месеца ще им бачкате за жълти стотинки. Пред офиса им скъпи лъскави коли за 400 бона, а дават смешни 570 лв заплата. Енчо Енчев дава по 10 лв бонус хахахахахха. Големите бонуси и лъжи на интервютата. Смях в залата! Тия заслужават всяка седмица инспекция по труда!

Всички обяви на ЕНИГМА ГАРД ЕООД

ДНЕС
 Охранител на представителен търговски обект
София; Заплата от 1000 до 1100 BGN (Бруто)
10.11.21
 Охранители за новопоет търговски обект
Сливен; Заплата от 810 до 900 BGN (Бруто)
10.11.21
 Охранители за новопоет търговски обект
Ямбол; Заплата от 810 до 900 BGN (Бруто)
09.11.21
 Охранител
Костинброд; Заплата от 800 до 900 BGN (Бруто)
09.11.21
 Охранител на представителен обект
Сливен; Заплата от 800 до 900 BGN (Бруто)
08.11.21
 Охранител на представителен търговски обект
Пловдив; Заплата от 800 до 900 BGN (Бруто)
08.11.21
 Охранител на търговски обект
Пазарджик; Заплата от 800 до 900 BGN (Бруто)
21.10.21
 ОХРАНИТЕЛИ кв. Дружба
София; Заплата от 940 до 1200 BGN (Бруто)
21.10.21
 ОХРАНИТЕЛИ кв. Хаджи Димитър
София; Заплата от 940 до 1200 BGN (Бруто)

Скапваха мъжа ми от работа по 26 нощни в провинцията за някакви си 600 лева. Обявите им в джобса са като коледни лъскави топки на елхата - прекалено много, лъскави, а от вътре кухи и празни. Пълни използвачи!

Vzimat dosta pari ot obektite, no na obranitelite davat niska zaplata. 750 leva za 25 dejurstva. Obichat da pishat hubavi neshta v obqvite i sa silni samo na dumi s luji. Sled 2 meseca se vzima 1 zaplata s mesec nazad. Okazva se mnogo malka i nishto obsbto s lujlivite im intervuta i dumi ot obqvite. Luji ot momicheto provejdashta intervutata Tanq i ot Spasov i Boqdjiev. Ako vi se ostava shte butate koshnici v Lidl i nishto obsbto s ohranitelna deinost.Pulni mizernici! Gospod gleda! Ima i noshten trud zaradi revizii, no tova ne go kazvat na inyervuto, karta za transport ne davat, otpuski ne moje da polzvate. Vechno nqmat hora. Vseki 2 napuska. No predi tova trudov dogovor, za da vi nabutat da im dadete 1 mesec predizvestie i da vi izgurbqt za bez pari. Qko. Qko luji. Izmamnici! Zaplatata e v plikche na ruka. Shte vi se shvane gushata i shte vi te4e sopola kato ste na vratata na studeno na vhoda na magazin. Namerete si seriozna firma, teq tuk ne stavat.

Тотал щета е тази смешна фирмичка. За жалост много хора от нямане къде да отидат се набутват при тези смешници. НЕ СИ ГУБЕТО ВРЕМЕТО С ТАКИВА, КОЛКОТО И ДА ВИ СЕ СТРУВА ,ЧЕ НЯМАТЕ ИЗБОР. Пишат една заплата в обявите, на интервюто ви казват друга, а накрая взимаш нещо различно... 1000 лв. бруто(не нето, сиреч като извадиш данъка криво ляво 750 лв.) знаеш ли кога взимаш, когато направиш 23 смени в месеца, смешни ставки, много смени (нямало кой, нямало как и т.н, ако пък ти трябва на теб да почивка е една мъка, някой да те замести), много претенции, никакво уважение. Пиша да Ви предупредя какво Ви очаква и най-важното е да Ви спестя времето и нервите. Бил съм в други подобни фирми с една дума ужас, загубих си времето и нервите. Единствената читава фирма в тоя умрял бранш е СОТ 161. При тях също има проблеми ,но поне знаеш за колко работиш, колко ти е отпуската, болничния и т.н. Празничните ги плащат, вярно е ,че не е кой знае колко, но ги плащат. Началниците и много от колегите са свестни и читави хора. НЕ ИМ ПРАВЯ РЕКЛАМА, ВСЕКИ Е СВОБОДЕН ДА СИ ПРАВИ ИЗБОРА, КОЙТО ИСКА ДА МУ СЕ ПОДИГРАВАТ В ЛИЦЕТО И ДА СЕ ЧУДИ ВСЕКИ МЕСЕЦ КОЛКО ПАРИ ЩЕ ВЗЕМЕ, СИ Е НЕГОВ ПРОБЛЕМ И ЗНАЧИ СТЕ НА ТОЧНОТО МЯСТО. Ако искате да работите в този бранш дали за кратко или за по-дълго време отидете в СОТ 161, това Ви препоръчвам, не си губете времето с другите няма смисъл. Както са казали хората ,,Не питай старило, питай патило".
Пожелавам Ви най-вече да сте здрави, търсете си правата и като се подиграват с Вас, винаги знайте, че има изход и бягайте веднага и далеч, не ги чакайте въобще.