такси максим /img/frontend/nomap.png"

такси максим

Не ги препоръчвам!
След направена заявка предния ден, ми се обаждат 10 мин преди оговорения час : нямало кола, имало задръствания.
Според мен, да поръчаш такси предния ден е да си сигурен, че ще има кола, но не и според фирмата.
Отношението на служителите им по телефона е меко казано ужасно!
Никога повече такси Максим!!!

Много интересно е кой е този "бивш служител" при положение че не сме уволнили още нито един сътрудник :)

Нова руска фирма с управител много много младо самозабравило се младо момче. Имайте предвид, че все пак ако решите да работите за тях има огромен шанс, че няиа да ви платят. Правих за фирмата няколко проекта, всеки път заплащане на предишния беше получавано след стотици молби и при излиза на следващия. Демек, аааа имаме нужда от теб, ще ти платим. Смешно как управител се прави, че не бил чул телефона, не бил видял съобщенията. само 100% предплащане или няма да видите заплата