Енигма Гард ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Оборище, ул. ЧУМЕРНА, 14, ет. 3, ап. 5&markers=София, Оборище, ул. ЧУМЕРНА, 14, ет. 3, ап. 5

Енигма Гард ЕООД

Така.. Пускам Св по обява за 1000-1400 лв бруто. На интервюто само лъжи, за да започна. Бачкам 2 месеца и след края на втория месец взимам заплата за първия. Взимам някакви си 680 лева. Смешна работа. Оказа се че 1400 били бруто за 30 работни дни. 3.70 лв. ставка. Егати и лъжците. Сега обява пак са пуснали както миналата година. Не си губете времето.

Егати скапаната фирма!Тоя управител в офиса е най-големият лъжец,който съм срещал,даже няма смелост в очите да ти каже нещо,а кара други хора да ти звънят.Смешник!

Moshenici. Pak ne mi izliza zaplatata. Qvno shte trqbwa da puskam jalba do inspekciqta po truda. Daje kato vi rabotihme po praznicite dekemvri i praznichen tryd ne davate. Samo luji i izmami. Mnogo ste nekorektni.

Ниско заплащане, много дежурства. Уважение никакво. Само лъжи в обявите им от сайтовете от джобса и заплата. Никакви 1600 лева не дават както пишат по обявите. С много дежурства макс 740 лева. Иначе стандартно 660-680 лева. Има и финансови глоби. Често се остава след работно време и се стои на крак. Понякога няма и никаква почивка на 12 часова смяна за ядвне. Пред офиса им прелива от хора които напускат.Търсете си друга сериозна охранителна фирма. Весели празници на всички напуснали тази фирма! С лъжи по обявите и на интервюто нещата не се получават.

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Работя като охранителка на техен обект. Наскоро видях един от шефовете на обекта който каза че е дал за нас добри пари включително и това че по празниците ще работиме като охранители на обекта му и за празничен труд за нас охранителите. От фирмата Енигма обаче се оказва че празничен труд не заплащат според началника ми господин Христо Бояджиев. Безкрайно сме разочаровани колегите. Това не е начина. След нова година ще си търся друга работа. Това е некоректна фирма. Да дават за нас празничен и бонуси и нищо да не стига до охранителите. Много, много долно.

Pulni lujci. Samo lujat. Sujalqvam che po rano ne bqh prochela mneniqta za tqh. Luji ot Spasov i Encho Enchev. Ne se hvashtaite na rabota v Lidl nqkakva smeshna minimalna zaplata vi davat. Butat pari v plikove. Nqma nikakvi 800, 1000 leva zaplati. Na intervuto samo luji.

Пропаднала фирма,която тепърва ще си губи обектите

Napisali sa visoka brutna zaplata v obqvite i tova e pulna luja. Nikakvi bonusi ne davat. Parite gi davat po plikove na ryka. Ysigorovki na minimalnata zaplata. Zaplatata e kym 650 leva. Lujat vi na intervuto za da pochnete pri tqh. Mnogo proverki ptavqt i ima globi finansovi. Mnogo narod napuska, kolegite sa nervni i intriganti. Vuv vipa i sota davat po dobri pari. Tuka se gavrqt s teb.

Те техниците им напуснаха, какво остава за стажантите, които всеки ден са нови. Обяви за техници и стажанти през месец се пускат в сайтовете за работа. Никакви пари не им дават и те работят месец два и напускат. Трябва да имате техническо образование. Сложили са в описанието на обявата точната характеристика на длъжностите. Стажантите бачкат за малко пари под пред текст че е стаж, а уж стаж които си е направо работа до припадък. Намерете си сериозна фирма която да цени труда ви!!! С осигуровки на минималната и пари в плик на ръка тази фирма е повече от некоректна. Голямата хвалба е че писали че 25 години са на пазара, ми нормално като прецакат работниците си. Важното е Дяков да е напълнил джобовете си.