Зет Пропъртис АД / Z Properties JSC /img/frontend/nomap.png"

Зет Пропъртис АД / Z Properties JSC

Не се работи в тази държава масово. Само ревем и скатаваме. ..И какво става после?! Каквото 70% от хората казват - някой им е виновен. Някой различен от тях самия.  Познавам ситуацията във фирмата. Който не е доволен, никой не може да го  държи насила.  Айде със здрави на ревачите...., че ние  останалите си имаме работа за вършене!

Аз работя за Паскал и Андон от 8 години. Покрай мен са минали много хора и мога да кажа доста точно какво се случва в тази фирма.
Напрежението във фирмата е голямо и не всеки издържа на темпото. Всичко е спешно и всичко се случва в последния момент. Затова и фирмата се развива и върви напред. Не е някоя мудна бюрократична структура и не може се очаква хора с нагласа да седят и да си почиват да останат на работа. Повечето хора, които са минали през фирмата са точно такива. Освен това е нормално в една голяма фирма да има конфликти между колеги, това спъва работата и е имало много случаи хора професионалисти да са уволнявани, защото не са могли да работят в екип. Естествено после тези хора да се опитват да "си го върнат" на фирмата с отрицателни постове тук и там.
Сега за строителите: Виждал съм криви стени, незалепени плочки, падащи мивки и какво ли още не. Вие бихте ли платили на тези "Майстори"? Отдавна няма работна позиция "Работливец" или "Добро Момче".
Би било хубаво бивши колеги, които са си тръгнали след по-дълга служба да напишат коментари...

Няма как да им дойде края, не бой се, много силно лоби имат:):):) Лъвчето от една стара емблема на една фирма бди над спокойния им сън.

Kakto vsqka dryga firma i tazi ima nqkoi treski za dialane, no kato cqlo tova e edno naistina dobro mqsto za izqva i razvitie. V tozi forym sa dali mnenie hora, koito ne znaqt kak da rabotqt i kak da se hvanat za rukata, koiato sa im protegnali. V Zet Properties si rabotim mnogo dobre- centralniat ni ofis e v surceto na Sofia, samiqt ofis e edin ot nai-skupite v grada, shefovete sa mladi, ambiciozni i nahusani i iskat da ni napravqt i nas takiva. Ne e li tova edin bezplaten dobur yrok?! Kolektivut e strahoten-moje da ne sa profesionalisti 1-va stepen, no edin den 6te stanat takiva, raboteiki pri nas. Slyjitelite sa mladi i s hus. Tova, koeto se govori sa osigyrovkite i dogovora ne e vqrno- za6to az imam dogovor, za6to men me osigyrqvat, za6to me povi6iha, pri polojenie, 4e rabotq tyk samo ot 4 mes, za6to zaplatata mi se povi6i zna4itelno? Moje bi, za6toto vijdat, 4e imam jelanie da rabotq. Da, az davam ot sebe si, no i poly4avam mnogo. Rabotnoto mi vreme e do 18h, az si trugvam v 18:10 nai-kusno. Za sujalenie dadohme 6ans na mladi i neopitni hora da rabotqt pri nas. Te oba4e se 4yvstvaha o6te v y4ili6te- non stop visene v skype, pisane po forymi, zqpane prez prozoreca i py6ene cigara ot cigara. Ami da, togava nie gonim, imate pravo. Na nas takiva hora ne ni trqbvat. Mislite li,4e te zaslyjavat zaplata za vremeto, v koeto sa prisustvali v ofisa ni?
Nie sme na mnogo visoko nivo, konkyrenciata pri nas e golqma i tova e pri4inata mnogo ot na6ite "PRIQTELI" da pi6at v tozi forum, s cel da oronqt avtoriteta ni. Sujelqvame kolegi, no tova nqma kak da stane, kolkoto i ysilia da polagate .

А как ви се струва да работите от 9.00-19.30ч. без обявена обедна почивка включително и събота без трудов договор и осигуровки и накрая да не ви платят и стотинка.И после ходи и доказвай, че и ти си дал нещо от себе си за тази фирма.Ужасно

Много сериозно си изпатих от тази фирма,след далго тарсене на работа попаднах там и аз незнам защо и как.Никакво разбиране и обучение от страна на колеги,адски напрегната работна среда и стархотен глад от страна на специалисти,наистина се работи без ясна цел и страшно неорганизирано.Ако искате да работите без да ви платят стотинка без трудов договор и какъвто и да е вид осигуровки там е мястото.Много жалко,че все още има хора (фирми), които живеят все още в мутренските години и жалко ,че успяват да съществуват.Наистина внимавайте ,защото аз си изпатих вече.

Възможност за потенциал и развитие, отлично заплащане, висока компетентност на персонала

Искам да споделя мнението си за тази компания! Никога, никога не кандидатствайте там, не осигуряват на реалните пари, не сключват трудови договори, или ако има такива ги бавят с няколко месеца. Обстановката е адски напрегната и се работи накъсано и без ясна цел.
В момента тече обява за счетоводител!
Внимавайте да не се подлъжете, могат да ви уволнят на втората седмица след назначаването без да ви дадат обяснение и ако не се съгласиш да си тръгнеш прилагат мутренски методи, за да те накарат.