ТОПЛИВО АД /img/frontend/nomap.png"

ТОПЛИВО АД

Положението във Варна е същото третират ни като роби само ни викат и ни крещят всички в управлинието са държат като директори.Слабо заплащане,персонала напуска системно и идват все нови които не се задържат.Нямам думи.

Заплащането е много ниско,с 320 заплата накъде и за какпак бонуса които ти обещават може да не го получиш(както прекараха всички за Коледа).Какво уважение в администрацията са се надули,има само някои друг дето се държи нормално,иначе всичко се спазва по договор в това няма спор.Моите смени са супер и мен така ме устроива,няма потенциал,а как то гледам всички е оставено на самотек нищо ново не се прави,иначе моя колектив са супер винаги е весело на смянаняма интриги и клюкарене.ЗА работната среда бива трае се има какво да се желае.Аве наи вече стоя заради смените защото трудно се намират такива.АКО някои от Софията го прочете да се замисли накъде отива всичко,хората казват че склада е скъп,иначе горивото подбива цената.

пълна мизерия, ниско заплащане и шефовете са чисти селяни с високо самочувствие

Заплащането е мизерно.Уважението на шефовете в клон Видин към нас е ужасно а за привилегии каквито и да било-просто НЯМА.Работим по 12 часа с около 200 часа месечно без да ни се доплащат допълнителните часове-това е безобразие.Шефовете идват при нас един път на два-три месеца и все са недоволни-само плашат с уволнения.Просто се чудя в София знаете ли ги всички тези неща?Все ми струва че в София работниците не взимат 240лева заплата.

съжалявам че топливо не е това което беше преди да му стане собственик петрол в момента персонала е третиран като бели роби само работа и недоволство от страна на управляващите и най важното нямаме никъкви права само задължения работим без почивен ден и без заплащане на почивните дни управляват ни едни тотални некадърници които не знаят къде се намират камоли да знаят как се работи с клиенти но те винаги разбира се са прави тежко на нещасниците от фирма топливо докато има некадърници да ги командват

Говоря по-конкретно за Топливо - Бургас. Извинявайте, ама шефката е на 50 години, а се даржи като разлигавена тинейджърка, не е на положение и всички се страхуват да си кажат мнението, само натега4и останаха

заплатата на персонала е много ниска, уважението към работниците от страна на изпълнителния директор е като към роби, същия се е обградил с една клика от блюдолизци, които му хабят парите, а тои не се усеща.по базите и складовете се работи почти без почивка и тя не се заплаща. ако има недоволни клиенти нека да влязат в положението на служителете на ТОПЛИВО това са много уморени и изнервени хора,които в повечето случаи нямат алтернатива за работа истоят в хубавата някога фирма за да бъдат унижавани до безкрай.текучеството на кадри е огромно и то само от кадърни хора. съжалявап те ТОПЛИВО. Съжалявам се и АЗ

Може да ми изтриете мнението,но все пак ще го споделя. Аз искам да се изкажа по отношение на персонала в бензиностанциите на топливо и по точно в нафтобазата малашевци. Винаги когато отивам да заредя колата си с гориво или масло/зареждам там, защото ми е най-близо до дома и защото е най-евтино/ и е на работа един едър русоляв селянин/това не е обида, защото той говори на диалект/ми идва да си тръгна, защото се държи ужасно невъспитано. Всеки път ми казва сега ли баш идеш за масло. Когато зареждам гориво ми казва сипуй си сам. Искам, ако е възможно, ако има управител да обърне внимание на въпросния господин/съжалявам, че не му знам името/, защото ще спра да зареждам там, а сигурен съм, че ще има и други като мен.

Работил съм 20 години -Топливо е име, но много трудно се развива в правилна посока. Никакви инвестиции или само на определени места, лошо заплащане, персонала страшно краде. Липса на мотивация. Клоновете бълват администрация а в по-малките бази изнемогват. Стара и амортизирала техника, почти никаква услуга към клиента.

niska zaplata,nikakvo razvitie