ТОПЛИВО АД /img/frontend/nomap.png"

ТОПЛИВО АД

Аз като бивш служител в тази верига искам да споделя отвращението си към управителката на магазина Макс Март Панчарево, София. Това е изключително елементарна жена, която освен да прави скандали и интриги по цял ден, нищо друго не може. Придобила е голямо самочувствие от това, че от продавачка на щанда за водопроводни части са я направили управителка в този магазин, поради липса на кадри, които никога няма да имат, тъй като специално в този магазин нищо не е наред и най голяма вина има именно тази жена!!!! Безобразното ѝ поведение към персонала и дори към клиентите е потресаващо!!!! Постоянно сплетничи със персонала сутрин е с едната половина от персонала срещу другата, следобед е обратното!!! Клиентите масово се оплакват и коментарите им са непрекъснато в отрицателно отношение и от обслужване и от начина на работа. Няма организация никаква. Постоянно има разправии, скандали, крясаци и всичко това го прави най вече въпросната госпожа, като си мисли, че по този начин показва колко е "велика". Има непрекъснато поток от хора, които започват работа и след месец, най - много два си тръгват разочаровани и отвратени от нейните скандали и простотии, които нямат край. Незнам защо Големите шефове не обръщат внимание, че този магазин изобщо не върви и е все по - зле и по - зле, но това си е тяхна работа!!!! Хора не започвайте работа там. Жената е абсолютно под всякаква критика и умствено и физически.

Фирма с липса на мениджмънт, освобождават те от работа още докато си в пробен период, и заплащане не виждаш почти за 2 месеца... понеже си с месец назад и изплащането в пликчето ти го спестяват, а за последния месец в картата получаваш само някакво смешно обещетение в размер на 60лв. А би трябвало да е 430... пълен ужас. Не работете там

Топливо АД гр. Пловдив е фирма, където се работи и ръководи с маниер от преди 20 години. Мениджмънта е толкова зле, че ако Бедо Доганян разбере колко е подвеждан и колко загуби се прикриват, ще закрие склада на Прохлада №7 незабавно. Щом Мениджър продажби ръководи склада, при това без да има понятие от склад. В крайна сметка се гледа далаверата. Стара като света далавера. Човека договарящ сделката и контрола на касата са подчинени на един и същ човек, и очевадно е негово протеже. Ще очакваме сериозни мерки от страна на висшето ръководство или очаквана препродажба на доброто старо име "Топливо".

3 години бях клиент и купувах газ от фирмата. На 13.09.2018 беше последната поръчка. На 1.11.2018 очаквах поредната доставка. Оказа се, че бутилта ми е сменена с такава на Булмаркет, имаща същия цвят. Не съм забелязал това на 13.09.2018, Т.К работниците вземат старата и на нейно място постявят новата.Не съм и предполагал, че е възможна такава подмяна.Доставчиците отказаха поръчката. Опитах се да разбера какъв е маханизма на изпълнение на поръчките и как е могло за бъде подменена моята бутилка. Служителката ми заяви, че това е мой проблем и отказа да приеме, че те имат отношение към подмяната.Предложено ми бе да капарирам за 60 лв. нова бутилка и така да продължа да бъда клиент на ТОПЛИВО ДО СЛЕДВАЩАТА ПОДМЯНА. Препоръчвам на бъдещи и настоящи клиенти да бъдат внимателни с НЕПОГРЕШИМАТА ФИРМА "ТОПЛИВО АД", т.к могат да останат без бутилка и вината ще бъде тяхна, защото са се доверили на ТОПЛИВО АД.

преди време ГОСПОЖА Г.йОНЧЕВА , с парашут каца в Топливо газ - сега там да тормози служителите -ей тая ГОСПОЖА що не си ходи на село за да могат хората да работят спокойно и нещата да вървят добре

БЯХ ТАМ НА ИНТЕРВЮ, ПЪРВО, ВТОРО...НА ВТОРОТО БЯХА ЕДНА МОМА И ЕДИН МОМЪК, КОИТО ДОРИ НЕ БЯХА ПРОЧЕЛИ АВТОБИОГРАФИЯТА МИ."МЕРИНДЖЕИ" ТА ДРЪНКАТ!ВЕРНО НЯМА ХОРА ВЕ МАЙНА...ДА!ЗА ПЛОВДИВ СТАВА ВЪПРОС.АКО СТЕ ДОБРИ И КАЧЕСТВЕНИ ТЪРГОВЦИ, ИМАТЕ ДОСТАТЪЧНО СТАЖ, КОНТАКТИ И ПОЗНАНСТВА, ИМЕНАТА ВИ ГОВОРЯТ ПОВЕЧЕ ОТ ФИРМИТЕ ЗА, КОИТО СТЕ РАБОТИЛИ ДАЙТЕ ДА НАПРАВИМ НЕЩО ЯКО И ДА ИМ СКРИЕМ ШАПКИТЕ НА ТЕЗИ ПРОФЕСИОНАЛНИ ЛЕНТЯИ-ЗАПЛАТАДЖИИ МАЗНИ!!!

Служител товаро-разтоварна дейност
Сдружение Топливо е лидер в търговията със строителни материали. Във връзка с разширение на дейността си търсим да назначим служител за товаро-разтоварна дейност. Работата е свързана с физическо натоварване.

Изисквания:

-Основно образование - минимум;
-Умение за работа с мотокар / счита се за предимство /;
- Шофьорска книжка-кат. С /счита се за предимство /;
-Предишен опит на подобна позиция /счита се за предимство . (POGLEDNETE KAKVI IZISKVANIA IMAT!!! ISKAT 3 RAZLICHNI DLAJNOSTI NO DA E S OSNOVNO OBRAZOVANIE UJAS SRAMOTA I POZOR) AZ SAM S KAT C DAL SAM 2000 ZA DOKUMENTI DRUG E DAL PARI ZA KURS MOTOKARI KOI SHTE VI RABOTI NA VAS TOPLIVO-1 NQMATE LI SRAM BE !!

За това бягат работници удържани пари за въглища липсват констатираха липсваш на опща стойност 11608.02лв ад топливо клон Варна 01/09.20.2016година удържа ха 3заплати сами накрая ни изнудват на пусним мафия шефове ад топливо Варна единия си прави ремонт къщата склад попливо начлника условен ремонт апартамента малката заплата касе прави ремонт

Бивш работник на Топливо - София , клон Овча Купел
На обекта се работи 7 дни в седмицата , почива се на две седмици веднъж. На месец се събират повече от 300 часа. Управляващата обекта Ася манипулира работниците си и ги използва за задоволяване на свои капризи и нужди.Ако някой не желае да изпълни капризите и следва скандал и изгонване.Ако сте решили да започнете работа там , внимавайте как ще изпълнявате разпорежданията на Ася.