Фулхелп ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Джавахарал Неру 1324 офис ТОБ 96,Силвър център.&markers=София,бул. Джавахарал Неру 1324 офис ТОБ 96,Силвър център.

Фулхелп ООД

Здравейте,има ли някой,който да разкаже впечатленията си от тази фирма?Много противоречиви мнения виждам.Какво значи временна заетост,колко?За две седмици просто няма смисъл да ходя.

Аз,също говорих днес с Георги,говори съвсем добре Български.Той ми разказа накратко,какво е било.Проблем с Георги Зашев,ходил пиян на работа и причинил щети,уволнен дисциплинарно.Явно,фирмата е решила,тези щети да бъдат поети от колегите му и за това им удържала пари.Това обяснява коментарите на Фулхелп,както и факта,че в момента е беззаконие в държавата.Други проблеми,според Георги е нямало.Ще помисля,дали искам да работя в такава среда.Това е само мое мнение,всеки сам да реши.Успех на всички останали!

Притеснени ми се виждате нещо,какво,няма глупци ли?аАми,няма и да има!Като не знаем,какво правим и се правим на велики,така ще е!Злобата убива повече,от некадърността!

Едно мога да кажа за фирмата. Погледне само обявите им за работа как са написани няма по прозрачна фирма която да дава толкова обяснение
аз по мейл съм питал отговарят на какво ли не и факта че е по мейло е доста ясен че всичко е прозрачно дано и други фирми вземат пример от тях шапо на ФулХелп

ХАахах аз па го познавам лично що ни го натересоха при хюманите едно време Научил е малко френски у затвора май във франция тоя мангал и за това се лъжат да го взимат по фирмите за франция като гледам и тая фирма са страдали с него Ейййй внимавайте кого пращате мен в 100 фирми никаде не ме зимат за сега

Аз звънех на тоя долните коментари той се оказа че не говори български добре баси джагала заеби писнали ни е от такива дето ни срамат в белгия само просат по улиците Тоя е точно такъв според мен

Привет на всички читатели :)

Решихме и ние да напишем един пост и изразим нашата позиция, предвид коментарите, които току-що прочетохме. Преди всичко, благодарим на нашите служители, които оценяват работата ни. Относно въпросният господин, представящ се под различни имена ( JORANGES, анонимен кандидат, анонимен бивш служител, Христо) и твърдящ, че му дължим "пари", че бил падал от скелета и тн. ще се опитаме да разясним случаят в следващите редове:

Той е бивш наш работник, чийто договор с нас не беше подновен поради липса на компетентност и тотален провал, и разочарование още при първият му френски работодател. Липсата на качества е най-безобидното- въпросното лице беше отишло по-скоро на екскурзия, но не и на работа и липсваше всякакво уважение както към колегите си, така и към френският си работодател. ПРЕДИ ОКОЛО ГОДИНА И ПОЛОВИНА, МАЛКО СЛЕД ПРИКЛЮЧВАНЕ НА ВСЯКАКВИ КАКТО ФИНАНСОВИ, ТАКА И ДОГОВОРНИ ОТНОШЕНИЯ, ТОЙ СЕ СВЪРЗА С НАС И ЗАЯВИ, ЧЕ СПОРЕД НЕГО, МУ ДЪЛЖИМ ОЩЕ ОПРЕДЕЛЕНА СУМА ПАРИ ЗА ДА "БЪДА КОРЕКТЕН" И ДА НЕ НИ, ЦИТИРАМЕ: "ПЛЮЕ ПО ФОРУМИ". Познавайки въпросният господин, на момента приехме това по-скоро с насмешка, отколкото на сериозно подобни думи.

В последствие, получихме анонимен СМС в около 4.30ч. през нощта БГ време от белгийски номер, който цитираме по спомени, тъй като за жалост не сме съхранили: "Ако не ми платите това което ви казах ще публикувам всякакви мнения за вашата фирма в интернет и никой няма да иска да работи с вас така че си мислете дали си заслужава. Ще пиша каквото си искам и никой не може да ме спре » Не сме го съхранили, защото познавайки проблемите на въпросното лице, решихме, че на сутринта дори няма да го помни...

Ето тези пари си иска човека, които ние, естествено категорично отказахме да се поддадем на този рекет и резултата може да прочетете тук (както и в други сайтове със същия сценарий) - един път коментира от името на JORANGES, друг от анонимен бивш служител или анонимен кандидат за работа, а напоследък и като Христо. Разпратихме емейли до 20-ина подобни на нашата фирми, които командироват в чужбина и се оказа, че картинката е подобна, дори на места се е оценил на по-големи суми! Дали ще има ефект, не знаем, но всички заедно ще заведем дело с/у него. На този етап, до нас достигна информация, че въпросното лице не се намира на територията на Р. България, а от преден коментар на Георги Зашев разбираме и ние, че се намира в Белгия, предал се като бежанец с имигрантската вълна. Същият този човек, си позволява да спекулира с най-големият страх на българският работник- страхът да не бъде излъган!

ДЪРЖИМ ДА ПОДЧЕРТАЕМ, ЧЕ ПО СИЛАТА НА ЕВРОПЕЙСКИТЕ ДИРЕКТИВИ ЗА ПОДОБНИ НА НАШАТА ОРГАНИЗАЦИЯ ФИРМИ, ПРИТЕЖАВАЩИ ЛИЦЕНЗ ЗА КОМАНДИРОВАНЕ НА ВРЕМЕННА РАБОТНА СИЛА НА ТЕРИТОРИЯТА НА ЕВРОПЕЙСКАТА ОБЩНОСТ, ВЪЗНАГРАЖДЕНИЯТА НА СЛУЖИТЕЛИТЕ СА ЗАСТРАХОВАНИ И ГАРАНТИРАНИ НА СТОЙНОСТ ДО 200.000ЛВ. ПОДОБНИ ЕВТИНИ ОБВИНЕНИЯ, ЧЕ ДЪЛЖИМ ПАРИ НА КОГОТО И ДА БИЛО ОТ НАШИТЕ РАБОТНИЦИ СЕ КРЕПЯТ ЕДИНСТВЕНО И ИЗЦЯЛО НА ФАНТАЗИИТЕ И АМБИЦИИТЕ ЗА ЛЕСНИ ПАРИ НА НЯКОЙ СИ ГЕОРГИ СЛАВОВ (JORANGES, АНОНИМЕН КАНДИДАТ, АНОНИМЕН БИВШ СЛУЖИТЕЛ, Христо).

Нека всеки сам си направи изводите!

На всички кандидати за работа желаем успех, както в професионален, така и в личен план!

Екип,
"Фулхелп" ООД

Койтомиска да се свърже с мен,ще научи за поведението и коректността на тези две малки човечета,казвам се Георги,за контакти,024086997,skype joranges,viber 0877191133,за Белгия,+32465772548, няма да спестя нищо,в България беззаконие,ама тук няма!На никого не пожелавам моето тегло и неуредиците,на тази малка и коректна фирма,с трима сезонни работници,който е закъсал и пълен с мозък,нека тича там!Успех!

Майстор топлоизолация,Лиеж,1850 евро?
Измислици,утопия,лъжички.
Без език,без мозък?
Това е вече прекалено,има ли глупци да вярвят?
Ако има,нека си опитат късмета.
Нахалството се лекува с бой!

Явно нямате кандидати,на този етап,разбираемо е.Малоумниците свършиха.Имам още време,за да претендирам,пред подкупния български съд и фирми на Герб,за да получа парите си.Да,ама Белгия,не е България,не забравяйте това,нахалници!Успех желая на всички отчаяни,които не си търсят правата.Както днес изглежда,нямате много кандидати.По късно,ще ви запозная с тези,които днес ми се обадиха.Малко,по малко.От кражби се живее кратко и болезнено,в постоянен страх.Аз,самия,повече никога няма да работя с български крадливи фирми,имам Белгийски националитет!И не съм бежанец,просто много мразя да ме мамят малки и мръсни пендерасчета,ако ме расбираш.