Фулхелп ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Джавахарал Неру 1324 офис ТОБ 96,Силвър център.&markers=София,бул. Джавахарал Неру 1324 офис ТОБ 96,Силвър център.

Фулхелп ООД

Колеги нека запазим добрия тон и не обиждаме така Жокси той наистина трябва да се лекува и не е удачно подонбно държание уверявам ви че не е добре да бъзикаме по тоз начин с него

Не не не в бежански лагер май в затвора било то туй жорето няма такава наглост да се предаде за бежанец с бежанците за помощи и да лъже куде ли не. Време е на тези хора да им се покаже че така в България не става па камо ли в белгия

Айдеее туй Жоро цигането или както се представя Joranges пак се активира от психиатрията

Нали се беше предал за бежанец в Белгия бе чиче и отам ли те изгониха?

Звъннете му верно на тоя манго да го видите какво представалява. Каде отиде там не го изгониха и не проси пари и цигари от колегите. Ейй, че и нагло става това племе пише тука притив хората що направиха грешка да го вземат на работа
Незнам само как ги взимат на работа тия хора ма то в българия други не останаха май

За масата на Бончовците аз не зная,но за каква корупция и чадър над фирмичка от ГЕРБ става въпрос може всекимда узнае.Нужно е само да се свърже с мен и аз ще му покажа какъв нахален и безсрамен отговор получих чак след три години,за да не мога да се защитя от Столична Инспекция по Труда,където пише...не ,че фирмата не иска да ви плати заработеното,ВИЕ сам не искате и ги възпрепятсвате да ви платят...За връзка с мен по телефон вайбър скайп или електронна поща,359877191133 по телефон или вайбър,скайп joranges,стационарен телефон 024086997,електронна поща [email protected],казвам се Георги ,няма да спестя нищо ,от това което се случи,ще покажа и документа.Който е смел,закъсал и мазохист нека тича в тази фирмичка,която има офис само вечер,събота и понякога в неделя а на единствения си нает служител с френски плаща 450 лева заплата,защото и той не иска повече.Успех на всички кандидати и специалисти без пол религия и етнос.

Загазиш ли няма кой да ти помогне

Здравейте , БОНЧО!

Благодарим Ви за коментара, колкото и "нечистоплътност" да лъха от него, ние ще Ви отговорим, както винаги сме го правили- в хронологичен ред и при пълна прозрачност.

FullHelp е била и ЩЕ БЪДЕ една от малкото на този етап български фирми, които командироват работници в чужбина с изцяло ПРОЗРАЧЕН ПОДХОД към работника.

НИЕ ОТГОВАРЯМЕ ПИСМЕНО на всяко едно подобно предизвикателство, без значение дали идва от задминати нелоялни конкуренти или подобни "бончовци" като Вас , или просто нормално запитване на наш кандидат или клиент- всеки получава отговор в писмен вид, какъвто ще получите и Вие, Бончо, в следващите редове..

Това е така, защото считаме именно писмената форма за единствената сериозна, която оставя следа от кореспонденцията и по този начин СТОИМ ЗАД ДУМИТЕ СИ.

Тааа, сега конкретно на Вашият опит да внушавате някакви неща.

1) НЕ САМО НЕ СА НИ ОТНЕЛИ ЛИЦЕНЗА, но в момента сме една от най-старите фирми на пазара. Дори работим прекрасно както с българските, така и с Европейските институции на до момента.

FullHelp, от самото си създаване, преди повече от 4 години има един и същи регистрационен номер (Булстат, ЕИК), един и същи лиценз, и ние се гордеем с това. Да, Да, не както масата от "бончовците" да "скачаме" от фирма във фирма и т.н. А ето ги и тях, самите документи

2) ДА, знаем какво се случва и то е, че FullHelp СЕ РАЗВИВА НЕПРЕКЪСНАТО и разни "бончовци" няма как да попречат на това. Прекрасният офис, който създадохме и се намира на адрес, на който може да заповяда всеки с предварително уговорена среща, тъй като работата ни предполага чести излизания, е следния:

1335 София, БЪЛГАРИЯ
бул. "Д-р Петър Дертлиев" № 3
ет. 2, офис 19
T: ‎‎+359 88 97 26 26 6

Може да кликнете на следния линк тук-долу за подробности, като на бутон Google Streetview може да видите и фасадата на самата сграда.

ОСТАВАМЕ НА ВАШЕ ПЪЛНО РАЗПОЛОЖЕНИЕ - НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ ДА СЕ СВЪРЖЕТЕ С НАС В СЛУЧАЙ, ЧЕ ИМАТЕ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ВЪПРОСИ

С пожелание за успехи, уважаеми Бончо, Ви молим да приемете нашите най-искрени поздрави!

"FullHelp" - агенция за заетост и подбор
www.fullhelp.eu

Здравейте , БОНЧО!

Тази фирма няма офис и се крият като мишки а обявата няколко пъти излиза вече.Някой знае ли какво се случва изобщо?Да не са им отнели лиценза?

Тази обява за специалисти или за олигофрени е написана,по този начин,аз недоумявам?Лимбург,не е ли в немската част,където са заводите?
Това прилича на фалшива обява,моля за мнение от Фулхелп,ако изобщо съществуват!Напоследък,само фалшиви обяви за работа.

Явно от меките дроги или от меките китки или празния мозък,ето четете обява за олигофрени!

Заварчици TIG /аргон/
На кратко за нас
„FullHelp“ -агенция за заетост е сравнително нов актьор на Европейския пазар, но гарантиращ ефективност, присъща за доайените в бранша. От една страна, предоставяме услуга "по мярка" за нашите клиенти, за да намерим профила, подходящ да обслужва стратегическите им интереси и от друга, се стараем да предложим най-удобната работна униформа на нашите кандидати за работа.

Ние във „FullHelp“ силно вярваме, че човешкият фактор е този, който прави разликата между два близки бизнес конкурента. Бля, бля... това не те интересува много, нали, за това сега конкретно за работата...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

За предприятието-приемник
Фирмата, в която ще работиш, ако си ни изпратил подходяща кандидатура оперира в района на Лембур, Белгия като работи предимно с водещи актьори от автомобилната индустрия и други.

За работата
Ние ти предлагаме постоянна заетост, ако имаш TUV сертификат (TIG/аргон) или друга международно призната диплома. Също ще е чудесно, ако владееш поне на базово ниво един от следните езици- този на Шекспир- Английски, този на Меркел- Немски или защо не този на Марко ван Бастен - Нидерландски :) Ее, знаем, че е малко тъпо това, но няма как, трябва да комуникираш по някакъв начин на "терена" с началството. Ако си добър в ръкомахането, също е предимство :) Това ще се налага в рамките на 40 часа на седмица, после айляк си перкаш на БГ, освен ако не бачкаш допълнително.

Възнаграждението
Заплащането ти ще бъде фиксирано на 2 100,00€ НЕТО на месец + евентуално допълнителни часове. От тази сума няма да ти удържаме нищо, демек тази цифра тук-горе ще ти влиза по сметката всеки месец... освен, ако не си празнувал някоя титла на Григор Димитров (или поредната годишнина от рекорда на Стефка Костадинова) и си се успал за работа някой ден ;)

Настаняването
Квартирата e не само осигурена, но и ПОЕТА НА ПОЛОВИНА от белгийския ти работодател. Super, а? Настанени сте по максимум 2-ма в стая, а не наблъскани като хлебарки, както се получава понякога. Подсигурени са всички необходими удобства- всекидневна стая/хол/, WC, баня, кухня, интернет и т.н. Ако липсват тиган или стирка за под, ще отскочиш до магазина да си купиш, нали трябва да се готви и чисти, все пак :)

Пътуване и времетраене на командировката
Заминаването е веднага след одобрение от белгийска страна и получаване на сертификат А1 (една глупост, която и ние много, много не разбираме, но за целта трябва да имаш платени здравни осигуровки поне 6 месеца назад). Амии, ако не си ги внасял, а ти се работи в Белгия с нас, ще ги внесеш. Така ще може да заминеш най-вероятно в самото начало на новата 2018 година. Ее, и ние обичаме Йорданов и Ивановден, но най-вероятно ще се тръгва веднага след Васильов.

Офертата ни е за дългосрочна заетост, така че търсим кандидати с подобни намерения. Ако си по-скоро настроен "па 6то, да напраим некой лев и 4е бегам" по-добре мини на некоя друга обява :(.

Желателно е да се пътува с личен автомобил на един от бригадата, иначе няма как да ходиш на работа. Освен, ако 30-40 км дневно пеш не те притесняват, но имай в предвид, че в района вали често през зимния период ;).

Внимание! По договор, (а и както е често без да е по договор), нашият клиент има правото във всеки един момент да се откаже от всеки един нает работник и да поиска неговата замяна, ако сметне, че е неефективен и/или има недостойно поведение, което не отговаря на имиджа на компанията.

Твоята кандидатура представлява интерес за нас, ако:

• имаш тази ценна хартийка наречена TUV сертификат (TIG) или друга международно призната диплома за заварчик (пиши ни подробности, че и ние не ги разбираме много);
• си поработил поне 1 година благодарение на тази хартийка;
• имаш чисто съдебно минало, или ако не е, е поне заради така наречените "грешки на младостта" ;).

От теб ще искаме единствено да:

• спазваш изцяло указанията на коегите Ви;
• бачкаш усърдно, спазвайки поетите ангажименти в подписаният с нас договор по начин, който не уронва престижа на "FullHelp" ООД.

За да кандидатствате, е необходимо да ни изпратите:

• подробна автобиография (онова листе(файл) с дати и текст, а и снимка има чат-пат);
• свободен текст, в който ще се радваме да споделиш това, което искаш, но го няма в автобиографията ти. Давай смело, интересува ни всичко за теб и твоите планове!

Еей, не бързай да изпращаш недобре оформена кандидатура! Твоята автобиография трябва да съдържа подробен фокус върху трудовия ти опит- същество на извършваната работа, период, предприятие, както и телефон за връзка с предишните ти работодатели. Е това последното е малко кофти, нали, но пък може да се окаже в твой голям +, зависи дали си бил коректен и съвестен служител..
Много сериозен текст,няма що?То и другото е толкова сериозно,направо екскурзия,с неочакван край,както твърди господин Лъчко.Успех на кандидатите...