такси максим /img/frontend/nomap.png"

такси максим

Заплатите се изплащат коректно и не закъсняват,благодарение на перфектния счетоводител на фирмата,който следи всичко да е изпълнено в срок,има разбиране и отношение към клиентите,които ще излъжат,ако кажат,че то е било неучтиво,а в сравнение с повечето други таксиметрови услуги е няколко нива по-високо в това отношение,ниски тарифи и качествено обслужване. Интервютата протичат нормално,което лично мога да потвърдя,всичко друго е преиначаване и преувеличение.Дори да има забавяне,което понякога е неминуемо, предвид ресурсите и конкуренцията,има система,която навременно уведомява клиента,никой не е каран да чака насилствено,за да плюе после тук. Като условия на труд и среда винаги има плюсове и минуси,но като цяло колективът беше сплотен.

Чакам заявката ми да бъде изпълнена от вече няколко часа! Моля в 23:40 трябва да ме закара автомобил от бизнес класа до клуб 33! Ехоо?!

Работих 2 месеца като шофьор. Максим има да изплаща над 700лв.
Вече повече от месец чакам превод.
Нито един от над 1000 шофьори не си е получил хонорара за последният 1 месец.

Описване на позиции нямат нищо общо с реалност . На първо интервю казват че се занимават с незаконни дейности . Нямат осигуровки . А и по вестници вече се пише че няма да изкарат много така в България. Бягайте по далече

Директно си казаха на интервюто,че се занимават с незаконни неща,работят с един час повече който не се заплаща,подигравателно отношение още от самото интервю,заплащането на части,работят и по празниците,такива фирмички трябва да прекратят дейноста незабавно.

Много са зле,казват едно, правят друго,плащат на части,осигуровките са минимални,сменят се хората постоянно,няма никаква организация,хаоса е пълен отвсякъде,зле,ама много зле!Има и незаконни неща които правят.

Не използвайте МАКСИМ ТАКСИ!Направих поръчка поредният ден, 10 минути преди часа ме индормираха, че няма кола. Беше стрес за мен. Слава богу, че успях да поръчам кола от друга форма.Цената беше равна на обявенята от МАКСИМ ТАКСИ. Не виждам причина да ги използавм и не ги препоръчвам.

Три пъти се обърнах към такси Максим за таксиметрова услуга - и трите пъти беше свързана с необходимостта да транспортирам майка си след ортопедична операция. От трите поръчки изпълниха само една. За втората ме уведомиха в последния момент, че не могат да намерят шофьор и абдикираха от приетата поръчка. Третият път беше върхът! Първо ми продиктуваха номера на автомобила и марката му, който трябва да дойде за нас, половин час по-късно започнаха автоматични позвънявания със съобщения (3 или 4 на брой едно след друго), че няма назначен автомобил и покана да отменя поръчката?! И така и не ми изпратиха такси, едностранно абдикираха от поетия ангажимент. При това и трите пъти поръчката беше направена един ден предварително, не в последния момент!
НЕ ги препоръчвам !!! По-добре си хванете първото такси от първата попаднала ви стоянка на таксита, отколкото да се обръщате към тях! Само ще си изгубите времето да се обяснявате с невъзпитаните им операторки, които не са обучени как се разговаря с клиент!

Ползвах два пъти услугите на фирмата. И двата пъти останах много доволен от обслужването. Успех!

Не ги препоръчвам много са бавни в изпълнението на портчки и не са по-евтини използват подвеждащи реклами.Освен това операторите им говорят ужасно тези хора са с говорни дефекти едвам се разбираш с тях много неприятно.Оператора трябва да има правилна дикция а не ужасен акцент нищо не им се разбира.