Зет Пропъртис АД / Z Properties JSC /img/frontend/nomap.png"

Зет Пропъртис АД / Z Properties JSC

Батка, това с предварителното договаряне на добра заплата си е чиста лъжа, която нагло повтаряш в 2-3 поста, подписани с различни имена - правописните грешки и идентичната структура на изреченията те издават, така че не се престаравай! Истината е, че пари няма, няма и да има. Измамите, на които се крепят десетките ви фирми и фирмички, не са плод на извънредния ви интелект, а на липсата на такъв. Ще дойде денят, когато ще ти стане ясно, че ти не си по-умен от хората, които си завлякъл.А дотогава - продължавай да се "стимулираш", че не остана ...

Истината е, че всичко зависи от човека и как се е договорил, и как е помислил за себе си. Ако си мекотело, или глуоак е ясно че и 100 фирми ще ти цъфнат на врата. Аз имах фирма на мое име, не съм имал неочаквани проблеми, но и като напуснах взех мерки никой от Зет да не може да ползва фирмата ми за някакви цели. А иначе има викане, но мисля че всеки, който не разбира задачите си, не е попитал за разяснения и прави нещо съвсем различно от това, което трябва да направи е нормално да бъде овикан. Виждал съм как А. А. (както го нарекоха по-долу) или П.Д. избухват когато са под напрежение и някой си мисли че прави нещо. Във Фирмата има и обичайния процент хора щъкащи във фейсбук, скайп или нещо от сорта, стимулирайки работа. Ясно е, че тези хора си тръгват бързо бързо.

Работих в Zet 2 години, за всичкото това време единственото добро нещо ,което видях бяха колегите с които работих, всичко останало е меко казано ужасно и неприемливо.

В Банско не сме имали проблеми. Като всеки хотел има теку4ество на персонал, особено в на4алото, когато о6те няма обособени правила и хора със стаж на конкретното място. Сега когато хотела се разработи, теку4еството намаля и колектива е супер.

Във фирмата не е лесно, но колектива е много готин и помега работата да върви по-леко. Ако си на по-ниско управленско ниво, шефовете не те закачат (ако си варшиш работата де :)). Естествено, има си своите чепатости, но няма как.

Фирмата е уникална, защото е много динамична и се държи на пазара, дори се разраства. Който не може да издържи на темпото не е за частния сектор

Всеки изритан от фирмата се оплаква - нормално е. Но такива холивудски истории не очаквах. Тарантино ряпа да яде.
За тези, които не знаят - във фирмата е трудно, но къде е лесно? На държавна служба? Може би, но парите са малко. Все пак е криза и всяка фирма се опитва да се задържи на пазара. Много фирми вече фалираха, но Зет все още се държи. Това според мен е най - важното.

Купих си от тях апартамент. Много са любезни и отзивчиви, помогнаха ми с финансирането и с нанасянето.

Читава е фирмата, но си има много кусори, както всяка друга. Ако не се нагодиш - не става

Да, в счетоводството е лудница, но така е навсякъде. Аз се преместих в счетоводна фирма, тук напрежението е дори по-голямо, особено около 14 ти.. :)
Когато започвайте работа, се уговорете за конкретни пари. Направите ли го, те ще знаят че си цените труда, а това е от значение.